Şimdi Ara

Xiaomi 20.000 mah Powerbank 99₺ Kargo Bedava HB satıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
2.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-20000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI20000

daha ucuz hiçbir yerde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dranova -- 2 Ağustos 2017; 17:17:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün orjinal ve yeni nesil olanlardan mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    1. Nesil satıcı Hepsiburada orjinaldir

• anladigim kadarıyla toplam 3.6A veriyor. peki tek usb / hızlı şarjdan kaç veriyor ? 2.6A mı ?
  • Bu ürün çin'de bulunan mi store'da bile bu fiyata satılıyor.

• ikinci nesil degilse ayni fiyatta uzun zamandir n11'de satiliyor zaten.

• 1.nesil veya 2.nesil ne demek? Nasıl anlaşılır? Ne farkı var?

• 2. Nesli qc 3.0 destekli. Ayrıca polimer pilli. Bence 2. Nesil alın. Bende hem 1. Hem 2. Nesil var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten piyasada bu fiyata satılıyor.

• Hemen altında öneriler bölümünde 120 küsür lira versiyon 2 var, o daha mantıklı.

• Bunun fiyatı hep 99 tldi zaten sazan gibi atlamayın.Version 2 si var alıcaksanız onu alın 3.0 hızlı şarj özelliği var dış görünümüde dandik plastik değil.

• bu fiyata ancak 2. nesil olan alinir... bu saatten sonra 1. nesil almak mantikli degil bana gore...
  • yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    10000mAh için de iki versiyon var. Biri 10400mAh olan 77mm genişlikteki versiyon, diğeri 10000mAh olan 60,4mm olan versiyon. Bu iki powerbank arasında da böyle bir fark var mı? 10000mAh civarında olan yeterli gelecek bana. Neyi önerirsiniz?
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    10000 likler hakkında bilgim yok. Yanlış bilgi vermeyeyim.

10000mah olani 3.7v 10000 degerine sahip,yani telefonlar 5v aldigi icin 6000kusur gercek degerini veriyor.10400luk olan 5v 10400 oldugu icin o da 9000 kusur gercek degerini veriyor.Ben kendi kullandiklarimda bunu gordum.

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. O zaman eski ya da büyük demeden 10400mAh olanı alıyoruz.
  • Birinci ve ikinci nesil arasında fiziki boyut değişimi ve quick charge dışında fark göremedim. Başka fark var mı? Kullanılan pillerin kalitesi ve ömrü ile ilgili bir fark var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

10000mah olani 3.7v 10000 degerine sahip,yani telefonlar 5v aldigi icin 6000kusur gercek degerini veriyor.10400luk olan 5v 10400 oldugu icin o da 9000 kusur gercek degerini veriyor.Ben kendi kullandiklarimda bunu gordum.

10400 de 3,6V pile sahip 5V luk lityum pil uretimi yok...Gercek kapasitesi 6600 mah civarinda.

10400 luk asiri hantal geliyordu bana.Yaninda tasimak zor.10000 likten memnunum yazilan gibi bir performans farki da goremedim aralarinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Birinci ve ikinci nesil arasında fiziki boyut değişimi ve quick charge dışında fark göremedim. Başka fark var mı? Kullanılan pillerin kalitesi ve ömrü ile ilgili bir fark var mı arkadaşlar?

Yeni nesil polimer pilli olan daha uzun omurlu pile sahip. Sarj ederken isinma miktari daha az. 2. Nesil 14000 mah gercek cikisa sahipken, 1. nesil olan 12700 mah lik gercek cikisa sahip. 2. Nesilde mikro sarj varken 1. Nesil mikro sarji desteklemiyor. Bunlar da diger farklari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.