Şimdi Ara

Xiaomi 10000 mAh POWERBANK 49.99 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
10
Favori
4.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende aldım bugün 50 liraya bakalım. Fiyat bu arada n11 de 52 lira olmuş. Ücretsiz kargo ile

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/orjinal-xiaomi-mi-10000-mah-powerbank-sarj-aleti-P93059733

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 31 Mart 2016; 16:53:17 >
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/orjinal-xiaomi-mi-10000-mah-powerbank-sarj-aleti-216104898?urvid=51011249 yeniden satışa konulmuş 49.99liraya . siteden satıcı profilinde başka link üzerinden alınabilir .
  • Az evvel konusu açılan n11 50 tl için mobil11 indirim koduyla 41 liraya geldi.
    N11 mobilden avantajlarım bölümüne mobil11 yazınca kod tanımlanıyor.

Aldığım ürün bu
    http://urun.n11.com/sarj-cihazi/xiaomi-mi-10000-mah-tasinabilir-sarj-powerbank-P79024695

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meybahane -- 1 Nisan 2016; 19:25:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşla xiaomi 10000 mah powerbank aldım, şarj ederken 4 ışık yanıp sönüyor bir sorun varmı merak ettim? Acaba şarj oluyormu? olmuyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IORI kullanıcısına yanıt
    hocam hem size sorayım hem bilen varsa yardım etsin

ben de dün sipariş verdim n11 den semers mi neydi elemanın nick bilir herkez zaten

geldi ürün orjinalliğinde sıkıntı yok .

gelen kablonun içi beyaz -internette kablonun içi siyah olması vs deniyor - kablo orjinal değil sanırım

ayrıca asıl sıkıntı da aleti şarja takıyorum 1 ışık yanıp sönüyor 10 dakika civarı sonrasında ışıkların hepsi sönüyor .

çıkarıp tekrar taktım fişten bu sefer 10 dakika civarı 1 ışık yanıp söndü belli bir süre sonrasında 2. ışık yanıp sönmeye başladı 10 dakika civarı sonrasında tekrar bütün ışıklar söndü .

ışıklar söndükten sonra tekrar yanmıyor . sıkıntı nerdedir bilemedim . şarj olurken ışıkların yanmaması mı gerekiyor ?

yardımlar için şimdiden teşekkürler

edit : sanırım prize taktığım alette ya da ups de sıkıntı var şuan şarj ediyor ışıklarda yanıyor fakat bu prize taktığım aleti çok ısıtıyor . iki farklı usb girişli şarj cihazı denedim 1amper 5v luk inanılmaz ısıtıyor . aletler orjinal biri iphone şarj aleti diğeri artwizz diye bir şarj aleti . kablo yüzünden ısınıyor olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalman133 -- 15 Nisan 2016; 21:15:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

hocam hem size sorayım hem bilen varsa yardım etsin

ben de dün sipariş verdim n11 den semers mi neydi elemanın nick bilir herkez zaten

geldi ürün orjinalliğinde sıkıntı yok .

gelen kablonun içi beyaz -internette kablonun içi siyah olması vs deniyor - kablo orjinal değil sanırım

ayrıca asıl sıkıntı da aleti şarja takıyorum 1 ışık yanıp sönüyor 10 dakika civarı sonrasında ışıkların hepsi sönüyor .

çıkarıp tekrar taktım fişten bu sefer 10 dakika civarı 1 ışık yanıp söndü belli bir süre sonrasında 2. ışık yanıp sönmeye başladı 10 dakika civarı sonrasında tekrar bütün ışıklar söndü .

ışıklar söndükten sonra tekrar yanmıyor . sıkıntı nerdedir bilemedim . şarj olurken ışıkların yanmaması mı gerekiyor ?

yardımlar için şimdiden teşekkürler

edit : sanırım prize taktığım alette ya da ups de sıkıntı var şuan şarj ediyor ışıklarda yanıyor fakat bu prize taktığım aleti çok ısıtıyor . iki farklı usb girişli şarj cihazı denedim 1amper 5v luk inanılmaz ısıtıyor . aletler orjinal biri iphone şarj aleti diğeri artwizz diye bir şarj aleti . kablo yüzünden ısınıyor olabilir mi

Kablo dış rengi beyaz soket iç rengine rengine gidince bakarım yanımda değil, ben banggood sitesinden almıştım, şarjı kendi kablosu ile yapıyorum ve 2 amperlik asus veya zte şarj aletim var hangisi denk gelirse onun ile yapıyorum ısınma var mı diye hiç bakmadım.

Şarja bağladığınız zaman örneğin boş ise önce 1 led yanıp söner doldukça 2-3 olur tam dolunca 4 led birden devamlı yanık kalır, benim elimde ki ürün böyle.

Xiaomi 10000 mAh   POWERBANK 49.99 tl

Xiaomi 10000 mAh   POWERBANK 49.99 tl

• Arkadaşlar merhaba,

xiaomi 10000 mah powerbank satın aldım orj ürün onda sorn yok ancak benim derdim şöyle. Ürünü şarja takıyorum ledleri sürekli yanıp sönüyor seviye 2 ya da 3 4 neyse ona göre doldukça ledlerde ona göre yanıyor. Örneğin tam dolu powerbank 4 ledi sürekli yanıp sönüyor şarjda iken......

Aynı şekilde telefonumu şarj etmek istediğimde de yine batarya seviyesine göre ledler yanıp sönüyor orta kadame ise örneğin 2 led yanıp sönüyor sürekli ve beklemeye geçmiyor.

Gece telefonumu şarja taktım sabah kalktım baktım telefonumu tam doldurmasına rağmen beklemeye geçmemiş..... yine ledler yanıp sönüyor.

Sizden ricam kullanan arkadaşlar da dadurum bu şekilde mi yoksa bir arıza vs.. bişiy mi var üründe. Yoksa iade edeceğim ya da değişeceğim eğer herkesin bu şekilde ise sorun yok. Arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.

Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.