Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı donanım.
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Yaw aldım, geldi.

İnceleme videosu çekeyim diyorum ama fark göremiyorum. Kitlendim kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi box, dts hdma ve dts truhd sesleri passtrough yapabiliyor mu?

Torrent kullaniminda sorun var mi? Download hizi vs problem cikiyor mu?

10bit 4k 60hz destegi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMOKE S kullanıcısına yanıt
    Ben bi ara torrent kullanmayı denedim ama çok kullanışlı bulmadim, belki başka bi arkadas kolay yöntemi bulmuştur.

10 bit hatırladığım kadarıyla yok.

Gerçi ben OLED tvye geçtiğimden beri kullanmıyorum desem yeridir, tüm ihtiyacımı tvnin smart özelliği karşılıyor. Bu cihaz çok beklentiye girmeden temel şeyleri kullanabilmek için çok iyi ama biraz da şanslı olmak lazım. Ben 2 kere aldım mi box ve ilk cihazda sürekli bağlantı yavaşlama sorunu vardı, özellikle netflixte, onu iade edip başka mı box aldım ve onda hiç bir sorun çıkmadı, guncellemeden sonra da sorun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SMOKE

Mi box, dts hdma ve dts truhd sesleri passtrough yapabiliyor mu?

Torrent kullaniminda sorun var mi? Download hizi vs problem cikiyor mu?

10bit 4k 60hz destegi var mi?
    hdr zaten 10bit gerektiriyor, evet mi box 10bit 4k 60hz desteğine sahip, 5ghz ac wifi ile internet hız sorunu yok, torrent çalışıyor ama bilgisayardaki gibi performans bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 16 Ocak 2019; 18:42:11 >
  • Dts master audio ve dolby true hd pass trought yaparak amfiye kayipsiz bu ses formatlarini iletebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

Display mod 1080p 60 hz olarak ayarlı hocam. Orayada görünüm screen resolution kısmından giriyorsunuz.
    4k tv de daha yüksek çözünürlüge ayarlamak gerekmez mi ?

• Arkadaşlar en uygun nereden alabilirim bu cihazı? Daha uygun markalar da var ama Xiaomi’den şaşmayayım diyorum pişmanlık yaşamamak için.

• udinese U kullanıcısına yanıt
    Benim televizyon full hd hocam. O yüzden öyle. Sizde 4k çözünürlük görünmesi lazım.

• Son günlerde canımı sıkmaya başladı alet. Kumanda her gün en az bir kere kilitlleniyor, cihaza yaklaştırıp tanıtmaya çalışıyorum ama cihazı fişten çekip takmadan düzelmiyor.

Ayrıca netflix izlerken ekranın 4 de 3 i kapanıyor arka plan rengine göre değişiyor, kapatıp açılınca düzeliyor cihazı.
    Cihazın acilen güncellenmesi gerekiyor, yada umarım sorun yazılım ile alakalıdır, donanımsal sorun varsa çok daha fena.

• Bence xiaomi tr’ye toplu mail atmamız lazım. Sırf android 8 güncellemesi aldı demek için yazılım çıkarmışlar. Her yerinden hata akıyor. İlk aldığımız versiyonda kesinlikle sorunsuz bir cihazdı. Şuan amatör bi android box oldu gitti.

• 1 seneden fazladır mi box kullanıyorum. gül gibi kullandığım cihaz and.8 güncellemesi geldiğinden beri 5 para etmez aletin biri oldu. ilk aldığımda kumanda bağlantısı kayboluyordu. bir kaç saat bağlanamadığı oluyordu. mause ile kullanıyordum o ara. neyse, o durum geçti sonra. herşey mükemmeldi. şimdilerde açma tuşuna bastığımda tepki vermeme başladı. elektrik bağlantısını çıkarıp takıyordum. sonrasında kumandanın açma kapama düğmesine 5-10 defa basınca düzeldiğini farkettim. genelde bu şekilde açılıyor. ama en büyük sorunum bağlantı hızı. allahım kafayı yiycem. internet sağlayıcısını değiştirdim bu yüzden. sonra farkettim o yüzden olmadığını. bilgisayarı bağlayınca canavar gibi bağlanan netflix, tv box ta çamur gibi.(bluetooth hoparlörde kullanıyorum) yüklenmeyi beklemeler filan. bugün aklıma geldi bu sorunu başka yaşayanların olup olmadığını araştırmak. önceki mesajlarda farkettim ki yalnız değilim. umarım yeni bir güncelleme ile yakın zamanda çözerler bu sorunları ve bende aleti kırma düşüncesinden uzaklaşırım. kalın sağlıcakla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

Arkadaşlar usb takıyorum ama aktarım çok yavaş. Cihaz usb 2 mi usb 3 mu destekliyor. Ona göre usb yi değiştireyim
    Bilen birisi var mı?

• cihazda usb 3.0 yok. 2.0 var maalesef...
  • ake983 A kullanıcısına yanıt
    daha önce de yazdım. bluetooth frekansı ile wireless frekansı bazı modemler kullanıldığında karışıyor. bu nedenle wifi bağlantı hızı inanılmaz düşüyor. bir program ile bluetooth u kapattım düzeldi wifi. tabi o zaman da kumanda çalışmıyor. maus la da tam anlamıyla kullanılamıyor.çözüm ya güncelleme ya kablolu bağlantı ya da modemin değiştirilmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer akif -- 17 Ocak 2019; 23:44:12 >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Technical_Support tam benim aklımdan geçeni yazmış. %100 katılıyorum. İlk versiyon çok daha stabil çalışıyordu. Sanki uzun testlerden geçmiş,tüm eksikleri giderilmiş bir cihazdı. Firmaya ve cihaza saygı duymuştum. Ama sonra sanki hiperaktif, dengesiz ve tecrübesiz bir çocuk cihazın yazılımının başın geçmiş ve Oreo yapmış. Hakikaten de yaptığı halt aynı oreoya benziyor. :) Önce sesler bozuldu. Daha iyi olacağına daha kötü oldu. Cihaz tek tıklamayla açılmamaya başladı. Uzun süre standby da kaldıktan sonra kumandayla açsan bile kaplumbağa oluyor. Mutlaka bir restart atman gerekiyor ki kendine gelsin.

• USB 2.0 ama 3.0 bir hub daha stabil çalışıyor. Ben denedim. Hız yükselmese de sanırım yeni chipsetler daha kaliteli.

• https://s.click.aliexpress.com/e/t1oHfsc
    Bunu kullanıyorum. Çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysonmezer -- 18 Ocak 2019; 0:7:6 >
  • Arkadaşlar elimde ugreen ethernet kartı var sıfır ürün 100 tl

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• Arkadaşlar merhaba, cihaza Kodi'yi yükleyip ücretli İPTV linkimi girdiğimde uygulama kendi kendine kapanıyor. Çözümü nedir?
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.