Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar mi box için,Türkiyede bulunan W1,W2,MX3 yada başka air kumandalardan hangilerini önerirdiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 5 Mayıs 2020; 22:32:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Bende Mi Box s 4K alarak aranıza katıldım. Cihazım bugün geldi. Kurulumunu yaptım va 9.0 güncelleme istedi onuda yaptım. Şu an cihazı fazla inceleyemedim ama kulaklığımı eşleştirmek istediğimde uzun süre sonra görüyor kulaklığı ama eşleştir dediğimde eşleştiriliyor yazısı çıkıyor sonra eşleştirilemedi diyor ve başa dönüyor.

Bu konuyu nasıl çözerim. Benzer sorun yaşayıp çözenler veya problemin kaynağını bilenler yardımcı olabilir mi?
    Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
  • Bu cihazın Xiaomi Türkiye garantili olanı neresi satıyor?
    Amazon'un kendi sattığı da dahil hepsi ithalatçı garantili mi yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr112

Arkadaşlar selamlar mi box için,Türkiyede bulunan W1,W2,MX3 yada başka air kumandalardan hangilerini önerirdiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    mx3-L daha kullanışlı memnunum
  • Selam arkadaşlar, mi box (s olmayandan) cihazım için Türkiye içinden oyun kolu tavsiyesi rica ediyorum.

Bir de netflix'te 4k içerikleri açmaya çalıştığımda ilk seferde açmıyor, ikincide açıyor. Bu probleme bağlı olarak otomatik sonraki bölümlere geçme işlemi de olmuyor. Sadece 4k içerikler böyle hd'de sorun yok. Bunun bir çözümü var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Xiaomi Box S 4K aldım ankamall'daki mağzadan bu iso formatında 4K ve Bluray film nasıl oynatabilirim menülü olarak kodi yükledim ama açmıyor iso formatında sizlerden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyancher

Merhaba Xiaomi Box S 4K aldım ankamall'daki mağzadan bu iso formatında 4K ve Bluray film nasıl oynatabilirim menülü olarak kodi yükledim ama açmıyor iso formatında sizlerden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.
    quote:

Kodi can play bluray iso files as standard.

At settings/player/discs/bluray you can specify what should happen when playing a disc. I advice "show simplified menu". Please set also the region.

Kodi only plays unprotected discs, so you have to have them ripped with anydvd or dvdfab (might be illegal, depending on where you live).

If it still doesn't work, post a FULL debug log (with debug turned on: settings/system/logging/...).

Arkadaşım KODI forumunda yazan bu.

• Mi box da hangi game pad kullanacağız ps3 kolu bağlanır mı?

• Rhmi rdgn R kullanıcısına yanıt
    Hocam PS3 olmaz sıkıntılı PS4 , mocute 054 , Xbox bunlar sıkıntısız kullanılabilir

• Rhmi rdgn R kullanıcısına yanıt
    xbox 360 kollarını pc ye bağlanan aparatla sıkıntısız kullandım.
  • Merhaba
    Sorulmuşsa kusura bakmayın bulamadım
    Mevcut harici harddiski( WD 1 TB HARİCİ 3.5 İNÇ HHD) gören cihaz inatla görmüyor
    Vlc mxplayer kodi yazılımlarında bir şey yok
    Reset atıldı güncelleme yapıldı fişler değişti .yinede çözüm yok
    Depolamada sadece güvenli şekilde çıkarıldı yazıyor.
    Yalniz bir yerde wd 1 tb hdd lerin eski sürümlerini bu cihaz görmüyor diye bir yazı okudum ama doğruluğunu kanıtlayamadım.
    Yeni Hdd alayımmınyoksa başka bir çözümü varmı ?
    Teşekkürler

• Xiaomi’nin daha güçlü işlemcili, 4 gb DDR4 ramli ve 32 gb’lık bir tv box modeli çıkarması lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: perk

Merhaba
    Sorulmuşsa kusura bakmayın bulamadım
    Mevcut harici harddiski( WD 1 TB HARİCİ 3.5 İNÇ HHD) gören cihaz inatla görmüyor
    Vlc mxplayer kodi yazılımlarında bir şey yok
    Reset atıldı güncelleme yapıldı fişler değişti .yinede çözüm yok
    Depolamada sadece güvenli şekilde çıkarıldı yazıyor.
    Yalniz bir yerde wd 1 tb hdd lerin eski sürümlerini bu cihaz görmüyor diye bir yazı okudum ama doğruluğunu kanıtlayamadım.
    Yeni Hdd alayımmınyoksa başka bir çözümü varmı ?
    Teşekkürler
    Format atmayı deneyin harddiske ve bunu yaparken bir sürü seçenek var; fat32, ntsc.... Vs muhtemelen şuan ki formatı hangisi ise o uyumsuz onu değiştirmelisiniz. Son olarak bunu yapmadan önce bir şeyi daha kontrol edin, bu formatlar ile yükleyeceğiniz filmlerin boyutu. Bu çok önemli; internetten araştırın harddiskinize belirli boyuttaki filmleri atamadıktan sonra bir anlamı olmaz, işte o zaman yenisini almalısınız! Ayırma boyutunu da 4kb yapın, fat 32 4 gbdan büyük dosyaları desteklemiyor mesela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 16 Mayıs 2020; 9:35:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Xiaomi’nin daha güçlü işlemcili, 4 gb DDR4 ramli ve 32 gb’lık bir tv box modeli çıkarması lazım..
    +usb 2.0 +usb 3.0 + ethernet + guclu bir dahili wi-fi anteni

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Yaklaşık 800 gb film var. Ve düne kadar attığım bütün filmleri oynatıyordu. Bir anda oldu. Yinede söylediklerinizi dikkate alacağım. Yardim için tekrar teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    merhaba;
    pcden exfat veya ntfs format atınca yazma korumasına takılıyor, android 9 okuyor ama yazamıyor.
    mi box kendisi format atınca da hangi türde attığını bilemiyorum,fakat 8gb test kopyalama işlemimi sorunsuz gerçekleştirdi, umarım fat32 değildir çünkü 4gb fazlasını yazamıyor ve yavaş diye biliyorum.

Sonra çıkarıp laptopda da görmek istedim fakat görülmedi, laptopda da görmenin bir yolu yoktur heralde?
  • Linux görür onu. Ubuntu indirip, USB hazırlayın. Kurulum olmadan USB'den çalışıyor Ubuntu.
  • Merhaba, konu içinde aradım ama bulamadım YouTube reklamsız şekilde çalıştırılabiliyor muydu? Benmi yanlış hatırlıyorum 🤔

• Miboxs cihazi samsung aklli tvnin kumandasiyla kontrol edebilirmiyim. 55mu8000 tv. Kumandasi gorsel olarak mi boxinkiyle ayni eslestirilebiliyor mu?

• bayhax kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142771267

Burada bahsi geçen uygulama olabilir?

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.