Şimdi Ara

Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
71
Favori
80.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.aqara.com/en/smart_home_hub.html

Burada, HomeKit compatible accessories altında Curtain Controller görünüyor.
  • Arkadaşlar selam; xiaomi smart home + hareket sensörlerim var.
    Bazı sorunlarım var; ara sıra yanlışlıkla alarm veriyor, wifi bağlı değilse bildirim göndermiyor ve bazen mobil uygulamaya bağlanamıyor, bunlar genel geçen normal sorunlar mı sistem için?
    Ayrıca herhangi bir markanın kablosuz dış sirenini bu cihaza tanıtabilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koray_Aykut

Arkadaşlar selam; xiaomi smart home + hareket sensörlerim var.
    Bazı sorunlarım var; ara sıra yanlışlıkla alarm veriyor, wifi bağlı değilse bildirim göndermiyor ve bazen mobil uygulamaya bağlanamıyor, bunlar genel geçen normal sorunlar mı sistem için?
    Ayrıca herhangi bir markanın kablosuz dış sirenini bu cihaza tanıtabilen oldu mu?
    Herhangi bir markanın ürünün bu sisteme tanıtmak mümkün değil ancak basiti var. Ben ekipmanları topladım ama deneme yapamadım henüz.

Bir dış siren alıyorsunuz, 220v çalışan olabilir.Tetiklemesini düz kablo geçiyorsun yani sürekli tetikte.

Birde akıllı priz alıyorsunu xiaomi'nin. Alarm devrede iken prize güç gidiyor ve siren çalıyor ,belki timer ile susturulur vb. bitti gitti :)
  • Geçen gün global xiaomi sensör seti aldım.çok hoşuma gitti.çabuk kurulumu var.yalnız mi home uygulamasında otomasyon oluştururken cihaz listesi kayboluyor.mi home ayarlardan ülkeyi değiştiriyorum.cihaz listesi tekrar çıkıyor otomasyonu oluşturuyorum.sonra gene kayboluyor.bu xiaomi den kaynaklı diye düşünüyorum.Birde xiaomi 360 kameram var.kamerada ki hareket sensörünü alarmı çaldıracak şekilde ayarlamaya çalışıyorum olmadı.var mı yapan?
  • raider311 R kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=GFRuRU0oGVw
  • Merhaba arkadaşlar,

Forumda yazılanları inceledim. Benim size bir sorum olacak. Elimde yeelight çin versiyonu ampul var. İnternetten Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - Global Versiyon MT01186 ve Xiaomi 2 USB Smart Wifi Akıllı Priz Telefon Kontrollü 2. versiyon geliştirilmiş model siparişi verdim. Bu ürünleri mi home uygulaması üzerinden (bölge çin, dil türkçe) olacak şekilde kurulum sağlayamıyor muyuz ona göre siparişi iptall etmeyi düşünüyorum. Hepsinin aynı platformda kullanabileceğimiz şekilde bir durum oluşamıyor mu. Teşekkürler
  • maskemkk M kullanıcısına yanıt
    Hangi bölge ise ürünleriniz o bölgede kullanabilirsiniz yani çin sürümü priz var global Akıllı ev sistemi var sürekli ülkeler arası geçiş yapmalısınız programda ürünler hangi versionda satın aldıysanız o versiondan satın almaya devam edin yoksa ülke geçişlerinde can sıkıcı durumlar olusur çalışır ancak mantıklı olmaz sürekli giriş çıkış yapmak.
  • Merhaba arkadaşlar bende mi Home global var fakat cinden de aqara sensörleri aldım ve bilirsiniz Türkiye seçince global çalışıyor ve cinden aldığım sensörler çalışmıyor yapacak birşey var mı yoksa Çin sürümü gateway mi alacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde arkadaşlar gateway 3 alan ve kullanan var mı

• erşan81 E kullanıcısına yanıt
    Var, önceki sayfalardaki mesajlara bakın.
  • erşan81 E kullanıcısına yanıt
    çin getaway almanız gerek birde android kullanıyorsanız mi home mod kurup hepsini tanıtabilirsiniz fakat ios warsa kullanmadığınız bir android telefona mi home mod kurarak iosta kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbayindir -- 28 Nisan 2020; 3:15:12 >
  • 60 adet cihaz war bende çoğu çin versiyon hubta diğerleri de eu hubta 2 ye bölüp öyle kullanıyorum ama androidte modlu yazılım çol stabil

• Xiaomi home u smartthings uygulamasına adapte etmeyi deneyen oldu mu?
  • selamlar, bende birçok Xiaomi urunu kullanıyorum ve cok memnunum ama bugun aldigim mi led desk lamp da inanılmaz sorun yaşadım... kurulum yapmaya calistigimda sürekli 'connecting to network timed out' hatası veriyor ki nerdeyse 3 saattir değişik telefonlardan iPad'lerden deniyorum ama başaramadım...

acaba fikriniz var mi kullanıyor musunuz mi led desk lamp

yardimci olabilirseniz sevinirim
  • oguson O kullanıcısına yanıt
    ülke neresi seçili bir de aldığınız cihaz çin mi global mi?

• cin secili, ama aldiüim urun global versiyon
  • surekli rooterdan uzaksınız mesajı veriyor ama modemin dibine götürsem de connection time out alıyorum
    Global sürümün Çin sunucusu ile çalışabileceğinden emin misiniz?
  • cinde tum ürünler calisiyor, ayrica almanya regionunda da denedim ama başaramadım maalesef, sürekli uzaksın, bağlantı koptu diyor, varma bir öneriniz yapabileceğim baska bir yol?
    Selamlar,

Bir konuda yardıma ihtiyacım var, gecen hafta MI Desk Lamb aldım ama bir turku uygulamaya baglayamadim, surerli ya tim out ya da Router uzaksınız hatası alıyorum, bu konuda bilginiz var mi?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.