Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    aida64 ile bakınca 1920*1080 görünüyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim çok güzel oldu bu :) çinlilerin x96 da böyle bir çakallık yapacağını bilseydim almazdım :D

• Promets P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben de arkadaşa alacağım. HB de 339TL. n11 kupon denk gelirse n11den alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşa aldık cihazı hepsiburadadan. Netflix için özellikle. Ama o meşhur içerik oynatılamıyor hatası veriyor. Ne denediysek olmadı. İade edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Arkadaşa aldık cihazı hepsiburadadan. Netflix için özellikle. Ama o meşhur içerik oynatılamıyor hatası veriyor. Ne denediysek olmadı. İade edeceğiz.
    nedense genelde hepsiburadan alanlarda oluyor bu netflix hatası.
    n11 den kuponla laın daha uyguna geliyor şuan kupon dağıtıyor n11
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Benim cihazı da n11 den almıştım. Netflixte sadece dolby ses alamıyorum ondan da vazgeçtim zaten :) İçerik oynatılamıyor hatası almadım hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıdan almıştınız aynı satıcı n11 de de var çünkü. gidip aynı adamlardan almayalım
  • İlginç aynı cihaz netflix sorunu donanımsal mı yazılımsalmı acaba?
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

daioca dan almıştım. satışa kapalı. başka ilanı var mıdır bakmak lazım

peki hocam sağolasın bakacağız artık inşallah şansımıza denk gelir
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız sorun tv kaynaklı da olabilir. Tvnin hdcp desteği var mı yok mu öğrenip ona göre hareket edin bence. Hdcp yoksa yeni alacağınız cihaz da aynı sonucu verebilir. Elinizdeki cihazı başka tv de deneme imkanınız varsa onu da deneyin. DRM info kurun cihaza. Google widewine kısmında hdcp unsupported yazıyormuş bazı cihazlarda. Unsupported yazması tvden dolayı mı yoksa cihazın kusuru mu tam bilmiyorum. Benim tvde hdcp var. Drm infoda supported vs yazıyor.

Hepsini denedim kablo değiştirdik 4 farklı eski yeni TV de denedik ama yok zaten herkesin klasik problemi olmuş yabancı forumlarda da aynı tvde başka mi box çalışırken diğeri çalışmıyor yazanlar çok fazla donanımsal diye tahmin ediyorum

• quote:

nedense genelde hepsiburadan alanlarda oluyor bu netflix hatası.
    n11 den kuponla laın daha uyguna geliyor şuan kupon dağıtıyor n11

Alıntıları Göster
    Nereden temin edebiliriz bu kuponlardan biraz açıklayabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promets

Nereden temin edebiliriz bu kuponlardan biraz açıklayabilirmisiniz

Alıntıları Göster
    hocam
    p.tesi sabah otomatik kendi yükledi birşey yapmadım. üye iseniz kuponlarım kısımını kontrol edin.
    bazende ana sayfa bannerında oluyor ordan tıklayıp yüklüyorsunuz.
  • Arkadaşlar digiturk ü nasıl kurabılırım ve tv izlemek için hangi programı önerirsiniz?
  • Arkadaşlar digiturk ün apk sını nereden bulurum? Birde tv izlemek için uygulama öneriniz nedir?
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Ne fark varki hepsiburada ile diğer satıcılar arasındaki cihazlarda? bende hepsiburadadan sipariş geçecektim şimdi içime kurt düşürdünüz.
  • quote:

Ne fark varki hepsiburada ile diğer satıcılar arasındaki cihazlarda? bende hepsiburadadan sipariş geçecektim şimdi içime kurt düşürdünüz.
    Ben HB dadan aldım. Bir sorun yaşamadım.
  • quote:

bi fark olmaması lazım ama nedense netflix içerik oynatma sorunu yaşayan arkadaşların çoğu hb dadan almışlar ürünü
    belkide denk geldi.
    arakdaşta hb dadan aldım netfilix oynatılamıyor hatası alıyorum diyince aklıma geldi ondan yazdım.
  • quote:

bi fark olmaması lazım ama nedense netflix içerik oynatma sorunu yaşayan arkadaşların çoğu hb dadan almışlar ürünü
    belkide denk geldi.
    arakdaşta hb dadan aldım netfilix oynatılamıyor hatası alıyorum diyince aklıma geldi ondan yazdım.

Alıntıları Göster
    Neyse sipariş vereyim hb dan sıkıntı olursa sorunsuzca iade edebiliyoruz zaten :) değerli yorumlarınız için teşekkürler
  • quote:

Neyse sipariş vereyim hb dan sıkıntı olursa sorunsuzca iade edebiliyoruz zaten :) değerli yorumlarınız için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hepsiburada dan aldım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Belli dönem satılan seri banttan çıkan münferit cihazlarda sorun yaşanmış olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.