Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guncellemeyi yukledim ya normale dondurduler ya da daha beter etmislerdir
    gerci son zamanlarda sorun vardi kumandadan acinca acilmiyordu prizden cekip takmak gerekiyordu bakalim o hatayimi duzeltmisler
    ekleme: goruntu ayarindan tekrar cozunurlugu 1080p yapip , uzaklastirmayida %89 yapin tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 10 Eylül 2018; 22:37:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar-ses-sound output bölümünde sadece pcm ve auto var artık. Böylelikle Netflix'ten 5.1 ses alamıyorum. Ne zaman bir güncelleme yapsalar yeni sorunlar çıkıyor. Fabrika ayarına döndüm ama sonuç hala aynı. Keşke güncellemeseydim. Netflix 5.1 kullananların dikkatine!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxcy -- 10 Eylül 2018; 22:32:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxcy

Şu an cihazıma güncelleme geldi. Açıklamalarda wifi sorununun giderildiği yazıyor ama bir test edelim bakalım.
    Evet güncelleme gelmiş 600 küsür MB.

WiFi sorunumu var dı cihazda, benim cihazla modem aynı oda da 5ghz dan bağlandığım için WiFi ile bir sıkıntı görmedim.

Bu güncellemeyi yükleyenler izlenimlerini paylaşırsa sevinirim. Bende yükliycem birazdan...

• quote:

Orijinalden alıntı: oxcy

Şu an cihazıma güncelleme geldi. Açıklamalarda wifi sorununun giderildiği yazıyor ama bir test edelim bakalım.
    Evet güncelleme gelmiş 600 küsür MB.

WiFi sorunumu var dı cihazda, benim cihazla modem aynı oda da 5ghz dan bağlandığım için WiFi ile bir sıkıntı görmedim.

Bu güncellemeyi yükleyenler izlenimlerini paylaşırsa sevinirim. Bende yükliycem birazdan...

• Uygulama indirip her seferinde usb bellek takıp uygulamak istemeyenler için bir yöntem.

Bir adet cloud hesabı açın kendinize.Gdrive,Mega,DropBox,Yandex vs.

1-Marketten Es Explorer'ı Mi Box'a indirin kurun.
    2.Programı açın soldaki menülerden Network'u seçin.
    3.Network Altında Cloud menüsünden cloud hesabınızı seçin.Kullanıcı adını ve şifrenizi girin hepsi bu.Artık cloud hesabınıza inidrdiğiniz apk dosyalarını es explorer üzerinden kurabilirsiniz.

Videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=9B3fMWw0ASI
  • oxcy kullanıcısına yanıt
    Auto yapınca oluyor, ben de oldu. İlave olarak, Netflix daha stabil ve akıcı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 11 Eylül 2018; 11:5:23 >
  • Merhaba.

Çok temiz 1 ay önce alınmış, 15 gün deneme amaçlı kullanılmış Mi box 3 kutumu satmak istiyorum. Yanında Ethernet girişli usb çoklayıcı ile beraber ne kadar fiyat istemeliyim?
    Mi box 3 küresel versiyon olup Gearbest ten alınmıştır. Usb çoklayıcı ise ali expresten.

Mi Box 3 :https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html

Usb çoklayıcı :https://tr.aliexpress.com/item/SeenDa-USB-HUB-3-0-Ethernet-Adapter-RJ45-Lan-Wired-Network-Adapter-For-Macbook-Laptop-Computer/32833054020.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dWi7x59

• Terrarium un da fişini çekiyorlar. Var mı alternatif app önerecek?

