Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
754.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bu cihazı düşünüyorum ancak kafamda bazı sorular var. cevaplayabilirseniz memnun olurum.

1-sesli komut özelliği türkçe olarak uygulama açmada vs. çalışıyormu?
    2-kodiye paralı üyelikmi gerekli?
    3-tivibu uygulaması çalışıyormu?
    4-projeksiyona bağlı kullanan varmı? sorun oluyormu?
    5-crome'dan film vs rahatça izleyebiliyormuyuz? gerekirse bt kumanda alabilirim.
    6-bluetooth hoparlör bağlayabiliyormuyuz?
    7-cihaz android 6 ile geliyor ve sürekli güncelleniyormu?
    8-biraz bekle bir üst versiyonu çıkacak dediğiniz durum varmı?
    9-usb hub bağlayım 3-4 harici hdd, usb bağlayabiliyoruz anladığım kadarı ile.
    10- oyunları oynamak için game pad almalımıyız? kumandası yetmiyormu?

şimdiden teşekkür ederim.
  • KaT35 K kullanıcısına yanıt
    Hocam 300 e 40 cek aldim buradan bir arkadaştan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

Arkadaşlar bende bu cihazı düşünüyorum ancak kafamda bazı sorular var. cevaplayabilirseniz memnun olurum.

1-sesli komut özelliği türkçe olarak uygulama açmada vs. çalışıyormu?
    2-kodiye paralı üyelikmi gerekli?
    3-tivibu uygulaması çalışıyormu?
    4-projeksiyona bağlı kullanan varmı? sorun oluyormu?
    5-crome'dan film vs rahatça izleyebiliyormuyuz? gerekirse bt kumanda alabilirim.
    6-bluetooth hoparlör bağlayabiliyormuyuz?
    7-cihaz android 6 ile geliyor ve sürekli güncelleniyormu?
    8-biraz bekle bir üst versiyonu çıkacak dediğiniz durum varmı?
    9-usb hub bağlayım 3-4 harici hdd, usb bağlayabiliyoruz anladığım kadarı ile.
    10- oyunları oynamak için game pad almalımıyız? kumandası yetmiyormu?

şimdiden teşekkür ederim.

1- Evet.
    2- Hayır.
    3- Denemedim ama deneyip çalıştıranlar var. Youtube, Turkcell TV+, PuhuTV, Netflix, BluTV, TRTTV çalışanlar arasında. Bkz:www.youtube.com/watch?v=F9UcxHvfXkQ&feature
    4- Projeksiyonda neden sorun olsun ki? HDMI olan her şeye bağlanabilir bence. Ayrıca yukarıda linkini verdiğim inceleme videosunu yapan arkadaş projeksiyon deneyimlerini bizimle paylaşacakmış.
    5- Evet, ben denemedim ama izleniyormuş.
    6- Denemedim. Ama bluetooth bir kaç cihaza bağladım. Klavye vb.
    7- 6 ile geliyor ve aldığımdan beri bir güncelleme gelmedi.
    8- Tabii ki de çıkacak Her şeyin bir üst versiyonu çıkar elbet.
    9- 3X USB3.0 + Gigabit Ethernet USB HUB ile denemem olmuştur. Gayet başarılı.
    10- Xbox'ın kumandasını çalıştırabiliyor, ben denemedim. Kendi kumandası ile olmuyor; oynamak istediğinizde kumanda bağlayın filan diyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    11- Bonus ** Kodi ile IPTV izledim. Pek bir güzel oluyor. ÜCretli aylık üyelik edinirseniz daha bir güzel...
    12- Bonus ** Kodi ile afişleme müthiş..
    Rica ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasigov

3,5 mm toslink adaptör ve optik kablo ile ses aktarabilirsiniz. ben bu şekilde kullanıyorum.

https://m.n11.com/toslink-disi-35mm-erkek-optik-cevirici-adaptor-P142660181 bu mudur

Muhtemelen benim chrome un beta sürümü olmasıyla ilgili

• enreka_tr kullanıcısına yanıt
    Evet hocam adaptör budur. Optik kablonuz varsa ses sisteminizin spdif girişinden ses aktarabilrisiniz

• xeriphas kullanıcısına yanıt
    Deneyim icin tesekkurler. Elimde film yok. Bunun icjn ugrasmayada vaktim yok. Mumkun olan en pratik cozum gerekli bana. O da tarayicidan film izlemek ile mumkun. Son bir sorum daha olacak. Digiturk Diledigin yerdeya da yeni adiyla bein connect uygulamasi varmi android tv de?

• Merhablar,
    ürünü alalı 1 hafta oldu. Aliexpresten aldım. Netflix, youtube ve kendi playstorundaki uygulamalar sorunsuz çalışıyor. Kumandası harika bence. Kodi ve iptv kullanmayı beceremedim. Ama uğraşıcam:) Bu arada dışarıdan yüklenen apklar uyumsuz oluyor (chrome, canlı tv ve digiturkplay denedim.) yani ben tv olarak kullanmak istemiştim ama sanırım benim ihtiyacıma uygun değilmiş bende beceremedim tabi ki. valla satmayı düşünüyorum ilgilenenler dm den mesaj atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Bu ürünle birlikte Ethernet girişli çoklu usb destekli hub almayı düşünüyorum. Mi boxın çalıştıracağı tarzda bu şekil aliexpressde var mıdır? Türk sitelerinde 90 TL sen başlıyor.

