Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.258
Cevap
321
Favori
684.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1276
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 326
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • akndgn (209 mesaj) Technical_Support (205 mesaj) aslanuque (177 mesaj) josh-r (155 mesaj) lsengul (151 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4044 mesaj) Mobil (2854 mesaj) Tablet (243 mesaj) Mini (358 mesaj) Uygulama (972 mesaj) (17 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi
Giriş
    5471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Aslında bu programın niye bu kadar popüler olduğunu da anlamıyorum. Malum yayın saatlerinde zaten hep probem oluyor. Bir defa kurdum silmekte istemiyorum. Çok daha iyi muadilleri var
    |
    |
    frantic035 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj

Hocam benim için fena değil ama son zamanlarda yekportal kullanıyorum gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    turbetfur2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Aynen
    |
    |
    frantic035 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2627 Mesaj
    kutudan ciktigi haliyle kullanin rahat edin. androis cihaz alinca ilk isim adb ile guncelleme apk sini silmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 3 Mart 2021; 22:42:11 >
  • Yarbay
    5471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Yok hocam o kadarda değil. Bayağı iyileştirmeler yapılıyor zamanla
    |
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Arkadaşlar bir sorunum var, cihaza USB bağlantılı kablosuz kulaklık taktım (model: A4 Tech Rh-200-1) fakat sol kulaklıktan daha kısık ses geliyor, sağdakinde ise sorun yok. Kulaklığı eski bilgisayarımda denediğimde hiçbir sorun yoktu. Mi Box'ta ise tek kulaklıktan kısık geliyor. Nasıl düzeltebilirim acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    Arkadaşlar elimde hala kullanmış olduğum nokta çiziksiz Mi Box s 4k cihazımı satıyorum.

Sorunsuz çiziği bile yok.

Full kutu içeriği mevcut.

15 ay daha garantisi var faturası mevcuttur.
    Fiyat: 525 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemone_2 -- 7 Mart 2021; 5:25:3 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj

Ben ayni sekilde kullaniyorum hic guncelleme yapmadim..guncellemede duzelme yok sanirim.bu sekilde kullanmaya devam edicem.simdilik hic bir sikinti yok.
    |
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2627 Mesaj

aynen belki 6 sene sonra android 8 eskir o zaman gecilir

|
    |
    OMREG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj

Beyler Netflix in hızlandırma yada çözünürlüğünü ayarlayabildiğimiz bir apksi var mı?

Mesela youtube için var, ama pek sanmıyorum netflix için böyle bir şey olacağına.

bildiğim kadarıyla chrome da var bu hızlandırma olayı ama apk olarak olursa makbule geçer.

|
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj

huawei app galery apk sını kurun, ardından beinsport ve beinconnecti oradan indirebilir güncelleme geldiğinde rahatlıkla güncelleme yapabilirsiniz. Ayrıca mibox ın kendi googleplaystore içinde her android uygulama yok uyumluluk sebebiyle ama huawei app galery den istediğiniz uygulamaları yükleyebiliyorsunuz. Çok memnun kaldım 👍
    |
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6649 Mesaj

nerden bulurum o apk yı sizce

|
    |
    37mahir37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj

huawei appgalery apk yazın google a, huawri ana sayfası üzerinden apk dosyasını indirebilirsiniz
    |
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

"Bildiğiniz gibi AndroidTV İşletim sistemli box ve TV lerde işletim sisteminin açılış ekranına 4 adet listemizi ekleyebiliyor ve programımızı açmadan içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Daha önce sadece logo ve medya ismini görüyordunuz, yakında vereceğimiz güncelleme ile artık medyaların özetlerini , medyanın süresini ve ön izlemelerini bu ekranda görebileceksiniz."

Demişler kendi sitelerinde. Türkiye'de bir ilk bence. Yurtdışındaki uygulamalarda varmı bu önizleme olayı.

|
    |

• Teğmen
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Skyphos

Mi Box, son güncellemeyle birlikte Youtube, Netflix ve Amazon Prime videolarını açmamaya başladı. Videolar ya yüklenemiyor ya da ilk karede donuyor. Bununla birlikte ses tamamen gitti diyebilirim. Iptv'deyse videoların bazıları sessiz ve ağır çekimde oynuyor. Bazılarıyla normal akış hızında ve sessiz. Aç kapa aç kapa yaparak ses bir şekilde geri geliyor ancak Youtube, Netflix ve Amazon Prime videoları kesinlikle açılmıyor.

Sorunu çözebilen veya -cihazı fabrika ayarlarına döndürmek dışında- önerisi olan var mı?

Bu sorunu çözebilen var mı?

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    dofimas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7959 Mesaj

Arkdaşlar aldığımdan beri güç adaptöründe sinir bozucu bir ses var. Önerebileceğiniz düzgün bir adaptör var mı?

|
    |
  • Yarbay
    4962 Mesaj

Arkadaşlar, mi box için çok pahalı olmayan, iş görür bir gamepad önerebilirmisiniz?

Geforce Now da kullanıcam.

Bende StellSeries Nimbus var, Apple tv için ama Mi box ta çalışmıyor, daha doğrusu sol analog çubuk kendime çekince ileri gidiyor yukarı, ileri itince geri gidiyor, çalışması ters yani, bunu düzeltmenin yolu varmıdır, oyun ayarlarında inverse seçtim ama işe yaramadı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, mi box için çok pahalı olmayan, iş görür bir gamepad önerebilirmisiniz?

Geforce Now da kullanıcam.

Bende StellSeries Nimbus var, Apple tv için ama Mi box ta çalışmıyor, daha doğrusu sol analog çubuk kendime çekince ileri gidiyor yukarı, ileri itince geri gidiyor, çalışması ters yani, bunu düzeltmenin yolu varmıdır, oyun ayarlarında inverse seçtim ama işe yaramadı.

|
    |

• Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Usb üzerinden film izlerken 10 saniyede bir yavaşlama oluyor cok sinir bozucu.

Usb 3.0 kaliteli bir usb kullaniyorum. Vlc ve bs player kullaniyorum ikisinde de aynı dert var.

Ayni sorunu yasayan var mi ?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.