Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
754.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kullandığım cihaz mi box 4k yeni olan değil.
    Bu cihazda depolama kapasitesini nasıl arttiyorsunuz?
    usb ile yapmaya çalıyorum olmuyor.
    kaldırılabilir depolama ve cihaz depolama seçiyorum olmuyor. Hiç bir çek ilde usbnin içine dosya yazma ve okuma yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

arkadaşlar kullandığım cihaz mi box 4k yeni olan değil.
    kaldırılabilir depolama ve cihaz depolama seçiyorum olmuyor. Hiç bir çek ilde usbnin içine dosya yazma ve okuma yapamıyorum.
    usb belleği dahili depolama olarak kullanabilirsin, ilk taktığında soruyor zaten, yap deyince alet hallediyor gerisini.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle yapınca. usb ye yinede atamıyorum. usb ye uygulama yüklüyorum ama çalışmıyor veya sorunlu çalışıyor. ve alet çok yavaşlıyor.
    usb için belli standartlar mi var. seçiyor mu alet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ugreen ethernet çoğaltıcı kullanıyorum adaptör ile güç kaynağı sağlamak istiyorum 3.5mm sanırım girişi kaliteli bir marka baktım bulamadım sizce linkteki ürün iş görür mü? korkum ısınmadan dolayı yangın vs çıkması teşekkürler

Ürünün linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lsengul -- 21 Haziran 2019; 22:41:46 >
  • quote:

arkadaşlar kullandığım cihaz mi box 4k yeni olan değil.
    hocam depolama derken bu cihaza ne depoluyorsunuz anlamadım bende kullanıyorum youtube,netflix,google,google driwer,gse smart ıptv paralı üyelik,starbox,kodi,set oriantıonel,es dosya,atv luncher bunlar zaten fazlası ile yeterli depolama yapmaya ne gerek var mevcut sıraladıklarım doyuruyor extra olarak google driver hesabı açtım 15 gb depolama alanım internet üzerinde oluştu zaten usb belleğe falan gerekte kalmadı tüm apk dosyalarını oradan yüklüyorum

youtube müzik belgesel klip film eğlence
    netflix film ve dizi belgesel
    google sorf ve herşey
    driver depolama alanım
    gse iptv tüm dünya kanalları ve filmler
    starbox tüm dünya kanalları ve filmler
    kodi tüm dünya kanalları belgesel ve turkvod
    set ters dönen programları düzeltiyor
    es dosya usb takdığımda okumamam yardımcı oluyor
    atv luncher gizli apk dosyalarını görmeme olanak sağlıyor

daha Allahtan ne isteyim herşey var 2 gb boş alan kalıyor ve hızlı usb çoğaltıcı flash bellek depolama yükseltme bu tür şeylerin gereği yok bence
  • gececi04 G kullanıcısına yanıt
    Hocam o tür programlar bende de yüklü
    ben torrent kullanıyorum
    ve kullandığım program indirdiğim içeriği direk usbye atsın istiyorum yeri geliyor 10 gb film indiriyorum. cihazın hafızası malum. ve depolama alanı yetmiyor. Neyse usbye indirsin diyorum usbyi takıyorum depolama alanı olarak kullan diyorum sıkıntılar çıkıyor. program çöküyor çalışanlar çok yavaş indiriyor. kaldırılabilir depolama yapıyorum bir nebze ise yarıyor ama çok yavaş indiriyor. indirme yerini cihazın hafızasına yaptığımda bu sorunlar yok.
    öğrenmek istediğim usb 3 bir harici alsam bu sorunları yine yasarmiyim boş yere para vermek istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam o tür programlar bende de yüklü
    ben torrent kullanıyorum
    ve kullandığım program indirdiğim içeriği direk usbye atsın istiyorum yeri geliyor 10 gb film indiriyorum. cihazın hafızası malum. ve depolama alanı yetmiyor. Neyse usbye indirsin diyorum usbyi takıyorum depolama alanı olarak kullan diyorum sıkıntılar çıkıyor. program çöküyor çalışanlar çok yavaş indiriyor. kaldırılabilir depolama yapıyorum bir nebze ise yarıyor ama çok yavaş indiriyor. indirme yerini cihazın hafızasına yaptığımda bu sorunlar yok.
    öğrenmek istediğim usb 3 bir harici alsam bu sorunları yine yasarmiyim boş yere para vermek istemiyorum.
    Flud torrent ile hdd veya usb belleğe indirebilirsin. Flud ayar depolamadan sda1 sectiginde torrent hdd ye iner.

