Şimdi Ara

Xiaomi 10000mah mobile ozel 49tl (1.nesildir kargo 4.99tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedigim gibi mobile ozel.http://m.n11.com/xiaomi-mi-10000-mah-tasinabilir-sarj-powerbank-kilif-P79024695

Linkden bakin 59tl cikacak uygulamasi varsa eger 49a aliniyor kilif 6tl xiaomi tasinabilir yazin cikar zaten

Xiaomi 10000mah mobile ozel 49tl (1.nesildir kargo 4.99tl)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat iyi

• emrah-e kullanıcısına yanıt
    Ben miui turkiyeden 2.nesili 69a aldim carsamba almamis olsam alirdim suan en ucuzu bu sanirim ve 1300yorum var orjinal diye ayni sekilde burdanda kilif aldim mi2 icin.

• 1-2 fark nedir?

• fıyat ıyıde
    kaba agır cıhaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    2.nesil olan 2016serisi quickcharge 2.0 destekli ve sekli farkli birde adaptor uyumluysa daha hizli sarj oluyor 2.seri..

Eger cihazinizda hizli sarj yoksa bunu alin benim cihaz quickcharge 3.0vardi 5tl farkla 2.seriyi aldim.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Ama cok uzun degil ve ele cok rahat sigiyor.

• Standart Gönderim - 4,99 TL diyor onu ekliyor musunuz? ben bendekini kaybettim, bu yüzden arayış içindeyim. 2.nesil mi alalım, fark var mı, ne tavsiye edersiniz, link atarsanız bu haftasonu kesin alacağım powerbank.
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat bugune ozeldir biter belki aksama bile. Cihaziniz nedir hizli sarj destegi varsa mi2 alin hizli sarj destegi var mi2de birazda sekli farkli

https://market.miuiturkiye.net/powerbank/xiaomi-mi-powerbank-2-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj

Burdan aldim ben cunku 2yil garanti sunuyorlar n11dekilerin cogu 1yil 6aydir

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Bu fiyat bugune ozeldir biter belki aksama bile. Cihaziniz nedir hizli sarj destegi varsa mi2 alin hizli sarj destegi var mi2de birazda sekli farkli

https://market.miuiturkiye.net/powerbank/xiaomi-mi-powerbank-2-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj

Burdan aldim ben cunku 2yil garanti sunuyorlar n11dekilerin cogu 1yil 6aydir

cihaz bende lg g2, eşimde g4 var. benim de hoşuma gitti, site güvenilir diyorsanız buradan alabilirim.

• Merhaba,

Vibe P1 ile bunlardan kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 8 Nisan 2017; 21:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Vibe P1 ile bunlardan kurtuldum.

Redmi4 prime ile kurtuldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam lg g4 de hizli sarj destegi var bana sorarsanuz digerini alin huzli sarj edenini.

• Telefonum İphone 5s olduğu için bunu aldım kılıf+kargo+mi power 55tl ya geldi toplamda.50/5 kupon ile.Mi 2 power alacaktım ama boşa masraf olmasın diye almadım bunla aralarında tek bi 2.4 a lık bi fark var.Uzun olmasını sevmedim.Bu kısa ama kalın cebe sığıyorsa sorun yok :D
  • 2. nesil 55-65 civarina satiliyor...
    Ozaman mi2yi alin bence

• Ben 1 aldım kargoya verilmedi iptal mi ediyim şimdi :(
  • mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    PAZARGUNU VERILMEZKI KAPALI KARGOLAR
  • Knk yani herkes 2 alsaydın falan dedi ondan dedim iptal edip 2 mi aliyim diye düşündüm kılıf+kargo toplam 55 e getirdim telefonum zaten hızlı şarj desteği yok :(
  • Şu anda piyasada quick charge 3.0 veya varsa daha üstü destekleyen bir powerbank var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.