Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O açık bende ama yine de ssd sanki okuma moduna geçiyor, yazmaya izin vermiyor veya kapanıyor desem değil, çünkü ftp server ile girebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wipe98 -- 11 Şubat 2021; 18:50:48 >
  • Ne yazık ki, bug lar hiç bitmiyor. Google, Android TV'ye biraz ilgisiz. Sürekli bir beta durumu var sanki!

• diniro D kullanıcısına yanıt

pc'den (uzaktan) yönetilemiyor. Bigbylbt öyle değil

• bu cihaz kaça alınır 530 dan ucuzu bulamadım dolar düştükçe zamlanıyor🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ekstra ve bağımsız bir soru sormak istiyorum :

arkadaşlar bende samsung Qled tv var, ayrı ayrı da 2tb, 2tb ve 4tb olmak üzere WD arşiv var. ama önceki tvde açılan filmler ve değiştirebildiğim altyazıları bu tv de yapamıyorum. Desteklenmeyen SES biçimi veya videoyu oynatmama problemim var. Ne video içindeki altyazıyı ne de Ses i değiştirebiliyorum. Hepsinde değil ama çoğunda mevzu böyle. Bir türlü çözüm bulamadım !

Şimdi bu Qled Tvlere codec yüklenebiliyor mu ? VLC player indirmeyi ve kurmayı denedim ama bit türlü başamaadım. Başka video oynatıcıları da kurcaladım ama bir türlü başaramadım. Aklıma en son 400-500tl verip TV box üzerinden HDD çalıştırmayı düşündüm ama olur mu bilmiyorum. Bana bir yardım eli uzatabilirseniz çok sevinirim. Ne yapabilirim ve ne yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Haleluyah

çok ekstra ve bağımsız bir soru sormak istiyorum :

arkadaşlar bende samsung Qled tv var, ayrı ayrı da 2tb, 2tb ve 4tb olmak üzere WD arşiv var. ama önceki tvde açılan filmler ve değiştirebildiğim altyazıları bu tv de yapamıyorum. Desteklenmeyen SES biçimi veya videoyu oynatmama problemim var. Ne video içindeki altyazıyı ne de Ses i değiştirebiliyorum. Hepsinde değil ama çoğunda mevzu böyle. Bir türlü çözüm bulamadım !

Şimdi bu Qled Tvlere codec yüklenebiliyor mu ? VLC player indirmeyi ve kurmayı denedim ama bit türlü başamaadım. Başka video oynatıcıları da kurcaladım ama bir türlü başaramadım. Aklıma en son 400-500tl verip TV box üzerinden HDD çalıştırmayı düşündüm ama olur mu bilmiyorum. Bana bir yardım eli uzatabilirseniz çok sevinirim. Ne yapabilirim ve ne yapmalıyım ?

Samsung'da son 2-3 senedir sadece QLED değil en düşük özellikli modelden en üst seviye modele kadar kodek desteği yok. TVde kullandıkları sistemde dışa kapalı(Tizen). Yani dışarıdan herhangi bir müdahale etme veya uygulama yükleme şansınız yok. Sorununuzu mecburen harici player kullanarak çözmekten başka şansınız yok. Tabi bu bilgileri müşterilere TVyi satarken çakal satıcıları/promotörleri söylemezler.

Android TV box veya herhangi bir media player alarak kodek sorununuzu çözebilirsiniz. Hangi marka/model olursa olsun alacağınız cihazın hangi tür kodekleri desteklediğini ve teknik özelliklerini araştırıp öyle alın.

• uygulamalara tıkladığımda bana resimde görüldüğü gibi seçenekler çıkıyor.basılı tutmuyorum.bunu nereden kapatabilirim?

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafada -- 17 Şubat 2021; 16:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafada

uygulamalara tıkladığımda bana resimde görüldüğü gibi seçenekler çıkıyor.basılı tutmuyorum.bunu nereden kapatabilirim?

Erişilebilirlik izni verdiğiniz bir uygulama neden olmuş olabilir. Erişilebilirlik ayarından kontrol edin. Çok önemli değilse devredışı bırakın

• Arkadaşlar uygulamalar içinde yazı yazmak istediğimde klavye bu şekilde çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ATi_

Arkadaşlar uygulamalar içinde yazı yazmak istediğimde klavye bu şekilde çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler

Yok mu yardım edebilecek birileri ya:(

• quote:

Orijinalden alıntı: _ATi_

Yok mu yardım edebilecek birileri ya:(

Alıntıları Göster
    Farklı klavye uygulaması mı kurdunuz? Cihazın kendi klavye uygulaması ise play store dışında güncellemiş olabilir misiniz? (Aptoide apkpure gibi yerlerden). Klavye uygulamasını güncellediyseniz ayarlardan uygulamalara girin. klavye uygulamasını bulun, güncellemeleri kaldırmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanuque -- 19 Şubat 2021; 18:28:15 >
  • Türkçe dublaj film izlemek için hangi programlar kullanıyorsunuz.seyirturk turkvod disinda.birisinde arama yapilmiyor diğeri ucretli.tavsiye edeceginiz uygulama var mı?
  • klavyem Arapça olmuş ben yapmadım:) düzeltebilirmiyim.

• cem650 kullanıcısına yanıt

Ayarlardan klavye ayarlarından dili değiştirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt

Arapça ne alaka anlamadım :)

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    GBoard klavye kurulu evet Aptoide üzerinden güncelleme yapmıştım bir ara
  • Bu arada bugün yeni bir sorun daha çıktı ortaya bugünlerde hep ters gidiyor

1. Sürekli Ethernet bağlı değil uyarısı veriyor bağlı olmasına rağmen ve saati otomatik güncellemiyor manuel yapmak durumunda kalıyorum
    2. Uzaktan kumandası ana ekran menüsünde sadece sağa sola gidiyor aşağı yukarı gitmiyor 😔
    Bunlari yaşayan ve çözümlerini bilen var mi 🙏🏻
  • arkadaşlar torrentden bir filmindirdim 60gb film m2ts formatında klasör içinde bir sürü dosyalar vs var sertifika vs diyor bunu mi box s de nasıl oynatabilirim bilgisi olan varmı?

• Beyler geçenlerde herhalde apk yüklerken chrome üzerinden trojan vs tarzı bir şey mi ne girdi. pop up seklinde cıkıyor. genelde telefonlarda görmüşsünüzdür. anroid bilmem ne virüs algıladı temizleyin gibisinden.

neyse onu tıklamadım ama bi türlü silinmedi. chrome un ön belleğini sildim kendisini sildim temizliyici uygulamayla da temizledim şimdi ise pop up acılıyor gibi oluyor ama "BU İŞLEMİ İŞLEYECEK UYGULAMA YOK" gibi bir uyarı veriyor. 10 15 dakikada bir bu ekrana atıp geri dönüyor.

bulamadım çözümü. komple tvyi androidi mi kurmak lazım.

Opera yükledim yine başladı ekranda çıkmaya.

• garuda kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.