Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheAbrek

Evet yazılımsal bir sorun mevcut,destek@digiturk.com.tr adresine bende mail gönderdim.Pek ümitli değilim.
    aklıma takılan beinconnect çalışırken digiturkplay neden çalışmaz.

Valla biraz hayal kırıklığı oldu yoksa cihaz iptv uygulaması ve kumandası çok başarılı
    Ayrıca kodi ve netflix puhutv de sorunsuz

ama digiturkplay olmadan beni mutlu etmez...

play storedaki bein connect uygulamasını nasıl yüklediniz apk dosyasını atarak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozcivan kullanıcısına yanıt
    ES Dosya yöneticisi programını kullanarak telefonunuzda yüklü olan programları mi box'a apk olarak gönderip kurabiliyorsunuz. Bein Connect uygulamasını bu şekilde kurdum sorunsuz çalışıyor ama mouse şart.

• xeriphas kullanıcısına yanıt
    Şimdi ES File Explorer'dan kontrol ettim, cihaz ağdaki hiçbir aygıtı görmüyor, telefonda iki bilgisayar ve My Cloud görüyor aynı sekmede.
  • Arkadaşlar mi box için hangi launcherı kullanıyorsunuz acaba, tavsiyelerinizi alabilir miyim lütfen....

• muroz M kullanıcısına yanıt
    Ben mause klavye için brave browser kullanıyorum. Chrome tabanlı ama raklam engelleyici dahili. Eskiden chrome ile sesli arama yapıyordu fabrika ayarına geçirince artık sesli aramada sonuç çıkmıyor. Ayarlardan aktif etmeme rağmen. Klavye maus olmayınca puffin kullanıyorum. Tv için olanı. Hafıza kartına kayıt yapmak için ise cm browser.

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkür ederim.
    son bir soru daha sormak istiyorum bluetooth ile ses sistemine bağlanılabiliyor mu?
  • Arkadaşlar bu cihazı telefonumu tv ye yansitmak icin aldım ancak iphone u tv ye yansitmayi başardım android telefonumu yansitamadim.

Bilen var mi nasil yapacağım. Bir de bu cihaza periscope yukleyebilen var mi?

• kozcivan kullanıcısına yanıt
    Evet aynen o şekilde ama arkadaşın dediği gibi mouse şart

Beinconnect çalışırken , neden digiturkplay çalışmaz anlamıyorum ?
    bilgisi olan var mı ?
  • edaliy kullanıcısına yanıt
    Google home uygulaması ile telefonun ekranını yansıtabilirsiniz.

Üst mesajda yazdığım gibi es dosya yöneticisiyle her uygulamayı apk olarak gönderip kurabilirsin. Periscop kurdum çalışıyor.

• Arkadaşlar bu mesaja cevap bekliyorum lütfen . 35mbit netim var 25mbit net görüyor bilgisayarlı odada..
    salona menzil genişletici aldım TP-Link TL-WA860RE salondada 10 13mbit arası alıyorum. fakat youtubede videolarda 1080p videoları izleyemıyorum çok takılıyor bekletiyor.normalde akması lazım bu hızla, bunun sorunu iss alakalı olabilirmi yoksa modemle alakalımı .türk telekom abonesiyim ve onların verdiği modemi kullanıyorum (mibox 3 kullanıyorum )
  • quote:

Orijinalden alıntı: alav

Google home uygulaması ile telefonun ekranını yansıtabilirsiniz.

Üst mesajda yazdığım gibi es dosya yöneticisiyle her uygulamayı apk olarak gönderip kurabilirsin. Periscop kurdum çalışıyor.

Bu konuyu biraz daha açıklayabilir misiniz lütfen. Ben apkyı flashbelleğe atıp öyle kuruyorum, es dosya yöneticisi ile nasıl yapıyoruz acaba.

• HoligaN1903 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth kısmından cihaz eklenebiliyor ama, benim ses sistemim eski tip olduğundan kabloyla bağlı. Bluetooth ses sistemi olanlar deneyip cevap verebilirse daha sağlıklı olur.
  • Arkadaşlar Dsmart go çalışıyor mu?

• muroz M kullanıcısına yanıt
    Mi box'ta ve telefonda ES Dosya Yöneticisi yüklü olacak play markette var. Es dosya yöneticisinde gönder kısmına gelin telefonunuzda yüklü olan ve miboxa yüklemek istediğiniz uygulamayı seçin ve gönderin apk olarak gönderiyor kurup kullanabilirsiniz. Bu şekilde internette apk olarak bulamadığınız uygulamaları marketten telefona kurup, apk olarak mi box'a gönderebilirsiniz.

• Benim nas sorunum VPN'den kaynaklanıyormuş. Kapatınca düzeldi.
    Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama APK için aptoide uygulamasını kurabilirsiniz. Onu APK ile kurduktan sonra içinde neredeyse her program var. Hatta bu programın sitesinde Android TV için özel yayınladığı sürümü var, bir göz atmanızı öneririm. Ben tüm programları oradan kurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alav

Mi box'ta ve telefonda ES Dosya Yöneticisi yüklü olacak play markette var. Es dosya yöneticisinde gönder kısmına gelin telefonunuzda yüklü olan ve miboxa yüklemek istediğiniz uygulamayı seçin ve gönderin apk olarak gönderiyor kurup kullanabilirsiniz. Bu şekilde internette apk olarak bulamadığınız uygulamaları marketten telefona kurup, apk olarak mi box'a gönderebilirsiniz.

Dostum muhteşemsin çok güzel oldu, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: edaliy

Arkadaşlar bu cihazı telefonumu tv ye yansitmak icin aldım ancak iphone u tv ye yansitmayi başardım android telefonumu yansitamadim.

Bilen var mi nasil yapacağım. Bir de bu cihaza periscope yukleyebilen var mi?

Hocam iphone u nasıl yansitabiliyoruz

• Arkadaşlar mi box kullanırken , klavyem yok, mouse yada kumanda ile bir linki kopyala, yapıştır yapamıyorum, nasıl çözüm bulabiliriz, teşekkürler. 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

• 2 hafta önce almıştim bu ürünü n11 den 345 tl ye. samsung u55ju7000 tv var. ama isteklerimi karsilamadi tv nin özelliklerinden bir farki yok kodi kullanmiyorum. ürünü satmak istiyorum almak isteyen varsa ulaşsın yaninda kablosuz mause hediye edicem onuda yeni almiştım.

• heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    hocam harici hdd'ye kayıt hangi programlarla yapılıyor acaba? uygulamaları hdd'ye taşıyabiliyor muyuz acaba? çünkü hafıza gerçekten yetersiz.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.