Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://m.apkpure.com/tr/bein-connect/com.digiturk.iq.mobil
    Burdan indirip kurabilirsin son güncellemeleri yapılmış apk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

Asıl amaç sorunsuz ip tv izlemek için xiaomi mi almalıyım yoksa başka tv box mı tavsiye edersiniz.
    Uygundur. Yarın bir gün Netflix izleyim, Google Lisanslı olsun vs.. gibi istekler de belirir. Pişmanlık yaratmaz.
  • akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Connect Play ile sorunsuz tüm kanalları HD izlersin bein kanalları da var. APK sini aşağıdaki linkten indir ve kur.

https://connectplaylive.web.app/

Bir de YouTube de Sine Tech takip edin çok faydalı bilgiler var. Örnek

https://www.youtube.com/watch?v=Kpj10BrTRrg&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

Asıl amaç sorunsuz ip tv izlemek için xiaomi mi almalıyım yoksa başka tv box mı tavsiye edersiniz.
    paralı iptv ise xioami sorunsuz.. ama düzgün r satıcı lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu hafta sonu mi box almayı düşünüyorum ancak mi game controller da çok hoşuma gitti android oyunları (Destekleyenleri) oyun kumandası ile oynamak isterim Türk sitelerinde mii game controller satışı gören oldu mu ? Yada önerebileceğiniz oyun controller var mı ? 100-150 tl üsttü çok cazip gelmeyebilir. Teşekkürler
  • aleti hb aldım. fena değil gibi gelirken netflix'de anlık droplar yaşadım. direk takılma değil. ürünü iade etmek istedim. sıfırladım kutusuna koydum. ama hdd'den film açmamıştım. bir de onu denemek istedim.4k film açtım benzer şey bunda da oldu.
    tv 4k'lı 100hz. görüntü ayarlarından 4k-60hz de bu sorun yaşanıyor. 50hz indirirken sorun gözlemlemedim. 50hz'de mi kullanacağım cihazı görüntüde takılmalar yaşamamak için.
    bende mi sorun var ayarlarda mı sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 18 Haziran 2020; 1:47:33 >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Hdmi cec ayarlarını hepsini açık yap düzelir.
  • Herkese selamlar

Zyxel Vmg3312-b10b Vdsl2 4 Port 300 Mbps Fiber Vdsl2/adsl2+ Modem

Var.baglantida sorun yaşar mıyım arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidden track H kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı olmaz bende de aynı modem var 35 mbps hızda 30 Mbps hız alıyorum modem yan odada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için.

ya ondan düzeldi ya da kabloyu değiştirdim ondan düzeldi.

şimdilik benim için görünen tek sorun amazon prime video'da hdr oynatmıyor. netflix'de hdr açılıyor. bu programın desteğinde mi sorun var acaba?
  • Merhabalar. Mi box s 4K almayı, bu cihaza dsmart go ve Kodi kurmayı planlıyorum. Tecrübeli arkadaşlara sorum bu mümkün müdür acaba? Bu kutu normal bir android cihaz mıdır? Apk ları kurabiliyoruz sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 18 Haziran 2020; 17:48:15 >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Amazon kullanmadım hiç üyeliğim yok. Ama netflixte olan bir özellik amazonda da olması lazım. HDR ayarlarınızı autoda bırakın.
  • Conixite kullanıcısına yanıt
    Belirttiğiniz 2 uygulama da şuan cihazın google play marketinde mevcut. Bunun dışından dışarıdan .apk kurmak isterseniz de kurabilir siniz. Yani dediğiniz gibi normal bir android cihaz
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sipariş geçtim bir tane

• Bugün geldi kurulum yaptım. Açar açmaz android 9 u indirdi. dsmart go da bütün filmler falan açılıyor ama canlı tv ye geçince açamadı bi türlü. Yükleniyor gibi imleç çıkıyor ekranda sadece. Acaba smart tv kategorisinde olduğu için paketim kapsamıyor mu? Tablette herşeyi açıyor. VodafoneTv mesela smart tv için ekstra ücret talep ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 19 Haziran 2020; 16:50:18 >
  • Arkadaşlar, kardeşimin mi box'ında YouTube izlerken daha az reklamla karşılaştığımı farkettim sanki. Böyle bir şey olabilir mi? Dns ayarlar ya da başka bir ayar mı gerekir acaba? O, Türk Telekom internet kullanıcısı, ben Uydunet kullanıyorum.
  • mefce77 M kullanıcısına yanıt
    Youtube uygualama versiyonuyla alakalı olabilir.
  • Arkadaşlar halen 8.1 android sürümünü kullanıyorum 9.0 güncellemesi yapayım mı? bazı arkadaşlar Android 9.0 güncellemesinden sonra sorunlar yaşadığını yazmıştı sorunlar giderildi mi? teşekkürler
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Cihazı farklı bağlantılar ve farklı cihazlarla kullanan arkadaşlar sorun yaşadıklarını belirtmişti. Ancak sonradan hatalar düzeltildi diye biliyorum. Ben cihazı anten girişi olmayan mutfakta sadece tv izleme amaçlı uygulamalarla ve sürekli kullanmadığım için sorun yaşamadım. Bu sebeple sorun yaşayan arkadaşlar da tecrübelerini aktarsın ona göre karar verin derim hocam ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 20 Haziran 2020; 13:48:37 >
  • mefce77 M kullanıcısına yanıt
    Nedenini bilmiyorum ama smartyoutube yukleyin boxa, hiç reklamsız izleyin.

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.