Şimdi Ara

Xiaomi 10000 mAh POWERBANK 49.99 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
10
Favori
4.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahte olmasın ?
  • Fıyat bayadır boyle

• bu şekilde tombul olanların devri geçiyor, yeni çıkan 10 000 telefon gibi yassı ve daha bi güzel. gerçi pahalı birazcık :)
  • Kullanıyorum memnunum fakat çok kaba ve ağır bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bu şekilde tombul olanların devri geçiyor, yeni çıkan 10 000 telefon gibi yassı ve daha bi güzel. gerçi pahalı birazcık :)

10400' luge benziyor koyduklari resimdeki ama satış ismi ince model olan 10000'lik. Guvenemedim acikcasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün üzerindeki logo orjinal gözüküyor kullanım kılavuzu çince :( kutusunda geldi ürün ve şarj kablosu mevcut ancak şehir şebekesinden şarj cihazı yok :( mecburen bir usb portlu adaptör alıcaksınız veya usb portlu olan bir pc'den faydalanacaksınız, cihaz hosuma gitti kullanmadım henüz umarım iyidir sevgilerimle :)

Xiaomi 10000 mAh   POWERBANK 49.99 tl

Böyle bir yorum var, bilginize

• bir ara çinden 32-34 tlye getirtilebiliyordu. sahte gerçek bilmem ancak fiyat mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

bir ara çinden 32-34 tlye getirtilebiliyordu. sahte gerçek bilmem ancak fiyat mümkün.

maalesef şu aralar güvenilir sitelerde orjinali 16 dolar civarı. 10-11 dolara tekrar düşse süper olacak.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    mecburen bir usb portlu adaptör alıcaksınız veya usb portlu olan bir pc'den faydalanacaksınız demiş. cep telefonu kablosunu takmam aklına gelmemiş herhalde arkadaşın :DD
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten olan bu. Her powerbank da böyledir sanırım. telefonun şarj cihazıyla şarj edersiniz olur biter :)
    Zaten şarj cihazı da olsa bu fiyata tadından yenmez :)
  • Bende yeni aldım tam dolu etmek için ortalama 6-7 saat şarjda kaldı iPhone 5s şarjım 25 iken taktım full olana kadar 1.5 saati buldu Şarj etme olayında ise biri telefonu şarj etmek için diğeride telefonu şarj etmek içindir ayrı bir adaptör olmaz

• USB type C portu olan bir laptop aldım, bu powerbank'le laptop'ımı şarj edebilir miyim ya da takıp kullanabilir miyim? Tam şarj etmese bile en azından 30dakika-45 dakika falan?
  • Yurt dışı sitelerinden 10 tl daha pahalı. Bence alınabilir, lakin bu fiyata bulunmuyor

• Satıcıdan 5000lik almıştım orijinal ürün gelmişti. Bilginize. Fiyat da iyi

• Aynı satıcı hepsiburada da aynı fiyatı vermiş ama kargo +5 tl.
  • Aynı satıcıdan geçen hafta 4 tane almıştım arkadaşlar. Ürünlerin seri numarası hiç sorgulanmamış, daha önce gearbestten aldığım ürün ile birebir aynı. Orijinal yani.

Tek kafamı karıştıran şey, kutunun güvenlik bandrolü ile kapatılmamış olması.

Fakat ürüne yönelik yaptığım tüm testler orijinalliğini doğrular yönde.

• 10000 ligini getirtmistim cok iyi ve kibar, 10400 luk kaba agir bu kibar bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.