Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw arkadaşlar benim soruya kimse cevap vernedi whatsapp boxda oluyormu bu konuda bilgisi olan lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

son birkaç sayfayı okudum fakat cevabımı bulamadım. Bu ürün netflix'i full hd veya 4k'da sorunsuz çalıştırıyor mu? netflix lisanslı olduguna dair net bilgi bulamadım.

Netflix youtube lisanslı cihazlardan biride bu sorunsuz izlersiniz.
  • Cep telefonunu bu cihaza usb den bağlayarak içindeki dosyalara erişebilirmiyiz?
  • Arkadaşlar cihaz süper herkese tavsiye ederim. Fakat bir sorum olacak size. Daha önceki mesajlara baktım göremedim. Malum kodi kullanıyorum. Kodi için hangi VPN programını kullanıyorsunuz. Çünkü malum ülkemizde sıkıntı oluyor. VPN programında öneriniz nedir? Mümkünse ücretsiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turklucky kullanıcısına yanıt
    Turkvod ve vavoo.to denedim. 8.8.8.8 dns kullanıyorum. VPN'siz bütün içeriğe ulaşılabiliyor. Play store'da ücretsiz vpn uygulamaları var. Turbo-vpn denedim. Çalışıyor. Sorun olursa kullanılabilir.
  • kamanlı 1 K kullanıcısına yanıt
    Telefon özelliği olmadan nasıl olur o iş bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Turkvod ve vavoo.to denedim. 8.8.8.8 dns kullanıyorum. VPN'siz bütün içeriğe ulaşılabiliyor. Play store'da ücretsiz vpn uygulamaları var. Turbo-vpn denedim. Çalışıyor. Sorun olursa kullanılabilir.

Çok sağol hocam. Dns de hepsi mi 8.8.8.8 olacak. O zaman vpn programına gerek kalamayacak daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Çok sağol hocam. Dns de hepsi mi 8.8.8.8 olacak. O zaman vpn programına gerek kalamayacak daha iyi olur.

Aslında, dns'in ne kadar etkisi var bilmiyorum. Etkili çözüm vpn tabii.
  • Teşekkürler

• arkadaşlar, yeni aldığım mi boxu gayet güzel şekilde kullanıyorum ancak dün akşam chromecastı denemeye çalıştım, telefonda google home uygulamasını güncelledim ve bağlanabileceği cihazları tarattım ancak her seferinde cihaz bulunamadı uyarısı verdi, bi şeyi yanlış mı yapıyorum?chromecastı kullanmak için başka bi şey mi yapmam lazım?
  • Arkadaşlar, ben Mi Box'ı ilk aldığımda Netflix sorunsuz izleniyordu. Ancak şu sıralar Netflix'te üç beş dakikada bir yarım saniyelik ses kaybı oluyor. Ayrıca görüntüde de pütürleşmeler söz konusu. Eğer Netflix telefon/tablet uygulamasını cihaza yüklersem bu sorunlar ortadan kalkıyor fakat bu sefer de görüntü full hd olarak izlenmiyor ve kumanda fonksiyonlarını yitiriyor mouse ile kullanmak durumunda kalıyorum.

Sorunu çözmek adına yaptıklarım.

Hdmi kablosunu değiştirdim.
    Cihazı fabrika ayarlarına aldım.

Acaba daha önceden bu türden sorunlar ile karşılaşan oldu mu? Fikirleriniz nelerdir ve ne yapmalıyım?
  • Selam arkadaşlar; kodi kullanırken zap yapmak falan çok yorucu.
    Kanal menüsünde kanala tıklayınca kanal menüsü, ya tamamen kapanıp kanal açılıyor, bir sonraki kanal için menüyü tekrar açmak gerekiyor.
    Yada ayarlardan değiştirince şu şekilde oluyor;menüden kanal secince alt planda kanal açılıyor ama kanalı göremiyoruz,solda kanal menüsü,sağda kanal bilgi ekranı.Kanal arka planda açılıyor ve sesi geliyor.
    Normal uydu alıcılardaki gibi solda kanal menüsü,sağda seçilen kanalı ön izleme ekranı gibi birşey olsa süper olacak.
    Karışık anlattım ama kullanan beni anlıyacaktır. İp tv için çözümü olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural07

