Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki cihazda kesinlikle youtube uygulamasının arızalı olduğunu düşünüyorum.. ya hiç açmıyor ya da ilk videoyu oynattıktan sonra ikinciyi asla açmıyor.

Bağlantıyı değiştirdim telefondan nete bağladım ama yok yine aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

Bendeki cihazda kesinlikle youtube uygulamasının arızalı olduğunu düşünüyorum.. ya hiç açmıyor ya da ilk videoyu oynattıktan sonra ikinciyi asla açmıyor.

Bağlantıyı değiştirdim telefondan nete bağladım ama yok yine aynı.
    Youtube u silin, tekrar yükleyin olmadı, cihazı sıfırlayın deneyin.
  • metehan028 M kullanıcısına yanıt
    Smart IP TV yükledikten sonra benimde öyle oldu. Reboot ettim(power tuşuna uzun basınca çıkıyor), düzeldi.
  • Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

bu hatayı çok fazla alıyorum arkadaşlar nedendir?

Bu sıkıntı benim cihazda da vardı. cihaza ve youtube a gelen güncellemeler sonrası düzeldi.
  • Merhaba arkadaşlar cihazda ısınma sorunu varmı birde puffin tv browser varmış store'da bu browser ile netten film izlenebiliyormu ?
  • Sabahtan akşama kadar açık kaldığı halde aşırı ısınma problemi ben yaşamadım.puffin tvde de film gayet güzel izleniyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazda programlar arası kopyala yapıştır bir türlü yapamadım ip tv adresini girecem txt(es file explorer üserinden) dosyasından kopya diyorum diğer programa(ip tv pro) geçince yapıştırmıyor.
    Youtube siliniyor mu onu bilmiyorum içinde kurulu gelmişti uygulama ve sanırım play store da youtube uygulamasını bulamamıştım.

Ayrıca reboot için power tuşuna uzun süre basınca fabrika ayarlarına mı dönüyor cihaz tam olarak?

Youtube silinemiyor bildiğim kadarıyla. Güncellemeleri kaldırıp-yeniden kurmak olanaklı. Kullanılan versiyon, Android TV sürümü. Sorun yaşayanlar, dışarıdan normal sürümü indirip deneyebilir. Mouse gereketiriyor.

Reboot, windows'daki "Yeniden başlat" gibi. Hafızayı temizleyip sistemi ve diğer temel yazılımları yeniden yüklüyor. Fabrika ayarına dönmekle ilgisi yok.
  • akndgn A kullanıcısına yanıt
    Acaba ekran çözünürlüğü ayarları ile ilgili olabilir mi youtube nin randımansız çalışması ya da hiç çalışmaması.

Bende ekran çözünürlülğü 720p 60 hz... bu ayar nasıl olmalı

• merhabalar, bende almayı düşünüyorum.

Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android Tv Box (Global Versiyon)

bu cihaz ile konudaki cihaz aynı cihaz mı? film ve dizi haricinde, oyun oynamak içinde kullanacağım, oyun performansı nasıl? 2 gb ram ve işlemcisi oyun performansında yeterli mi? apk ile google play dışında oyun indirebiliyor muyuz?

diğer merak ettiğim konu ise internet hızı düşük diye bir kaç yerde yorum okumuştum, youtubeda netflixde donma yapıyor gibi. böyle bir sorun var mı?

ikincisi ise usb bellek taktığımızda mi box'un hafızası gibi gösterdiğimizde o usbye oyun uygulama yüklenebiliyor mu?

• Arkadaşlar acil yardım bu sabah işe çıkmadan önce sabah erken kalktım cihazın fişini taktım cihaz açıldı yalnız internete bağlanamadım ben belki herzamanki gibi bağlanamama sorunudur dedim bağlantıyı kestim yeniden bağladım olmadı wifi şifresini sildim yeniden girdim yine olmadı telefondan internete bağlanabiliyordum neyse telefondan dağıtıcıyı açtım ordanda bağlanamadı ancak hepsindede başarılı bir şekilde bağlandı diyerek bağlantı kuruluyor ama hiç bir uygulamadan internete erişim sağlanamıyor aslında belli aralıklarla bağlanamama sorunu ilk baştan vardı ama ben wifi şifresini kaldırıp tekrar girince düzeliyordu şimdi durum daha ciddi bilgisi olan aynı sorunu yaşayan varsa nasıl çözdüğünü yazarsa memnun olurum şimdiden herkeseteşekkürler.
  • Cihazda sıkıntısız digiturk play kullanılabiliyor muyuz? Şuan için apple tv kullanıyorum fakat digiturk içni değiştirmek istiyorum.
  • first9 kullanıcısına yanıt
    iyi araştır bende aldım alttaki mesajımı okul internet bağlantı sorunu çok bu cihazda başak cahazlar araştır birde usb hub gerektirmeyen bir model düşün bunda tek usb girişi var sonradan usb hub almak zorunda kalıyorsunuz
  • Hem miboxtan hem de tv den soundbara optik kablo bağlamak için çoklayıcı gibi bir aparat var mıdır? Geçenlerde almıştım aslında ama işimi görmedi iade ettim. Tek cihazdan 2 ayrı ses cihazına bağlantı içinmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Cihazda sıkıntısız digiturk play kullanılabiliyor muyuz? Şuan için apple tv kullanıyorum fakat digiturk içni değiştirmek istiyorum.
    1. msj da video eklemiştim
    1- Aynı Cihaz
    2-Oyun için bu cihaz alınmaz, çok fazla oyun yok her oyunda çalışmaz.
    3-internet hızı iyi, yalnız aynı odada olması veya modemin güçlü olması şartı ile.
    4-youtube ve netflixte 5mb hız ile bile donma yapmıyor.
    5-evet uygulamaları usb bellek tanıttığınızda oraya yükleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

1- Aynı Cihaz
    2-Oyun için bu cihaz alınmaz, çok fazla oyun yok her oyunda çalışmaz.
    3-internet hızı iyi, yalnız aynı odada olması veya modemin güçlü olması şartı ile.
    4-youtube ve netflixte 5mb hız ile bile donma yapmıyor.
    5-evet uygulamaları usb bellek tanıttığınızda oraya yükleyebilirsiniz.
    16 mbit hız var. aynı oda da olacak modem. kodi sıkıntısız çalışır mı?

yukarıda arkadaş internet kötü demiş, kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 27 Nisan 2018; 12:36:38 >
    Kodi sıkıntısız çalışır. Ben maçları dediğim gibi kotam çabuk bittiği için 5mbit le izliyorum çok az donma yapıyor, filmlerde yüksek çözünürlük, hiç donmuyor.

Farklı odada ise özellikle modem uzaksa evet kötü çekim gücü alırsınız o yüzden kötü demiş sanırım. İnternet kötü olunca tabi kodi side netflix ide kötü olur. Yani alet kesinlikle çok iyi internetiniz de iyiyse rahat edersiniz.

Tabi ki tercih sizin. Renkler ve zevkler tartışılır :)
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.