• Amazon.de den mi box s aldim standart kargosu ile 2.5 gunde trye geldi gumrukten gecti,3gun istanbul icinda aras kargo istanbul turu attirdi,dayanamadim subenin birinde beklettim gittim aldim.aras kargo lanet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: caca40

Amazon.de den mi box s aldim standart kargosu ile 2.5 gunde trye geldi gumrukten gecti,3gun istanbul icinda aras kargo istanbul turu attirdi,dayanamadim subenin birinde beklettim gittim aldim.aras kargo lanet olsun
    Kaca geldi ?

• merhabalar. cihazda turkcell tv plus uygulaması kullanıyorum. görüntü sanki geriden geliyor gibi bişey var. hareketler yavaş oluyor neden kaynaklanıyor olabilir bi çözümü var mıdır?

• Cihazı Hepsiburada üzerinden torima satıcısından aldım. Cihazın kurulumunu tamamladım. İlk etapda YouTube üzerinden video seyrederken cihaz öyle bir kasılmaya başladı 480p videoda bile defalarca takıldı. Ardından cihazı fişten çekip bekledim. Tekrar bir deneme yaptım düzeldi gibi şimdilik. Umarım sorun çıkarmaz

• MakineMaden kullanıcısına yanıt
    Cihaza önbellek ve ram temizleme programı kurup, arada çalıştırın derim hocam. Sonuçta kullanılan sistem şişmesi, kasması, takılması ile meşhur android
  • tv plus uygulamasinda sıkıntı mı var?

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Deniycem sağolun👍

• Merhaba

Netflix'ten 5+1 surround ses almak için mi box'u bağladığınız ses sisteminin dolby digital plus (dolby digital değil) destekli olması gerekiyor. ayrıca mi box'unuzu optik kablo ile ses sisteminize bağlarsanız 5+1 ses alamazsınız, mi box'u hdmi üzerinden ses sistemine bağlamalısınız. hdmi ile bağlantı kurdunuz ve ses sisteminiz Dolby digital plus destekliyorsa mi box'ta netflix ses seçeneklerine 5+1 seçeneği otomatik olarak geliyor.

Yanlız bazı hususları belirtmek gerekir. Ses sisteminiz Bluray dahil sistemler ise ve dolby digital plus destekli olsa bile büyük ihtimalle mi box üzerinde netlix ses seçeneklerinde 5+1 çıkmayacaktır.bunun nedeni bluray ses sistemlerinin dolby digital plus ses formatını sadece bluray disklerden çözmesidir. hdmi girişi üzerinden gelen dolby digital plus ses formatını desteklemezler.

Şu anda bu işlevi yapan Dolby digital plus destekli soundbar modelleri ve Avr modelleri mevcut.İsteğinize göre arayıp bulabilirsiniz.

Son olarak şunuda belirteyim Mi box Dolby atmos desteklemiyor ama Nvida shield gibi cihazlar Atmos desteklidir. Dolby atmos ses almak isterseniz hem Dolby atmos destekli Medya oynatıcı ve Ses sistemi yetmiyor bunlara artı olarak Atmos ses için Atmos destekli bir televizyon'da gerekiyor.

Kolay gelsin.
  • cihaz elime ulaştı monitore takıp kurulumlar yaptım türkcell tv plus kurdum netflix falan güzel oldu özelliksiz olan tv baya baya iyi oldu birde tivibu geleydi tadından yenmezdi...
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. tv plus hafif kasarak çalışıyor bende görüntü hantal geliyor sizde de öyle mi?

• abi şimdilik bir hantallığını görmedim kanal geçişleri güzel zaten aktif kullanmaycağım yatak odasına kurdum ayda yılda bir gece ihtiyaç olursa açıp tartışma programını takip etmek için aldım... tivibu ev de var onun gibi çalışyor :)
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    kanal geçişlerinde sıkıntı yok sadece kanalları izlerken görüntü hantal geliyor sanki biraz ağır çekim yapılmış gibi. ytube mesela çok akıcı videolar. tv plus uygulamasında bir sıkıntı var galiba.

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.