• Güncelleyenler bir yorum yapsa :)
  • menuler arası dolaşım aşırı ağırlaşmış. sıfırladım yine ağır. güncellemeden sonra böyle oldu

ekleme. güncelleme yapmayanlar beklesin sinir bozucu hal almış menuler arası geçiş yavaş gezinme yavaş youtube girerken dönen işaret bile takıla takıla gidiyor. bana özel değilse (güncelleme öncesi yoktu) çok sinir bozucu çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poison06 -- 11 Eylül 2018; 20:41:2 >
  • güncellemeyi şimdi kurdum performans düşüşü olmadı bende önceki 8.0 ile bir fark yok.

ama 6.0la karşılaştırıyorsak o bariz çok seri çalışıyordu 8.0a göre. arayüz de daha güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Auto yapınca oluyor, ben de oldu. İlave olarak, Netflix daha stabil ve akıcı oldu.
    Auto yapıyorum ama yine de bende 5.1 simgeleri gözükmüyor. Önceki sürümde her zaman seçtiğimde görünüyordu sadece. Hangi ayarı denediysem deneyeyim bir türlü çözemedim ben.
  • Arkadaşlar merhaba benim mi box 3 cihazim var oreo sürümünde. Xiaominin usb 3.0 rj45 ethernet adaptorunu satın aldım. Wifi değilde ethernet ile bağlamak için ama oreo sürümünde ethernet ayar menüsü diye birşey yok. Gelistitici seçeneklerinde usb kısmını ethernet yapıyorum algilamiyor. Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim gene olmuyor. Elimdeki adaptör bilgisayda direk çalışıyor cihazda sknti yok. Mı boxta ethernet ayar menüsü yok Wifi kapatıyorum gene çıkmıyor. Yabancı forumları okudum ordada çözüm bulamadım aynı dertten muzdarip olan varsa yazsın. Oreo guncellemesinin bir sorunumu bu. Yoksa ethernet driveri falanmi kurmak lazım yardım edin. Oreo sürümünde ethernetle bağlanmış olan varsa ekran görüntüsü veya video ile gosterebilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanabe77

Arkadaşlar merhaba benim mi box 3 cihazim var oreo sürümünde. Xiaominin usb 3.0 rj45 ethernet adaptorunu satın aldım. Wifi değilde ethernet ile bağlamak için ama oreo sürümünde ethernet ayar menüsü diye birşey yok. Gelistitici seçeneklerinde usb kısmını ethernet yapıyorum algilamiyor. Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim gene olmuyor. Elimdeki adaptör bilgisayda direk çalışıyor cihazda sknti yok. Mı boxta ethernet ayar menüsü yok Wifi kapatıyorum gene çıkmıyor. Yabancı forumları okudum ordada çözüm bulamadım aynı dertten muzdarip olan varsa yazsın. Oreo guncellemesinin bir sorunumu bu. Yoksa ethernet driveri falanmi kurmak lazım yardım edin. Oreo sürümünde ethernetle bağlanmış olan varsa ekran görüntüsü veya video ile gosterebilirmi?
    Ayarlar menüsüne girip ağ ı tıklayıp kablosuz bağlantıyı kapatın. Otomatik ethernet e bağlanacaktır.

• Denedim olmuyor. Oreo sürümünde siz yapabildiyseniz ekran görüntüsü atabilirmisiniz?

• Hocam ethernet ayarı gibi bir ayar yok. Normalde kabloyu taktığınız zaman direkt çalışması lazım. Olmazsa geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama olması lazım. Bir de ona bakın.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Yok ne denediysem olmuyor. Marshmallow sürümünde videolara bakıyorum kabloyu takmadan bile ağ bölümünde ethernet menüsü var. Oreo sürümünde yok. Acaba bendeki adaptordemi sorun var dicem ama usb girişleri çalışıyor ethernet girişi bilgisayarda direk görüyor mi boxa taktığımda hiçbir işlem yok. Siz yapabildiyseniz ekran görüntüsü varmı? Üründen neden kaynaklansinki xiaominin orjinal gigabit ethernet adaptörü.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• erhanabe77 E kullanıcısına yanıt
    Hocam akşam atarım resim işteyim şimdi. Ana ekranda en alta inip resim atabilir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt

• erhanabe77 E kullanıcısına yanıt
    Kabloyu takınca Ağ simgesi bu şekilde oluyor benim. Herhangi bir yerden açma kapama vs. yapmıyorum. 2. resim de wifi bağlantılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.