Şimdi Ara

xiaoMi 10000mah V3 poverbank 85TL ücretsiz kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    xiaoMi 10000mah V3 poverbank 85TL ücretsiz kargo
    Xiaomi Mi 3.Nesil Powerbank 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj 199,90 TL yerine 84,90 TL
    https://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-3nesil-powerbank-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-P312793510

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orijinal ise fiyat iyi gibi...

• ürün orijinal
    5 tllik kuponuda kullanmayı unutmayın çek satıştaki
  • iyi fiyat

• hocam bilgilendirme için çok teşekkürler size ufak bir sorum olacak

ben geçen yıl n11den v1 10mah aynı marka powerbank aldım. gelen ürün bandrollüydü orjinaldi diye tahmin ediyorum. kablosu bozuk çıktı mağazaya mesaj attım yapcak bişey yok kendi şarj aletinizin kablosunu kullanın dedi. eyvallah dedik kullandık ancak sadece 1 kez şarj ediyor.

tam dolmadı belki diye bi gün boyunca şarj ettim powerbanki ışıkları ful gösterse bile 1 kere şarj edince (çok yavaş şarj ediyor zaten) hemen bitiyor. bundan sonra n11 e karşı bi soğukluk oldu ancak powerbank'e de ihtiyacım var.

şuan 10mah lık evde duruyor sıfır gibi. şimdi bi müslüman olarak aynı yılana 2kere sokulmuş mu olurum bunu sipariş versem? (satıcı mağazayı hatırlamıyorum ancak n11'e ayar oldum)
  • Yorumlardan birinde versiyon 2 olduğu yazılmış kafam karıştı...

• antireis A kullanıcısına yanıt
    önceki satışlarda satıcı yanlış gönderdi sanırım.

• zaliminsan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bu ülkede öğrendiğim birşey varki, bir ürünün sahtesi/taklidi çıktıysa o ürünün orjinalini bulamazsınız. Çinli satıcılar bizdekilerden onlarca kez daha dürüst.
    Denedikten sonra direk iade etseydiniz keşke. Almama gibi şansları yok tüm aksesuarlar poşetler duruyorsa. Razı gelmeyin hakkınızı arayın.

Ürünün önceki versiyonunu kullanıyoruz yıllardır, çok başarılı bir üründür gerçekten. Tavsiyedir.
  • aradan 2yil geçti birşey kanıtlayamam bu saatten sonra. başka sıkıntılarım vardı konunun üstüne gidemedim çekmeceye attim unuttum gitti. simdi aklima geldi cikardim tekrar

• bu satıcıdan 3 tane powerbank aldık 2. nesildi aldıklarımız. halen kullanıyoruz. hepsi orjinaldi.

• 99,90 yazıyor.
  • ben aldım. 2s yazıyor yani 3.nesil. Orjinal ürün dü.
  • Bende elden aldım letgodan bandrollü gerçeğiyle birebir yapmış adamlar iki gün sonra döküldü biraz pahalıya patladı ama iyi bir ders oldu

• GG de bu ürün 89,90 tl ye satılıyor. 20 TL lik çek ile 69,90 liraya geliyor.
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    Hocam bu gg 20 tl lik çeki, çek satıştan mı alıyoruz ?
  • ccsn C kullanıcısına yanıt
    Up

20binlik ilk seri var bendede kendi orj şarj kablosu olmadığında şarj etmiyor,ediyor gibi gözüksede 1.5 gün bıraktığımı biliyorum şarj almıyor doldurmuyor kendini,ne zaman kendi kablosunu taktım o zaman şarj almaya başlamıştı ve 5-6 saatte ful dolmuştu onun için kendi kablosunu baya bi sakınarak kullanıyorum.

edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 30 Mart 2019; 23:37:39 >
  • Trendyolda 84.90₺.
    Çek satışta 100/50 hesaplar 15tl ye satılıyor.
    15tl lik bi ürün daha ekleyip 65₺ maledebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.