Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba puffin browser üzerinden yüklemek istediğim apkları indirmek istediğimde bu cihaz için uyumlu değildir uyarısı alıyorum. Siz apkları nasıl kuruyorsunuz bu cihaza?

Birde netflix youtube vs gibi yayınlarda dizilerdeki müzik sesleri çok fazla geliyor diyaloglar çok kısık. Elimde kumanda sürekli ses düşür ses yükselt yapıyorum. Bilinen bir çözümü var mı bunun? Cihazdaki ses seçeneklerini kurcaladım biraz ama bir fark göremedim açıkcası.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Amazon gece indirime giricek bu cihaza baktım bir sürü çeşit var ,ab sürüm ,sesli komut ve kumanda falan neyi alicam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • note2two N kullanıcısına yanıt

Şu versiyonu box olarak geçer alabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07K3KC5CP

Yada direkt olarak tv'ye hdmi ile takılan versiyonu var bunuda alabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Stick-1080p-Android-Player/dp/B08B8F63XP

2.side olur sorunsuz.

• Teşekkürler kardeş

• BordooMaavi kullanıcısına yanıt

Aptoide tv uygulaması var. Bir çeşit alternatif play store. Kumanda uyumlu. Oradan bir çok uygulamaya ulaşmak olanaklı.

• Bu geliştirici seçeneklerinde "kullanıcı ayrılınca etkinliği yok et" seçeneğini aktif ettim bir sakıncası var mı?

• Olacağını sanmam. Son kullanılanları kapatıyor hatta daha iyi bana göre.

• Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ama vpn veya download etme gibi applarda çıkış yapınca program etkinliği sonlanacagi için problem olabilir sadece.

• Bu tv boxa tüm iptv programları (iptv/pro,iptv xtreme/pro,ssiptv) ve kodi yükleniyor mu ?

Google play store, aptoide tv ve apkpure var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 12 Ekim 2020; 22:27:50 >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Evet hepsi yüklenir.

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

Hocam tvsi düz tv, smart tv falan değil. Apkyı kurabileceğim bir cihaz yok ki elinde. Bilgisayarı arızalı, yeni bilgisayar alacağına bunu önerdim.

Alıntıları Göster

Bu cihazı alıp TV'ye bağlayınca Tv'si akıllı olacak. Tüm apk ları da mibox'a yükleyeceksiniz. İşte o zaman internet tarayıcısı kullanmaya gerek kalmadan bir sürü apk ile film dizi izleyebilirsiniz

• Beyler vpn kullanınca wifi download hızı 30 mb den 45 lere kadar çıkıyor, bu cihaz bölge falan mı seçiyor acaba. Yoksa bizim İnternet sağlayıcılar throlling falan mı uyguluyor bize?

• MediaMarkt

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• 20-30 kadar stok kaldı ugreen offical store aliexpress sayfasında. Maalesef para iadelerimi alamadığım için xiaomi mi s 4k alamadım haliyle bunu da alamıyorum. Mağaza ve seçkin kuponları sayesinde herkes bu indirimle alabiliyor. Ayrıca kırmızı kuponunuzda varsa değmeyin keyfinize.

• Bir kaç tane İnternet hız testi uygulaması kurdum ama hepsi farklı sonuç gösteriyor, bunların en doğru göstereni hangisi arkadaşlar?

• Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

Bu ne zaman geldi arkadaşlar

Yükleyen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Benimki stick modeli alalı 1 hafta kadar oldu ve aldığım gün bu güncelleme vardı.

• Guncelleme sonrasi wipe data factory reset te yaptım iyi oldu. Tek sorunum kullandigim sony televizyon arada goruntulu mavi ekrana geçiyor. Eror verir gibi değil, görüntü var ama mavi. Baska tv de yapmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt

Elinizde kalite bir HDMI kablo varsa bir de onunla deneyin. Cihazla birlikte gelen kablo çok ta kaliteli değil maalesef.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.