Şimdi Ara

Xıaomı 10000 Mah Taşınabılır Şarj Cıhazı 59.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Versiyon sanırım 3. Versiyon 80 TL iken pek mantıklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk çıkan galiba 10400 olması lazım
  • İlk nesil, bende vardı halen sağlamdır galiba. Şarj hızı da fena değildi, 2 amper çıkış veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bence bu fiyata alınabilir.

Kenarları fazla keskindi, alır almaz silikon kılıf da almıştım. Siz kullanırken dikkat edersiniz ama evde çocuk vs. varsa bence kılıf alın, zarar verebilir.
  • 2014 yılında 49 TL ye almıştım o zamanlar bu kadar yaygın değildi, halen kullanıyorum. Alacak olan arkadaşlar kutu üzerinde bulunan Mi amblemi tarzında bir şey var onu kazıyıp Mi orijinal ürün doğrulama yerinden sorgulama yapsınlar. Eğer değer 1 ise sıkıntı yok. 1 den fazlaysa geri iade edin. Fiyat güzel arkadaşlar kısacası.

• evde masa lambası , gece lambası vs için kullanmak amaçlı olursa bu versiyon en iyisi :) diğerlerinden kalın, aç kapa düğmesi büyük vs. üstüne xiami led'i takarsan miss gibi oluyor. yeni nesil olanlar ince oluyor dik duramıyorlar, yatırınca da lamba açısı kötü oluyor :D

he tabi dışarda vs de kullanamlık lazımsa yenileri daha iyidir. bilgehankalkan'ın da dediği gibi kenarlar çok keskin, bence kılıfsız kullanılmamalı.
  • Kılıfı aliexpresste 5 lira

• 4-5 yıldan fazladır kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım,yanlız ürün ağır benim için günlük kullanıma uygun değil.3 adet powerbankim oldu içlerinden en uzun dayanan ve halen kullandığım bu oldu...
  • Bu xiaomi değilde xıaomi yazmış. Böyle sahtekarlıklar yapıp sonra zaten orjinal demedik diyen satıcılardan olmadığıma eminmisiniz.

• statius kullanıcısına yanıt
    satan migros, altta marka xiaomi yazıyor zaten. başlıkta bütün i'ler ı olarak gözüküyor
  • Bende ilk çıktığında almıştım hala taş gibi cihaz yalnız 10 lira fazla verip 3. Neslini almak varken bunu almak ne kadar mantıklı

• bangdood dan ilk çıktığı zamanlar da 9-10-11 dolara en az 50 adet almıştım,dolar o zamanlar 2.5-3 tl arasıydı,sorunsuz,kaliteli,ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.2 amper çıkış gücü var. evimin altında migros var bi sorayım bakalım var mı ellerinde
  • 3.nesilde 2 şarj girişi var ve hızlı şarj özelliği var

• Tombik mi bu zaten fiyat 50 TL kipada. Çöp

• Evet fiyat uygun. Yakınlarda 8000 lik energiser almasaydım alırdım bunu. Onu da 57 TL ye almıştım. Bu ürünü ilk çıktığında kullanmıştım. Arkadaşım çok beğendiğinden ona vermiştim. Güzel üründür. Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş. Sahteliğini kontrol etmek gerekir. Çok sahteleri çıktı. Youtube da da tespit videoları var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanzimo -- 4 Ocak 2019; 18:55:57 >
  • Başka tavsiyeniz var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.