Şimdi Ara

XİAOMİ 2 YIL KVK GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada anlaşıldığı üzeri Xiaomi marka telefon almayı düşünüyorum. 4 yıldır aynı telefonu kullandığım için bu markayı ilk defa duydum ve baya iyi yorumlar var. Buna istinaden bende bu marka telefonu almayı düşünmekteyim. Genelde telefonda ağırlıklı olarak oyun , video , internette gezinme ve ara sıra fotoğraf çekme durumum mevcut ama ağırlıklı olarak oyun ve video izlemekle meşgulüm.

Sizce ;

XİAOMİ REDMİ NOTE 4 ( 4 GB RAM / 64 GB ROM ) 1217 tl
    XİAOMİ REDMI 4X ( 3 GB RAM / 34 GB ROM ) 956 tl

Hangisini tercih etmeliyim ? Ürünler 2 yıl KVK garantili olucak ithalaçcı garantili değil. Yada 1200 tl yakın fiyatlarda başka bir telefon öneriniz varmıdır ??
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Hayırlı Günler Hepinize

• Redmi Note 4 aradakı fiyat farkına fazlasıyla değer bence Bu fiyat aralığında garantili olarak daha iyisi yok gibi.
  • Teşekkürler dostum bu fiyatlara bir alt kademe olarak huawei p9 lite 2017 gördüm onunda görüntü falan hoş ama arada bariz Ram Rom ve pil farki var sadece xiaomi yazilimsal ve ilerde google play guncellemeleri falam nasil olur onun tereddutu var. Ama buyuk ihtimalle bende redmi note 4 siyah alicam 4 gb ram 64 gb rom olanindan 1217ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisiz redmi 4x 700tl

Garantisiz redmi note 4x ise 850 TL gibi fiyatlarda satılıyor yanlız. Bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizkopat -- 4 Ağustos 2017; 13:36:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KVK garantili olması distribütör olduğu anlamına gelmiyor. KVK da aynen delta, evo gibi taşeron bir teknik servis şirketi (bazı distribütörler kendi bünyelerinde servis kurmak yerine bu firmaya yaptırıyor). Xiaomi kendisi açıkladı Türkiye'de distribütörümüz yok diye, boşuna fazla para vermeyin.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Peki önerebilceğiniz oyun ağırlıklı türkiye garantilide olabilcek bir telefon varmıdır ? 1250-1300 kadar en fazla yada xiaominin başka bu fiyatlara yakın telefon modeli ve xiaomi modellerini alabilceğimiz sağlam siteler varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRINGHA

Peki önerebilceğiniz oyun ağırlıklı türkiye garantilide olabilcek bir telefon varmıdır ? 1250-1300 kadar en fazla yada xiaominin başka bu fiyatlara yakın telefon modeli ve xiaomi modellerini alabilceğimiz sağlam siteler varmı ?

Hepsiburada.com da xiaomi mi 5s var hocam ama 3 GB ram var o modelde. 4 GB ram olanı pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

KVK garantili olması distribütör olduğu anlamına gelmiyor. KVK da aynen delta, evo gibi taşeron bir teknik servis şirketi (bazı distribütörler kendi bünyelerinde servis kurmak yerine bu firmaya yaptırıyor). Xiaomi kendisi açıkladı Türkiye'de distribütörümüz yok diye, boşuna fazla para vermeyin.

KEsinlikle öyle arkadasın dediği doğru sony z5 c Almıştım Kvk nın yapmadığı rezillik kalmadı isterseniz Kvk garantili bir cihaz almadan önce kvk müşteri hizmetlerini arayın 30 dakikadan önce baglanırsa şanslısınız Ben 40 DAKİKA dan aşağıya bağlanmadım isterseniz deneyin samimi olarak söylüyorum tam 40 dakikadan aşağı bağlanmadım bide tam bağlanınca çat kapatmıyorlar mı 40 dakikadan sonra elinizdeki telefonu da kırasınız geliyor Neyseki kvk yı Tüketici haklarına şikayet edip paramı kurusu kurusuna aldım Delta servis Garantili Xiaomi mi 5 aldım Ekranda sorun oldu delta servise gönderdim ekranı değiştiler ama farklı yerlerini bozuyorlar Benim sensötleri bozmuslar ekranda ısık sızması var Şİmdi Delta servisi De tüketici haklarına verip paramı iade alacam Delta servis mi kvk mı dersen ikiside aynı b*k ama deltaya en azından ulaşılabiliyor işlemler biraz daha hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3lMA -- 19 Ağustos 2017; 11:37:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SIRINGHA

Merhaba Arkadaşlar ;

Başlıktada anlaşıldığı üzeri Xiaomi marka telefon almayı düşünüyorum. 4 yıldır aynı telefonu kullandığım için bu markayı ilk defa duydum ve baya iyi yorumlar var. Buna istinaden bende bu marka telefonu almayı düşünmekteyim. Genelde telefonda ağırlıklı olarak oyun , video , internette gezinme ve ara sıra fotoğraf çekme durumum mevcut ama ağırlıklı olarak oyun ve video izlemekle meşgulüm.

Sizce ;

XİAOMİ REDMİ NOTE 4 ( 4 GB RAM / 64 GB ROM ) 1217 tl
    XİAOMİ REDMI 4X ( 3 GB RAM / 34 GB ROM ) 956 tl

Hangisini tercih etmeliyim ? Ürünler 2 yıl KVK garantili olucak ithalaçcı garantili değil. Yada 1200 tl yakın fiyatlarda başka bir telefon öneriniz varmıdır ??
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Hayırlı Günler Hepinize

KVK'lı Redmi Note 4/64'lüğü 1217 tl'ye nerede buldunuz acaba? Ben 1399 tl'den aşağı göremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.