Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 den fazla cihazda netflix acık ise bu hatayı veriyor. Aynısı bendende oldu diğer cihazları kaldırdım sonrasında düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    1 den fazla cihazda netflix acık ise bu hatayı veriyor. Aynısı bendende oldu diğer cihazları kaldırdım sonrasında düzeldi

• invisible_blue İ kullanıcısına yanıt
    Hemen deniyorum hocam. Tum cihazlardan cik gibi bir secenek varml mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 7 Ocak 2019; 22:2:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • invisible_blue İ kullanıcısına yanıt
    maalesef olmadı. cep telefonundan girmiştim onu çıktım yine olmadı. bu arada tüm cihazlardan çık seçeneği nerede var onu bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 7 Ocak 2019; 22:19:19 >
    Baska biri izlemiyorsa eğer donanimsal sorun olabilir. Baskasinin izlemediginden eminsen fabrika ayarlarina donmeyi dene ya da o hatayi aldigin zaman telden filan girip izlemeye calis once baskasi izliyorsa yine hata verir eger telden izleniyorsa cihaza reset at dene duzelmezse garantiye yolla

• oxcy kullanıcısına yanıt
    Üstadım dediklerinizi harfiyen yaptım 5.1 açıldı fakat bu içerik oynatılamıyor ..diyor sesi strereo yapınca görüntü ve ses alıyorum.Mi box s cihaz sürümlemi alakalı acaba?

• @black-eagle70 mi box 2396 sürümünü kullanıyorum. S modeli ve sürüm farklılığından kaynaklanabilir.
    Cihaz açıkken internet koptuğu zaman da bu hatayı veriyor. Power tuşuna uzun basarak cihazı resetleyin düzelir.
  • Merhaba arkadaşlar. Xiaomi 4K Mi Box cihazımı artık ihtiyacım kalmadığından satıyorum. Cihazın yazılımsal/donanımsal/görsel hiç bir sorunu bulunmamaktadır ve faturalıdır. Yakın zaman önce N11'den satın alınmıştır. Son fiyat 250 TL'dir. İlgilenenler pm ile ulaşabilirler. Teşekkürler.
    Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

SATILMIŞTIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B91582C3 -- 9 Ocak 2019; 19:47:17 >

• Arkadaşlar merhabalar, bende bir iki bilgilendirme yapmak istedim. Cihazı yaklaşık olarak 6 aydır kullanıyorum, cihaza gelen bütün güncellemeleri kurdum. Şu anda üzerinden 8.0 yüklü, youtube olsun netfilix olsun bir sıkıntı görmedim. İlk aldığımda tv philips olduğu için yeşil ekran sorunu yaşıyordum onuda tv nin hdm girişi değilde dvi girişini kullanarak çözdüm. WiFi yerine interneti kablo ile sağlayınca daha sağlıklı oldu. Harici hard disk olarakta Toshiba 2 TB canvio marka kullanmaktayım. Cihaz genelde standby durumunda bekliyor. Usb çoklayıcıdada 5 volt 4 amp adaptör kullanmaktayım. Ayrıca harici flash usb SanDisk fazla ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_7373 -- 9 Ocak 2019; 23:22:31 >

• gokhan_7373 G kullanıcısına yanıt
    Aynı usb belleği ben de kullanıyorum. Isınıyor gerçekten. Benim çoklayıcının beslemesi yok. Harici diskin var. Sanırım bir yıl oldu şimdilik ısınma kaynaklı bir sorun yaşamadık. Gittiği yere kadar artık.
  • Arkadaşlar selam , cihazı aldığım 1 hafta oldu 8.0 yüklü ,kodi vs uygulamalar yükledim yanlız cihaz kendi kendini yeniden başlatıyor sürekli, nerden kaynaklanıyor olabilir market dışındaki uygulamalardanmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7B91582C3

Merhaba arkadaşlar. Xiaomi 4K Mi Box cihazımı artık ihtiyacım kalmadığından satıyorum. Cihazın yazılımsal/donanımsal/görsel hiç bir sorunu bulunmamaktadır ve faturalıdır. Yakın zaman önce N11'den satın alınmıştır. Son fiyat 250 TL'dir. İlgilenenler pm ile ulaşabilirler. Teşekkürler.

SATILMIŞTIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER...
    Anam kaçırdık

• Google asistanda open google chrome dedim tarayıcı açtı. Son sürümde Google Chrome geldi mi ??
  • Birkaç hafta önce modemi değiştirmiştim. Yeni modem'in hem 2.4 Ghz hemde 5 Ghz bandı var. Modem ilk geldiğinde Mi box'ı 5 Ghz'den bağlamaya çalışmıştım fakat olmamıştı. Ama birkaç gün sonra baktığımda kendi kendine 5 Ghz'den bağlandığını gördüm. Bugün modemi kapatıp açmam gerekti. Fakat sonrasında Mi box 5 Ghz'den yine bağlanmamaya başladı. Wps üzerinden bağlamaya çalıştım ama 2.4 ghz bağlantısını yapıyor otomatik olarak, 5 Ghz'den yine bağlanmıyor. Nasıl yapacağım bu bağlantıyı arkadaşlar??

• autebay A kullanıcısına yanıt
    5ghz wifi kanalını değiştir, 32-64 arası olan aralıktan seç bir kanal.
  • bu cihaz için sıkıntı çıkarmayacak düşük bütçeli ethernet adaptör tavsiye eder misiniz. çoklayıcı olmasına gerek yok, usb'den internet verirsem benim işimi görür.
  • hız problemi olmasın derseniz Dark Connect Master U23L
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    5 Ghz kanalı otomatikteymiş. Önce 60 yaptım olmadı, sonra 50 yaptım yine olmadı, bağlanmadı. 2.4 Ghz'den bağlandım mecburen ☹

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_7373

Arkadaşlar merhabalar, bende bir iki bilgilendirme yapmak istedim. Cihazı yaklaşık olarak 6 aydır kullanıyorum, cihaza gelen bütün güncellemeleri kurdum. Şu anda üzerinden 8.0 yüklü, youtube olsun netfilix olsun bir sıkıntı görmedim. İlk aldığımda tv philips olduğu için yeşil ekran sorunu yaşıyordum onuda tv nin hdm girişi değilde dvi girişini kullanarak çözdüm. WiFi yerine interneti kablo ile sağlayınca daha sağlıklı oldu. Harici hard disk olarakta Toshiba 2 TB canvio marka kullanmaktayım. Cihaz genelde standby durumunda bekliyor. Usb çoklayıcıdada 5 volt 4 amp adaptör kullanmaktayım. Ayrıca harici flash usb SanDisk fazla ısınıyor.

Ugreen ethernet Usb çoğaltıcı bende de var. Adaptör satın almak ile almamak arasında kararsızım bir de uygun adaptörü bulamadım üzerinde iki usb takılı sence adaptör takmak faydalı olur mu? teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.