Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ürünü yeni aldım ne yaptimsa dâhili hafıza dan hard diske veri kopyalayamadim SD kart erişim izni falan diyor ama bı ayar yok lütfen Acil yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZamanSal

Merhaba ürünü yeni aldım ne yaptimsa dâhili hafıza dan hard diske veri kopyalayamadim SD kart erişim izni falan diyor ama bı ayar yok lütfen Acil yardım edin.
    Harici depolamaya yazma yetkisi vermiyor Android TV ne yazık ki. "Salt okunur" olarak kullanıyoruz Hard diski.
  • Arkadaşlar 2 TB veya 4 TB hard disk bağladıklarından söz etmişler ancak ben 8 GB USB'den dizi izlemeye kalktım doğru düzgün görüntü alamadım. Mütemadiyen takılmalar ve atlamalar yaşıyorum. VLC, KODI ve MXPLAYER hep aynı sonucu aldım. Bir tavsiyesi olacak arkadaşa minnettar kalırım.
  • duha_tahir D kullanıcısına yanıt
    wechip kumanda al keyfine bak. Hem mause hem kumanda

• merhaba 4s ile arasında çok fark var mı? Almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkaya1974

merhaba 4s ile arasında çok fark var mı? Almaya değer mi?
    arada fark yok, sadece kumandası farklı, mi box s'te kızıl ötesi göz yok ayrıca.
  • Mi Box'ın kendi kumandası, Mouse Toggle for Android TV uygulaması ile fare olarak kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ,

Roku Stick kullanan birisine USB HDD'teki filmlerini seyretmesi için USB girişli ve ucuz yollu bir cihaz lazım.Aklıma gelen ilk alternatif Mibox oldu.Çünkü öncelikler arasında Netflix izlemekte olduğu için seçeneklerimiz kısıtlı zaten.

Sonrasında konu başlıklarına bakınca Mibox S'i de aldım izlemeye.

Sizce USB HDD'teki filmleri seyretme amacıyla Mibox S alınır mı yoksa başka bir alternatife mi yönelmeliyiz ?

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Ses sisteminiz var mı? Usb deki filmlerinizin ses formatı nedir? Dolby digital ve dts ses formatı sizi tatmin eder mi?

• mi 4k s i aldım kullanıyorum. ancak s-link n 3 usb li eternet bağdaştırıcısını kullanmak istediğimde 1 dakika kadar bağlanıyor düşük hızda (5-6 Mbps) sonra kopuyor, ayarlardan baktığımda da network adaptorunu değil sadece wifi yi görüyorum. Mi de oreo var üzerinde gelen, güncellemedim android 9 a. bundan olablir mi bilmiyorum. bu marka adaptör kullanan arkadaşlar hangi android sürümünü kullanıyor yazarlarsa sevinirim. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler.

Not cihazı kapatıp açtım ayrıca fişini de çekip tekrar taktım ama yine aynı, bu arada Geliştirici seçeneklerinden usb yi eternet olarak da seçtim ama bir şey değişmedi. Zaten kapatıp açınca bu ayar tekrar MTP ye dönüyor.

edit1 : usb debug da kapalı durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 24 Aralık 2019; 21:17:55 >
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı kullanacak kişi sadece TV panelinde bağlı olarak kullanacak.Yani herhangi bir ses sistemi yok.

Ama arşivindeki dizi ve filmlerin ses formatını tam olarak bilmesem de sanırım DD ve DTS formatı işini görecektir...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    O zaman mi box s işinizi görür.

• Arkadaşlar, cihazda yüksek boyutlu 4k film dosyalarını deneyen oldumu, h265 ve hevc codeclerinde sorun oluyormu.
  • homeknight kullanıcısına yanıt
    4K tv im yok ama 1080p h265 sorunsuz oynatıyor.
  • Arkadaşlar bein connect APK si attım içine ama açınca cevrimdisisiniz diyor çözemedim bir türlü

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor hocam bir türlü bulamadım

• AED07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam indirdim apk ları yolluyorum tv de ki uygulamada görünüyor ancak open dediğimde apk yı hiçbir hareket olmuyor. Nasıl yükleniyor apk lar

• Google home uygulamasını indirin telefonunuza. Mibox s i kaydedin. Direk ekranımı yayınla butonuna tıklayıp aktarın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi file manager yükleyip indirilenler kısmına bakın.

• Ben de 1 tb harddisketkeki filmlerimi seyredemiyorum. Okuduklarımdan kablo kaynaklı olabilir deniyor. Başka neden olabilir yardım edebilirmisiniz? Kurulumda bir hata mı oldu. Bu arada mibox harddiskimi biçimlendirmişti.

Not. Bu arada harddiskimi laptopa takınca harddisk bilgisayardan da gözükmüyor. Ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F6FD1EC5A -- 28 Aralık 2019; 12:54:19 >
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.