Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben guncellemedim sürekli çıkıyor ama guncelemiyorum bakalım ne olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende m3u dosyasi var.iptv. bu cihazdan alsam m3u dosyasinda ki kanalları izleyebilirmiyim.izleyebilmek icin hangi uygulamayi yüklemem gerekiyor?

• MeysemK M kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim bakayım sağol. Bu arada ben güncellemeyi yükledim, herhangi bir olumsuzluk görmedim.
  • Ben mi box ile verimli olarak bir türlü ip tv seyredemiyorum.daha önce lg smart tv de sıkıntısız seyrettiğim ip tv bile donuyor sürekli nedenini bir türlü anlamadım. Modem olarak ttnet in verdiği tplink kullanıyorum. Ondan mı kaynaklanıyor yoksa başka bir neden mi bulamadım bir türlü.
    Acaba sizde sıkıntısız bir şekilde kullanıyor musunuz ?
  • Hocam iptv icin hangi programı kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrumud -- 13 Eylül 2018; 22:19:20 >
  • mrumud M kullanıcısına yanıt
    Pixel Smart IPTV çok güzel bir uygulama tavsiye ederim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Zaman içinde izlenimlerinizi beklerim

• Güncellemeden önce rezildi şimdi daha rezil oldu. 25mb net var 100kb üstünü göremiyorum şaka gibi. Eski sürümde en azından YouTubede video acabiliyordum şimdi o da bitti.

Asus modem ile sıkıntı yaşayan varmı benim gibi?

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Cihaz çöktü neredeyse... Farkına varıp güncelleme çıkar mı yada marshmallow dönüş yolu var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkar -- 14 Eylül 2018; 2:2:57 >
  • Asus modemden sıkıntı yaratıyor bende de oldu gittim tplink kablolu bağlantı aparatları var ondan aldım şimdi iyi sıkıntı yok hatta süper hızlı internet wifide sıkıntı yapiyordu

• Cihazı 2 yıldır kullanıyorum.çok memnunum fakat kodide bazen problem çıkarabiliyor.

• selamlar

Çok temiz 1 ay önce alınmış, 15 gün deneme amaçlı kullanılmış Mi box 3 kutumu satmak istiyorum. Yanında Ethernet girişli usb çoklayıcı ile beraber ne kadar fiyat istemeliyim?

Mi box 3 küresel versiyon olup Gearbest ten alınmıştır. Usb çoklayıcı ise ali expresten.

Mi Box 3 :https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html

Usb çoklayıcı :https://tr.aliexpress.com/item/SeenDa-USB-HUB-3-0-Ethernet-Adapter-RJ45-Lan-Wired-Network-Adapter-For-Macbook-Laptop-Computer/32833054020.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dWi7x59
  • Güncellemeden sonra cihazın dibindeki modeme kablosuz bağlayınca hız 2-3 mb i geçmiyor. Yaklaşık 15m ötedeki menzil genişleticiye bağlanıyorum onda sorun yok. (Modem Asus N17, menzil genişletici Tplink RE210) 600mb güncelleme yayınlıyorlar, kayda değer bir şey olmadığı gibi olanı da bozuyorlar. Nasıl güncellemeyse bilemedim. MM e dönüş var mıdır bilmem ama en azından bir önceki sürüme dönüş yolu vardır mutlaka.

• lsengul kullanıcısına yanıt
    Uygulama izinlerini kontrol eder misin
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    youtube bende de açılmıyor sorun nedir ?
  • ftekinsen kullanıcısına yanıt
    İsimlere baktım kişiler bir kaçı dışında hepsi izini tamam ama akşama tekrar denerim belki güncellemeden sonra düzelmistir

• aliel79 kullanıcısına yanıt
    Cihaza uyumlu mu? Kardeşim kumanda ile kontrol edebiliyormusun? Telefona yükledim reklam cok çıkıyor gibi sende nasıl teşekkürler

• lsengul kullanıcısına yanıt
    Evet uyumlu. Google Play üzerinden kurulabilir. Reklam çıkmıyor.
  • mrumud M kullanıcısına yanıt
    merhaba iptv programı yuklersenız ızlersınız. m3u dosyasını bızımlede paylaşırmısınz
  • Nels N kullanıcısına yanıt
    USB çoklayıcı kaça verirsin kardeş?

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.