Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu mesaji mi bix s ten yaziyorum 3 adet sikintim var cozerseniz sevinirim

1. mesajdanda anlasilacagi gibi turkce karakter problemi usb klavyeden yaziyorum ama klavyeyi turkce yapamadim

2. fiziksel klavye ile yazarken sanal klavyeyi kapatmanin bir yolu varmi beni cok rahatsiz ediyor

3. google home uygulamasina chromecast cihazi olarak baglayamadim bunu nasil halledebilirim yardimlarinizi bekliyorum
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem038 -- 4 Eylül 2019; 17:7:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sekor S kullanıcısına yanıt
    Ben uygulamayı telefonda kullanıyorum, mi box ta henüz denemedim, ilk fırsatta deneme yapıcam, siz telefonda denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: carman

bu mesaji mi bix s ten yaziyorum 3 adet sikintim var cozerseniz sevinirim

1. mesajdanda anlasilacagi gibi turkce karakter problemi usb klavyeden yaziyorum ama klavyeyi turkce yapamadim

2. fiziksel klavye ile yazarken sanal klavyeyi kapatmanin bir yolu varmi beni cok rahatsiz ediyor

3. google home uygulamasina chromecast cihazi olarak baglayamadim bunu nasil halledebilirim yardimlarinizi bekliyorum
    Bende mibox 3 global var kablosuz maus klavyede işlem görmüyordu LeanKey Keyboard_v2.5.0_apkpure.com apk yı kurdum klavye seçeneklerinde LeanKey Keyboard seçtim maus browserde vs klavyede çalışır hale geldi.
  • Nvidea shild mi, mi box s mi tavsiye edersiniz ? DigiturkPlay, netflix, YouTube, IPTV kullanacağım

• Merhabalar, Mi Box S'in yeni başlığında da sordum ama burada da şansımı denemek istedim.

Bein Connect uygulamasının yeni 4.0 sürümünde film ve dizileri izlemek istediğimde ya ana ekrana atıyor ya da uygulamanın başına dönüyor.

Eski sürümlerde sorunsuz izleyebiliyordum. Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok memnun olurum.

• Erdem038 kullanıcısına yanıt
    ben mi box için sormuştum, dediğiniz uygulamanın apk sını buldum kurdum yinede silme izni yok silinmiyor yani, neyse sağolsun pc den silerim artık bende :)
    Akşam uygulamayı ve eklentiyi mi box a kurup denedim sıkıntısız çalışıyor, yazma ve silme de sıkıntı yok, siz eklentiyi kurdunuz mu exFAT/NTFS eklentisi ile dosya erişim izni almanız gerekiyor

exFAT/NTFS eklentisi nasıl kuruluyor onu kurmadım.
  • Cihazda joistik ile oyun oynayan varmı Asphalt, mostwanted filan

Normal APK dosyası, proğram kurar gibi kuruyorsun

Ayrı bir program ama tek başına işe yaramaz o yüzden Total commander ile birlikte kullanıyoruz.

• D-smart GO uygulaması güncellenmiş. İnternette güncel .apk dosyasını buldum. Ancak cihazda uygulama çalışmıyor. Sürekli açılmaya çalışıyor gibi kapanıp, açılıyor. Eski versiyonda güncelleme uyarısı verip, google playe yönlendiriyor (tabi ki indir seçeneği yok) güncellemeye iptal dersen bu kez de uygulamadan çıkıyor.

İlgili uygulamayı kullanıp, şuan çalıştırabilen var mı?
    Kodi ve quasar eklentisi ile harici hdd ye video indirip yani yazma işlemini yapıp izleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    denedim oldu hocam sağolasın.
    Rica ederim

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Cihazdaki dsmartgo yu tamamen kaldırın, sonra apkpure dan indireceğiniz en güncel uygulamayı kurun. Bende bu şekilde çalıştı.
  • mavera71 M kullanıcısına yanıt
    Daha önce bende o şekilde çalıştırdım. Ancak şu an apkpure'de uygulamanın en güncel 3.0.14 versiyonu mevcut. Dediğim gibi bu versiyon artık güncelleme uyarısı veriyor ve çalışmıyor. Başka yerden bulduğum güncel versiyon ise çalışmıyor.
  • Merhaba,
    S modeli için Hepsiburada.com'da bugün saat 21.00-24.00 saatleri arasında Dört Dörtlük Ekstra Kampanya'sında indirim var. İndirimli fiyat saat 21.00'da belli oluyor. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

• Merhaba mi box 4K modeli 3D İSO film oynatabilir mi deneyen varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.