Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
321
Favori
684.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1276
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 81
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 326
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • akndgn (209 mesaj) Technical_Support (205 mesaj) aslanuque (177 mesaj) josh-r (155 mesaj) lsengul (151 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4044 mesaj) Mobil (2854 mesaj) Tablet (243 mesaj) Mini (358 mesaj) Uygulama (972 mesaj) (17 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi
Giriş
    830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Fiyat uygun mu arkadaşlar?

30₺ lik kupon kodu ile 359 a geliyor. Daha uyguna bulunmaz heralde. ben de stick aldım 209 a az önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj
    Kupon kullanamadım ben. Daha önce kullandığım için herhalde.
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Kupon kullanamadım ben. Daha önce kullandığım için herhalde.
    Olabilir. 389 da iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj

Bu fiyattan bitmis olmali, 549 tl suan
    |
    |
    eoktay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    153 Mesaj
    Evet bitti galiba. Ben sipariş vermiştim.
    |
    |
  • Teğmen
    131 Mesaj
    Beyler benim cihaz sıkıntılı sanırım. Ekranda beyaz patlamalar oluyor ve hdmi girişi toptan gidip geliyor ara sıra. Bu sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1531 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Ben de bu akşam amazon indirimlerinden aldım. Kablosuz olarak kullansam sıkıntı çıkar mı? Modemle aynı yerde olacak. Yoksa ethernet dönüştürücü alayım mı?

• Yarbay
    5471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    turbetfur2

Ben bunun stick modelini aylardır 2.4ghz modem ile kablosuz kullanıyorum sıkıntı yok. Yalnız modemle cihaz arası 1metre
    |
    |
    İlkem22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Arkadaşlar uzun zamandır ip TV YouTube gibi uygulamaları mecool km9 cihazından izliyorum uzun zaman önce rootlayip auto frame rate aktif etmiştim bu şekilde kanallar arası geçişlerde yada film izlerken uygun herz yani fps oranını algılayıp o çözünürlüğe otomatik olarak geçiyor ve takilma yada kare atlama olmuyordu şimdi aldığım mi box 4s de bunun bir kolay yolu varmı yada kendisi bu geçişleri otomatik olarak yapıyor mu?

• Yarbay
    2722 Mesaj

Mi box s ile uyumlu kablosuz gamepad tavsiyesi olan var mı?

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

Bluetooth Mobil Oyun Konsolu Kablosuz PUBG Gamepad Joystick 199,00 TL yerine 168,90 TL

https://urun.n11.com/joystick-ve-gamepad/bluetooth-mobil-oyun-konsolu-kablosuz-pubg-gamepad-joystick-P428928025

Hocam ben bunu aldım gayet memnunum

|
    |
    ayhand28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi Box S Amaazondan az önce 530 T.L. ye sipariş verdim. Benim bir sorum olacak bu mi box a usb den kablosuz klavye bağlayabiliyormuyuz. Ben logitech k400 klavyesini almayı düşünüyorum. Bağlantı türü usb üzerinden kablosuz olarak bağlanıyor. Bu klavyeyi mi box da kullanan varmı

• Onbaşı
    27 Mesaj

Arkadaşlar Projeksiyonda kullanmak üzere dün Xiaomi Mi Box S 4K satın alarak aranıza katıldım. Dün akşam kurulumunu yaptım çözemediğim tek şey Harici harddiski görmedi. Yaptığım araştırmada ilk olarak google play store den File Commander TV programını yüklemem gerektiği sonucuna ulaştım. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Harici hard diskten filmleri nasıl izlerim? Yüklemem gereken başka program varmı?

• Yüzbaşı
    408 Mesaj

Ayarlar - Cihaz tercihleri - Depolama 'da diskin görünmesi gerek. Sonra herhangi bir oynatıcıyla izlersiniz. Benim tercihim Kodi ve MX Player. Diskte, kabloda, usb girişinde varsa hub da sorun olmadığından emin olun önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 25 Aralık 2020; 14:54:26 >
    |
    |
    istor67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Sorun çıkartacağını sanmıyorum. Ben kablolu-kablosuz klavyeler kullandım. Air mouse kullanıyorum şu anda.

|
    |
    semihsahin45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj

Bakalım Amazon ürünü kargolamış gelince deniyecem
    |
    |
    akndgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Mi box rootlanmıyor bildiğim kadarıyla. Kodi'de görüntüyü kare hızıyla eşitleme özelliği var. Çalışıyor. Ama kişisel deneyimim, özellikle Android 9'a geçtikten sonra akıcılık gayet iyileşti. IPTV için sistem ayarını 50hz'e alınca sorun kalmıyor. Frame rate ayarıyla oynamaya gerek duymuyorum kısaca.

|
    |
    gence0088 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Bir arkadaş x-plore File manager yüklememi önerdi. Siz tam olarak hangi programı ve oynatıcıyı önerirsiniz? Kodi ve MX playeri mi? Yükledikten sora hard diski bağladığımda Kodi üzerinden mi hard diskin içine gireceğim? Şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Mi box'ın diski görmesi için bir programa ihtiyaç yok. USB'den takınca görmesi gerek.

Oynatıcı olarak ben Kodi'yi kullanıyorum. Diskteki içeriği katalogluyor. İçerik bilgisi, afiş, oyuncu resimleri, IMDB puanlarını falan derliyor. Trakt eklentisiyle neyi izlediğini, nerede kaldığını buluta kaydediyor. Ayrıca oynatıcısını da seviyorum ben.

|
    |
    istor67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Bir şeyi yanlış yapıyorum ama nedir anlamadım. 10 yıldır western digital kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmadı yani hiç bir şekilde harici hard diski yada usb belleği görmüyor

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.