Şimdi Ara

Xiaomi 20000mAh Power Bank İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
27.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benimki de versiyon 2 olan modeli, yani quick charge 2.0 olan model. general mobile 5 plus ın hızlı şarz adaptörü ile 8 saatte şarz oluyor. üstünde 20000 mah yazıyor ancak 14bin mah civarı veriyor sanki. şimdilik arıza vs bir sorun çıkmadı. ama quick charge 3.0 alınmalı kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz Bana hediye gelmişti ama kutusunu ve kullanım kılavuzunu kaybettim.
    Cihazın üzerinde dört adet beyaz led ışık, yanında da bir adet düğme var.
    Bu gün şarja taktım. Şarj esnasında dört led sürekli yanar durumda kaldı. Sonra fişten çektim, o saatten beri dört led birden yanıp sönüyor, yanıp sönüyor.
    Yandaki düğmeye basınca bu sefer ledler teker teker sırayla yanıp sönmeye başlıyor. Bir daha basınca yine dörtlü yanıp sönme moduna geçiyor.
    Düğmeye sürekli basınca tüm ledler sönüyor, düğmeyi bırakınca yine dörtlü yanıp sönmeye başlıyor. Bir daha basarsan yine tekli moda geçiyor vs...
    Bu cihaz kapanmıyor mu acaba? Kapanmıyorsa şarjını kendi kendine -yavaş da olsa- tüketmez mi?
    (Anladığıma göre tekli mod/dörtlü mod yavaş/hızlı şarj modlarını gösteriyor. Tam kapanma moduna nasıl geçeceğiz acaba?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.