Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deneyeceğim ilgin alakan için teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wara

bugun aliexpresten bir mi box s siparisi verdim gelince izlenimlerimi yazarim arkadaslar
    hocam gümrüğü nasıl halletiniz?
  • Mibox almak istiyorum satmak isteyen arkadaş pm atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarez999

hocam gümrüğü nasıl halletiniz?

Alıntıları Göster
    yurtdisindayim rusya, gumruk olayi olursa yazacagim .bazi urunlerde oluyor buradada artik,2019 da basladi
  • ecü kullanıcısına yanıt
    Türk telekomdan geldiler modemi değiştirmelerini söyledim. Daha dandik görünümlü bir midem ama işimi çözdü. Yardımların için teşekkürler... demek ki her modem her cihazla uyumlu olmuyor...

• Merhaba.
    1-Xiaomi tv boxa takılan harici diske bilgisayardan veya telefondan ulaşmak ve diske film aktarmak mümkün mü?
    2-Bir de torrent indirme yapılabiliyor mu?
    3-Uydu yayınlarını da almanın bir yolu var mı? Yani tüm işleri tek cihaz üzerinden halletmenin?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: saktass

Merhaba.
    1-Xiaomi tv boxa takılan harici diske bilgisayardan veya telefondan ulaşmak ve diske film aktarmak mümkün mü?
    2-Bir de torrent indirme yapılabiliyor mu?
    3-Uydu yayınlarını da almanın bir yolu var mı? Yani tüm işleri tek cihaz üzerinden halletmenin?
    Teşekkürler.
    1- çeşitli uygulamalar ftp server oluşturup mi boxtaki dosyalara ulaşmanı sağlayabilir,
    2- yapabilir,
    3- öyle bir cihaz yok eğer 4k netflix istiyorsan. uydu alıcısı olan android kutular var ama netflix sertifikalı android tv kutusu yok. android tv işletim sistemli tv alman gerekir hepsi içinde olsun dersen.
  • Herkese Merhaba Hepsiburada dan Xiaomi Mi Box S aldım ve yarın bende olmasını bekliyorum. Mutlaka olması gerekiyor dediğiniz uygulamalar neler acaba ? Turkcell TV+ kullanıcam. Kodi diye okudum forumda ama ne işe yarar bilmiyorum. Uygulamalar konusunda fıkır verir yardımcı olursanız sevinirim
    Teşekkürler

• utku3548 U kullanıcısına yanıt
    Aslında, Kodi bir çok iş için tek başına yeterli. Eklentiler yüklenerek yeni işlevler kazanıyor. Hard diskinizdeki medyayı kataloglayıp izlemekten, korsan içeriğe kadar bir çok şey için kullanılabiliyor. Youtube'da kullanımla ilgili gereken hemen her türlü açıklama var. Ben özellikle, oynatıcısını çok beğeniyorum.
  • utku3548 U kullanıcısına yanıt
    Turkcell Tv, Puhu, Netflix (üyeyseniz), Youtube kendinden kurulu geliyor
  • Arkadaşlar mi box için Beinconnect apk var mı?

• Arkadaşlar mi box s aldim 2-3 gundur kullaniyorum kullanmaya çalışıyorum yani.
    En cok netflix ve youtube da kizim icin kullaniyorum.
    Ama arada makina takılıyor.
    YouTube da video izlerken ara ara kesilmeler oluyor.
    Ana menuye gelince gec cvb vermeler oluyor. Bu bir sorun mudur caresi var mi iade mi etsem bilemedim yardımcı olabilirmisiniz.

• merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır netflix kullanıyorum uygulamadan bir film açınca ağımın ping süresi 160 ms lere çıkıyor netflixle alakalımıdır bilmiyorum ama hep netflixi açınca oluyor, bu tür bir sorun yaşayan var mı ?
  • faruktml kullanıcısına yanıt
    Netflix ağ hızında ben de 10-15 gündür bir yavaşlama hissediyorum. Başka yaşayan da var mı aynı problemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Arkadaşlar mi box s aldim 2-3 gundur kullaniyorum kullanmaya çalışıyorum yani.
    En cok netflix ve youtube da kizim icin kullaniyorum.
    Ama arada makina takılıyor.
    YouTube da video izlerken ara ara kesilmeler oluyor.
    Ana menuye gelince gec cvb vermeler oluyor. Bu bir sorun mudur caresi var mi iade mi etsem bilemedim yardımcı olabilirmisiniz.
    ethernetle bağlamayı deneyin, çoğunun problemi böyle çözüldü. bendede ethernet bağlı sıkıntı yok.
  • unplogyourself kullanıcısına yanıt
    Ethernet girişi yok.
    Nasıl bir aparat kullanmak lazim ki

• boylum kullanıcısına yanıt
    üstad tek usb girişli cihaz olduğu için onu ethernetle öldürmüş oluyorsunuz siz harddisk yada flaş kullanmıyormusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.