Selam arkadaşlar; kodi kullanırken zap yapmak falan çok yorucu.
    Kanal menüsünde kanala tıklayınca kanal menüsü, ya tamamen kapanıp kanal açılıyor, bir sonraki kanal için menüyü tekrar açmak gerekiyor.
    Yada ayarlardan değiştirince şu şekilde oluyor;menüden kanal secince alt planda kanal açılıyor ama kanalı göremiyoruz,solda kanal menüsü,sağda kanal bilgi ekranı.Kanal arka planda açılıyor ve sesi geliyor.
    Normal uydu alıcılardaki gibi solda kanal menüsü,sağda seçilen kanalı ön izleme ekranı gibi birşey olsa süper olacak.

Smart ip tv ve perfect ip tv programlarını denediniz mi, ön izlemeli şekilde olmasa da, kumandadan ileri geri tuşları ile uydu alıcı gibi kanal değiştirebilirsiniz, orta tuşa bastığınızda kanal listesi çıkar ordan ileri geri ile kanal üstüne gelip o kanala gidebilirsiniz.

• Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:51:6 >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    ExpressVPN kullanıyorum tüm cihazlarımda. Netflix, Amazon Video, Hulu, HBO, hepsinde birden çalışan tek VPN programı diyebilirim denediklerim arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

arkadaşlar, yeni aldığım mi boxu gayet güzel şekilde kullanıyorum ancak dün akşam chromecastı denemeye çalıştım, telefonda google home uygulamasını güncelledim ve bağlanabileceği cihazları tarattım ancak her seferinde cihaz bulunamadı uyarısı verdi, bi şeyi yanlış mı yapıyorum?chromecastı kullanmak için başka bi şey mi yapmam lazım?

google oturumu açmanız gerekebilir. bi de uygulamaya güncelleme geliyor bazen. tabi uygulamanın yüklü ve çalışır vaziyette olup olmadığını kontrol edin muhakkak.

bu arada benim cihaz iadeye düştü ücretini aldım nasıl hakkından geldiysem artık :) ya da 20 işgünü doldu ondan

sizlere esenlikler dilerim

• quote:

Arkadaşlar sorumu kendim cevaplıyorum. Sorunu çözdüm ve tam istediğim gibi oldu.
    Kanal menüsü solda , seçili kanalı ön izleme sağda pencere içinde ve ikinci kere tıkladığımızda tam ekran oluyor. yani yukarda istediğim gibi.
    Çözüm: Ayarlar - Dış görünüm- Confluence temasını seçmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Smart ip tv ve perfect ip tv programlarını denediniz mi, ön izlemeli şekilde olmasa da, kumandadan ileri geri tuşları ile uydu alıcı gibi kanal değiştirebilirsiniz, orta tuşa bastığınızda kanal listesi çıkar ordan ileri geri ile kanal üstüne gelip o kanala gidebilirsiniz.

Teşekkürler onları denedim ama kanal gecişleri biraz yavaş geldi.Bu arada tema değiştirerek kodi ile çözüme ulaştım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Teşekkürler onları denedim ama kanal gecişleri biraz yavaş geldi.Bu arada tema değiştirerek kodi ile çözüme ulaştım

Mesela smart ip tv de bende kanal geçişleri çoğu uydu alıcıdan bile çok daha hızlı.

• bende xiaomi tv box almayı düşünüyorum hangi siteden almalıyım gittigidiyor mu? hepsiburadamı ? birde bu ürünü aldıgımda tvde ses sistemi yok hdmi ile takınca ses tvden çıkar dimi ? birde bein connect açılıyormu deneyip yazarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erbap13 -- 20 Şubat 2018; 20:34:11 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.