Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon prime aboneliği kullanan varmı aramızda arkadaşlar nasıl ugulaması çalışıyormu? cihazda teşekkürler
  • Merhabalar,

2.4 ghz modemim var alsam sorun yaşar mıyım? Pie güncellemesi ile sorunların çözüldüğünü belirtenler var. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falc10

Merhabalar,

2.4 ghz modemim var alsam sorun yaşar mıyım? Pie güncellemesi ile sorunların çözüldüğünü belirtenler var. Şimdiden teşekkürler.
    Android 9 ile birkaç sorun olmuştu. Ona da güncelleme geldi ve cihaz stabil. 2.4Ghz ile biraz sorun olabilir. Modem yakınsa ve hız testleri hattın gerçek hızına yakın değerler veriyorsa, sorun olmaz. Aksi takdirde, Ethernet adaptör ile kablolu kullanmak en mantıklısı.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yorumlarınız için. Ethernet adaptörlerinde başlarda sorunsuz çalıştığı ve zamanla bozulmalar yaşandığını da okudum. 5 ghz modem yoksa cihazı almak şans işi gibi olacak.
  • quote:

Teşekkürler hocam yorumlarınız için. Ethernet adaptörlerinde başlarda sorunsuz çalıştığı ve zamanla bozulmalar yaşandığını da okudum. 5 ghz modem yoksa cihazı almak şans işi gibi olacak.
    Rica ederim. Düzgün marka olduktan sonra sorun olmaz. Buradan bir arkadaşımızın tavsiyesiyle bunu sipariş ettim. Ayrıca Xiaomi'nin de Eth adaptörü var. 2.4GHZ yakınsa sorun olmaz. PC'den stream ederken 5Ghz en uygun.
    https://www.hepsiburada.com/dark-connect-master-u23l-ethernet-girisli-3-port-usb-2-0-hub-dk-ac-usb23lmac-p-BS42643?magaza=Hepsiburada

Bunu ben önermiş olabilirim, defalarca önerdim herkese. Öyle pahalı pahalı şeyler almaya gerek yok, bunu kullanıyorum ben, 2 seneye yakın oldu.
    100 mbit internetin 95ini falan alıyorum, ki zaten asla 100 göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaGarba

Bunu ben önermiş olabilirim, defalarca önerdim herkese. Öyle pahalı pahalı şeyler almaya gerek yok, bunu kullanıyorum ben, 2 seneye yakın oldu.
    100 mbit internetin 95ini falan alıyorum, ki zaten asla 100 göremedim
    Olabilir. Nick yabancı gelmedi. Zaten önemli olan Mbit de değil. Bende 5Ghz modem var ama Ethernet bağlantısı olmayınca, 4Klar takılıyor. O da mesela 80Mbit gibi bir hız alıyor normalde. ETH şart PC stream için. Yoksa gerekmiyor.
  • Tekrardan çok teşekkürler, referanslarınız sayesinde bahsettiğiniz ürünle birlikte almaya karar verdim.
  • quote:

Tekrardan çok teşekkürler, referanslarınız sayesinde bahsettiğiniz ürünle birlikte almaya karar verdim.
    İsterseniz link atayım ilk filmi indirin deneyin. Dediğim gibi eski bir kodec olduğu için donanımsal destek yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

İsterseniz link atayım ilk filmi indirin deneyin. Dediğim gibi eski bir kodec olduğu için donanımsal destek yok sanırım.
    olur indireyim
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum hocam sıkıntı yok, zaten son güncelleme ile prime video uygulaması varsayılan olarak hazır geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stremio ya alternatif bir uygulama kullanan var mı? Pekcoğunu denedikten sonra sadece stremio kullanmaya başladım. Kodi deki addonlar dahil.
    Benzer bir alternatif varsa denemek isterim.
  • KaT35 K kullanıcısına yanıt
    Seyirturk var hocam tavsiye ederim

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Evet o da favorilerimden, özellikle yerli içerik için.

Stremio çok zengin, torrente düşen herşeyi istediğin görüntü ve ses kalitesinde secerek izlemek, kaldığın yerden devam etmek felan gibi özellikler nedeniyle diğerlerinden çok ayrılıyor.
    Benzer bir alternatif var mı acaba diye merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaT35

Evet o da favorilerimden, özellikle yerli içerik için.

Stremio çok zengin, torrente düşen herşeyi istediğin görüntü ve ses kalitesinde secerek izlemek, kaldığın yerden devam etmek felan gibi özellikler nedeniyle diğerlerinden çok ayrılıyor.
    Benzer bir alternatif var mı acaba diye merak ettim.
    seyirTURk de ücretsiz üyelik girişi yapınca izleyip yarım bıraktıklarınızı sizin için listeliyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz, izlediğiniz dizileri sizin için takip ediyor ve yeni bölümü gelince onu öne çıkarıyor, favoriler kısmına dilediğiniz filmi ve diziyi ve iptv yi ekleyebiliyorsunuz, dilediğinizde çıkarabiliyorsunuz vs, bir sürü özelliği var. Kendi forumlarında yazılı özellikleri, dilerseniz bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 10 Haziran 2020; 15:16:49 >

• KaT35 K kullanıcısına yanıt
    Dfiliks, connect tv, sinevid, efsane TV, lag, TV, blue TV pro, Bee TV, netblu, Kaçak TV, Mkvod, Hdtv ultimate, Viva TV, (Aptoide TV)

• bahoiz kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim özellikleri varmış. Üye olup inceleyeceğim. Tesekkürler.

• yenifoca kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler, bazılarını hiç duymamışım. Sıradan inceleyeceğim.

• Bein connect için en iyi yöntem nedir şuan ?

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.