Şimdi Ara

Xiaomi 20000mah 2.Nesil Quick Charge 3.0 Powerbank kargo dahil 79 TL!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
4.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usblerin hepsi dolu 1 tane bile boş yok bundan olabilirmi :) powerbank boşta duracağına bu geldi aklıma hem usb coğaltıcı almaklada uğraşmamış olmuş oldum.
  • Şu siteden dahaönce alışveriş yapan yokmu????????
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    o fanlar kaç inç ? bende de var aynısı ama HD2024 yazıyor modelde.

bi de bu bankların adi olanları benim usb fanı yakmıştı, ondan sorna cesaret edemedim bağlamaya :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    valla inçi bilmemde normal satılan usb fanlardan büyük zaten büyük boy diye geçiyor bunun kodu hd 2028 v2017 yazıyor tanesi 22 tlden 2 tane yapıştırdım bayada işimi görüyorlar meretler

valla 6s kullandığım için ve telefonumu sevdiğim için adi powerbanklere hiç bulaşmadım ilk ve tek powerbankım fotoğraflarını attığım gibi Xiaomi 20000 mAhlık dedim alıyorum bari en yükseğini ve kalitelisini alayım işimi görsün dedim iyikide böle yapmışım çoğu kişinin evinde 4-5 tane powerbank var öle olacağına bi tane sağlam olsun daha iyi
  • fotolarda var fakat aciklamalarda goremedim... bluetooth kulaklik ya hoparlor gibi akimi cok dusuk olan urunleri sarj eder degil mi? 16 000 xioami eski modeli var onlari sarj etmiyor sinir oluyorum...

bir de haftasonu ya da haftaici kur farkli oluyor ya... mesai saatleri icinde alinca kur farkli mi oluyor?

16 000 lik eski boyuta gore bunun boyutu nasil? karsilastirabilen va rmi? 1 adet almayi dusunuyorum guzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

fotolarda var fakat aciklamalarda goremedim... bluetooth kulaklik ya hoparlor gibi akimi cok dusuk olan urunleri sarj eder degil mi? 16 000 xioami eski modeli var onlari sarj etmiyor sinir oluyorum...

bir de haftasonu ya da haftaici kur farkli oluyor ya... mesai saatleri icinde alinca kur farkli mi oluyor?

16 000 lik eski boyuta gore bunun boyutu nasil? karsilastirabilen va rmi? 1 adet almayi dusunuyorum guzel fiyat

şarj etmeyebilir.
    siteyi daha önce duymadım,ama fiyat çok uygun. xiaominin bütün ürünlerini kullanan birisi olarak tavsiye ederim.
  • Siteye uye olunca 200 puan,newsletter abonesi olunca da 100 puan veriyor.XM20000 kodunu da sepete girip 300 puan kullaninca 18,99$a aliniyor.67,74 kesti benim kartim tl olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hocam, 21,99 usd ödemeyi paypal ile yaptım, givingasistandan gelen puanlar ile.

Diğer renkleri tıklayınca 19 usd ye düşüyor ama 10 binlikler olarak görünüyor.

Benher ihtimale karşı ekran görüntüsü aldım.

Xiaomi 20000mah 2.Nesil Quick Charge 3.0 Powerbank kargo dahil 79 TL!!
  • Satici ile iletisime gecebilen oldu mu kesin 20000 mah mı gonderecek

• Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Bu siteden daha önce çok güzel fiyatlardan bir kaç ürün aldım problemsiz gelmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Bu siteden daha önce çok güzel fiyatlardan bir kaç ürün aldım problemsiz gelmişti

Hocam yurtdışından powerbank ve batarya getirmek yasaklanmadımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles_Kratos

quote:

Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Bu siteden daha önce çok güzel fiyatlardan bir kaç ürün aldım problemsiz gelmişti

Hayır. NL Post göndermiyordu, artık diğer postalarla geliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Herakles_Kratos

quote:

Hayır. NL Post göndermiyordu, artık diğer postalarla geliyor

Tşkler hocam

• mesajı silemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 17 Temmuz 2017; 15:25:47 >
  • Kargoyu kaç günde çıkarıyorlar?
  • Goday kullanıcısına yanıt
    daha çıkmadı bende. garip olan bankadan para çekilmiş ama ödeme onaylanmadı diyor hala.
    bekliyorum.

siparişi iptal ettim. adamların müşteri hizmetleri iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 19 Temmuz 2017; 13:6:7 >
  • Siparisi cikan var mi acaba.Takip no gonderdi mi size satici

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Siten hayirli olsun sahte ürün

Umarim espri yapmissindir, tomtop Çin in ve ebay in en eski saticilarindan biri.

Çinli degilim bu arada

Türk halkını anlamak çok zor hocam sıfırı 5000 tl olan bir motorum vardı, piyasa çok temiz ve yeni modeller arasında 4-4500 tl civarında gidip geliyordu, çok acil paraya ihtiyacm oldugundan 3750den kapıyı açıp 3500e bırakıcaktım, 1 ay boyunca ilanda öyle durdu en son 3500e çektim parayı, her arayan sıkıntı arıyordu motorda, ama motorun yılı ve kilometresi çok yeniydi, yeni ilan açıp 4250 tlden fiyat yazıp ertesi gün 4000 tlden satıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: asza

Siparisi cikan var mi acaba.Takip no gonderdi mi size satici

Benim sipariş "Refunded" olmuş. Müşteri temsilciine de bağlanılmıyor. Pis çinçançonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

quote:

Orijinalden alıntı: asza

Siparisi cikan var mi acaba.Takip no gonderdi mi size satici

Benim sipariş "Refunded" olmuş. Müşteri temsilciine de bağlanılmıyor. Pis çinçançonlar.

eee hani guvenilirdi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.