Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kumandadaki "live tuşu" ile iptv kullanabileceğimiz en stabil program hangisi?
    TVirl kurdum progam sade ama takılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Mouse Toggle uygulaması bende çalışmıyor. Sizde durum nasıl?

Alıntıları Göster
    Yazmayı unutmuşum hocam. Bende de çalışmıyor maalesef. Farklı versiyonları çalışır mı acaba ? Şu an için pek ihtiyaç görmediğim için pek uğraşmadım.

Kumandasındaki en büyük eksik air mouse olayı olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

kumandadaki "live tuşu" ile iptv kullanabileceğimiz en stabil program hangisi?
    Bunu bende merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Yazmayı unutmuşum hocam. Bende de çalışmıyor maalesef. Farklı versiyonları çalışır mı acaba ? Şu an için pek ihtiyaç görmediğim için pek uğraşmadım.

Kumandasındaki en büyük eksik air mouse olayı olsa gerek.

Alıntıları Göster
    Banada çok lazım olmayacak hocam da 2-3 uygulama için lazım ama olmasada çok dert değil açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Archos video player ile ağa girebilen var mı ? Ağı görüyor ama düzenlemeye imkan vermiyor. Direk de ağa giriş yapılamıyor. Düzenlemeye fırsat verse ipnin sonuna klasör eklenerek giriş yapılabiliyor. Es dosya yöneticisi ile ağı düzenleyip girebiliyorum. 4k H265 ler hariç 4k X265 filmleri bile ağdan açabiliyor. Gerçi bizdeki tv 1080p olduğundan çok mühim değil.

Vlc uygulamasından direk ağı görüyor ve giriyor ama o da takılıyor maalesef. Ama altyazıları direk ağdan görebiliyor.

Çok ilginçtir Es dosya yöneticisi ile girince filmi seçip vlc ile aç dediğimde süper takılmasız oynatabiliyor. Ama altyazıları görmesi için ağdan altyazıyı mi box'un klasörlerinden birine atmak gerekiyor bu da pek pratik olmuyor.

Vlc ile filmi oynatınca aynı zamanda mi box'un ana sayfasına sıradakine geç diye sütun açılıp orada filmi yerleştiriyor.

Bilgisayardaki videoları en pratik şekilde mi box'da oynatmanın en iyi yolu nedir bilgisi olan yazarsa sevinirim. Tabi hariciye filmi atıp izlemekte mümkün ama film listesi için flash disk pratik olmuyor birde bazı filmlerin boyutları çok büyük oluyor.

• Arkadaşlar mi'yi spdif ile ses sistemime bağladım ama netflix 5.1 ses alamıyorum. Netflix seçeneklerinde 5.1 ses seçeneği çıkmıyor. Nasıl netflix ten 5.1 ses alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazda telefonun ekranını nasıl yansıtıyoruz. Ayrı bir program mı kurmamız gerekiyor
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Netflix dolby digital plus olarak yayın yaptığı için sesi hdmi olarak ses sistemine aktarmanız gerekiyor.spdif çıkışı sadece normal dolby digital ses aktarabiliyor. Ses sisteminiz sounbar veya harici recever amfi ise hdmi den bağlayarak deneyin.
  • quote:

kumandadaki "live tuşu" ile iptv kullanabileceğimiz en stabil program hangisi?
    TVirl. IPTV for Android TV
  • quote:

Arkadaşlar mi'yi spdif ile ses sistemime bağladım ama netflix 5.1 ses alamıyorum. Netflix seçeneklerinde 5.1 ses seçeneği çıkmıyor. Nasıl netflix ten 5.1 ses alabilirim?
    Optik ile artik 5.1 desteklemiyor, 2 kanal ses alirsiniz. DD+ icin hdmi girisli ve DD+ destekli ses sistemi lazim.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Ses sistemimde sadece optik giriş ve hdmi çıkış var.
    Sanırım ses sistemimi hdmi girişi olan ses sistemi ile değiştirmeli ya da hdmi converter (hdmi ve optik sesi ayıran) almalıyım değil mi?

https://m.n11.com/extractor-hdmi-ses-ayirici-hdmi-ses-hdmiaudio-cevirici-P372379491

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 21 Eylül 2019; 11:25:14 >
  • SSgn S kullanıcısına yanıt
    Settings -> wireless and network -> More -> Wireless Display

Ayarlar-> ağ -> daha fazla -> kablosuz ekran

• Arkadaslar mi box’ta cok can sikici bi sorun var... Bluetooth kulaklik takinca internet hizi 3 kat yavasliyor. Bunun cozumu var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: canavar20

Arkadaslar mi box’ta cok can sikici bi sorun var... Bluetooth kulaklik takinca internet hizi 3 kat yavasliyor. Bunun cozumu var mi?
    usb ethernet kullanmaniz lazim, ugreenler sorunsuz calisiyor.

• quote:

Ses sistemimde sadece optik giriş ve hdmi çıkış var.
    Sanırım ses sistemimi hdmi girişi olan ses sistemi ile değiştirmeli ya da hdmi converter (hdmi ve optik sesi ayıran) almalıyım değil mi?

https://m.n11.com/extractor-hdmi-ses-ayirici-hdmi-ses-hdmiaudio-cevirici-P372379491
    Deneyin bakalım olmazsa iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

usb ethernet kullanmaniz lazim, ugreenler sorunsuz calisiyor.

Alıntıları Göster
    Baska yontem yok diyorsunux... oyleyse uzucu, çünkü hem gereksiz masraf hem de wifi performansi iyi bende cihazin. Hadi kotu olsa alinir da.

• Delirmemek elde değil. 2 gündür xiaomi mi note 3 telefonumla mi box s'e ekran yansıtma yapamadım. İşin saçma tarafı iphone 6s tak diye bağlanıyor. Hayatımda gördüğüm en saçma olaylardan birini yaşıyorum. Markası xiaomi olan ve android altyapısını kullanan cihaza yine xiaomi marka olan ve android altyapısı kullanan telefonla ekran yansıtma yapamıyorum.

Böyle saçma bir olay yaşayan başka kimse var mı? iPhone nun sorunsuz ekran yansıtma yaptığı cihaza xiaomi mi note 3 le neden bağlanamıyorum? Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. (Bu arada sorun olmasın diye hem telefona hem mi boxa format attım değişen bir şey olmadı.)

• arkadaşlar iptv izlemek için en stabil kullanışlı program smart iptv'midir yada sizlerin memnun kaldığı vod anlamında olsun kanalların epgsi olsun daha kullanışlı program önerebilirmisiniz? teşekkürler
  • canavar20 C kullanıcısına yanıt
    5GHz yani ac destekli router veya modem alırsanız sorun olmaz, ama mi box ile aynı odada olmalı çünkü 5GHz çekim mesafesi iyi değil...

• Xiaomi telefondan mi box s'e ekran yansıtma sorunu bir tek bende mi var?

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.