Merhaba. İnternette şöyle bir ürün buldum. Acaba mibox ile çalışır mı?
    http://www.dark.com.tr/cevre-birimleri/usb-firewire/dark-connect-master-u23l-ethernet-girisli-3-port-usb-2-0-hub.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetz61

Merhablar,
    ürünü alalı 1 hafta oldu. Aliexpresten aldım. Netflix, youtube ve kendi playstorundaki uygulamalar sorunsuz çalışıyor. Kumandası harika bence. Kodi ve iptv kullanmayı beceremedim. Ama uğraşıcam:) Bu arada dışarıdan yüklenen apklar uyumsuz oluyor (chrome, canlı tv ve digiturkplay denedim.) yani ben tv olarak kullanmak istemiştim ama sanırım benim ihtiyacıma uygun değilmiş bende beceremedim tabi ki. valla satmayı düşünüyorum ilgilenenler dm den mesaj atsın.

Merhaba. Bence hemen elden çıkarmayın. Biraz araştırırsanız iptv seyretmenin çok kolay olduğunu göreceksiniz. Ücretsiz iptv de çokca var ama stabil olmazlar ücretli olmadığı için. Eğer ücretli satın alırsanız da zaten sorunsuz kurabilirsiniz iptv aldığınız yerin de desteğiyle. Yabancı dizi seviyorsanız netflix e üye olun yada dizi ve film uygulamaları var bir sürü onlarla bedava seyredin.

• Ben cihazı 11.11 de gearbestten 235 tl ye aldım. Şimdilik memnun olduğum yönleri de var olmadığım da. Dün oyun performansını en iyi test edebileceğim oyun olan Asphalt 8:Airborne kurdum. Oyunun ilk girişi olan yaşınızı yazın bölümüne hiç bir şekilde girip yaş yazamadım ve oyun başlamadı. Acaba bu oyunu kurup bu kısmı doldurabilen var mı aranızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: gerenimo57

quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Bu ürünle birlikte Ethernet girişli çoklu usb destekli hub almayı düşünüyorum. Mi boxın çalıştıracağı tarzda bu şekil aliexpressde var mıdır? Türk sitelerinde 90 TL sen başlıyor.

Merhaba. İnternette şöyle bir ürün buldum. Acaba mibox ile çalışır mı?
    http://www.dark.com.tr/cevre-birimleri/usb-firewire/dark-connect-master-u23l-ethernet-girisli-3-port-usb-2-0-hub.html

Bilmiyorum ama tavsiye isterseniz ugreenin usb 3.0 lı Ethernet usb hubını aliexpressten sipariş vermiştim alacaksanız usb 3.0 lı alın bir de tplinkin ürünü var onu da tavsiye ediyorlar.

• Herkese merhaba,
    Android TV Boz arayışlarımı sanırım Mi Box ile sonlandıracağım. Çin sitelerinde 69.90 $ olarak listelenmiş. Şurayı takip et, arasıra kampanya ile daha uygun fiyata satılıyor diyebileceğiniz bir yer var mı? Diğer alternatifte beklemeden bir arkadaşın yaptıgı gibi n11'den kuponla almak.
  • arkadaşlar, bende alarak aranıza katıldım.
    şimdi yardıma ihtiyacım var;
    bana özelden kodi için İPTV yardımı yapabilecek arkadaşa ihtiyacım var,
    bu cihaz için oyunlarda kullanmak için joystick ve air klavye kumanda kullanan varmıdır? varsa model ve link verebilirmisiniz.
  • gerenimo57 G kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hangi IPTV servisini kullanıyorsunuz? CW TV var mı?
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım ve öyle bir kanal göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Merhaba. Ürünü aldım ve hdmi kablosunu 4k tv min 4k 60hz 10 bit destekli girişine taktım. Youtube 4k 60hz destekliyor. Arayüz 4k 60 hz. Çözünürlüğü 4k 60 hz yapmadan önce karıncalanma oldu ama yapınca düzeldi. Kodi ve iptv yi kurdum ama sonrasında ne yapıcam bilmiyorum. Iptv için ücret mi ödüyorum ne yapmam gerekiyor? Bir de asphalt 8 i yükledim ancak oyuna girmeden yaş ve cinseyet bilgileri sayfasında yaş kısmına mi box ın kumandası ile bilgi giremediğim için oyunu açmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Aha benim gibi asphlat8 mağduru bir arkadaş daha. Nerdeyse 1.5 gb lık oyun dosyasını yüklemesem dert etmeyeceğim de boşa gitti diye üzülüyorum illaki vardır bir çözümü
    Daha önce kumanda ile oynanabiliyordu şuanda olmuyor. Bende denedim kumandayla çalıştırmıyor. Gamepad ile oynanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafatamer

Daha önce kumanda ile oynanabiliyordu şuanda olmuyor. Bende denedim kumandayla çalıştırmıyor. Gamepad ile oynanabilir.

İlk mesajınız için kutlarım :) Ben oyuna giremedim ki yaş sorgu ekranında yaşı yazamıyorum çünkü yaş kutucuğunun içine giremiyorum :(
    Teşekkür ederim. Bende aynı şekilde yaş bölümüne geldim ve geçemedim. Gamepad bağlayıp geçebildim o bölümü.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.