Şimdi Ara

Xiaomi 10.000Mah Powerbank 49.90TL Resmi Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenisini alin. Bu pek ergonomik degil. Benden demesi.

• Biraz önce garanti cep den telefonuma 20 lira yükledim n11 de geçerli 25 lira indirim kodu geldi

Alınır mı sizce ?

Orijinal midir

iPhone kullanıyorum powerbankim yok

• Bu ürün bu fiyata kesinlikle alınır ama bir sorun var o da satıcının alenen yalan söylemesi Xiaomi'nin dünyanın hiçbir yerinde distribütörlüğü yoktur ve firma ısrarla distribütör olduğunu söylüyor bu konuda böyle bir çakallık yapan firma her konuda çakallık yapar alışveriş yaparken dikkat edin lütfen.

• speedman kullanıcısına yanıt
    Garantiden gelen çekte kişisel bakım ve kozmetik gibi sektör kısıtlaması var. Bu ürüne o çeki kullanamıyorsunuz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachel Corrie

Bu ürün bu fiyata kesinlikle alınır ama bir sorun var o da satıcının alenen yalan söylemesi Xiaomi'nin dünyanın hiçbir yerinde distribütörlüğü yoktur ve firma ısrarla distribütör olduğunu söylüyor bu konuda böyle bir çakallık yapan firma her konuda çakallık yapar alışveriş yaparken dikkat edin lütfen.

1.5 sene semersten zenpower almıştım onlarda sağlam firma falan dedim garantiye gönderdim powerbank i onlara birkaç hafta önce birşey yok deyip geri gönderdiler.

• Aynen oyle. Yillarca soyledik her yerde millet su kelimelere aldanip siparis gecti basina gelmeyen kalmadi.

Urun olarak satis yetkisi alsalar da distribütör olmadigi icin bir sey yapamaz zarar eder.

Adamlar da dunyaya acilmiyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Yenisini alin. Bu pek ergonomik degil. Benden demesi.

ben yenisini aldım ama yenisi de bana uymadı arkadaşa sattım :) ayrıca yeni olan bazen saatlerce dolmuyor sonuncu ledin de tamamen yanması saatler sürebiliyor nedense. belki de bizimki sorunluydu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 13 Mayıs 2017; 16:57:43 >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Semers'in Tahtakale'deki dükkanını görseydin zaten orjinal satsa bile garantinin Allah'a emanet olduğunu bilirdin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Semers'in Tahtakale'deki dükkanını görseydin zaten orjinal satsa bile garantinin Allah'a emanet olduğunu bilirdin hocam.

Doğru diyorsun hocam birara sahibinden üzerinden telefon bakarken semers iletişime denk geldim dükkan içi fotoları bizim evin mutfağı kadardı hatırlıyorum :D

• Bu firmadan birkaç alışverişim oldu. Sıkıntı sorun yaşamadım. Bu nedenle iki adet sipariş geçtim.
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Semers ilk senelerde birisine ne garanti bekliyosun tarzı bi cevap vermişti sanırım. Mesela hb den aldım en son, kutuda herhangi bir garanti belgesi yok. Powerbanklarin alayı kaçak muhtemelen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Semers ilk senelerde birisine ne garanti bekliyosun tarzı bi cevap vermişti sanırım. Mesela hb den aldım en son, kutuda herhangi bir garanti belgesi yok. Powerbanklarin alayı kaçak muhtemelen :)

oda doğru hocam bana şey demişti 20 tl farkla sana tamir edilen bi powerbank gönderelim :)

• Daha 1 yıl olmadan, usb şarj ettiğim yere cihazı takarken o kısım kırıldı ve açtm baktm baya kurılmış çöpe gitti. Aslında sağlam değşl içini açınca gördüm ki hiç koruyucu vs yok alette. Bence samsung sony vs ye yönelmek daha mantıjlı gibi

• Arkadaşlar Xiaomi Mi Pro 2 10000 mAh QC 3.0 type-c modelini alicam , daha önce kullanan varmı ? Birde teknostore da 140 TL, Daha ucuza alabileceğim güvenilir bir yer varmı?https://www.teknostore.com/products/xiaomi-mi-pro-10000-mah-type-c-usb-powerbank?utm_medium=cpc&utm_source=googlepla&variant=39778355722&gclid=CjwKEAjw3drIBRCOwfC-_qqyjQ8SJADvoWQpBYaKSznEdZxEV-8JW55_9NhlwtiYOODC6tFEfheVMRoCzdHw_wcB

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

ben yenisini aldım ama yenisi de bana uymadı arkadaşa sattım :) ayrıca yeni olan bazen saatlerce dolmuyor sonuncu ledin de tamamen yanması saatler sürebiliyor nedense. belki de bizimki sorunluydu...

Tombul versiyonu milletin gazina gelip almistim. Sonra baktim evde sarj ediyorum zaten telefonu. Arkadasa satip arac şarjını aldim

Yenisini gormedim yorum yapamam. Ancak eskisini aksam takip sabah çıkartırdım. Dolayisiyla hic dikkat etmedim nasil dolduguna. Belki de normaldir. Telefonda da oyle oluyor. Mesela %99a geliyor. %100 u daha gec yapıyor. Düşündüğümüzde bunda da 2 kat buyuk pil var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 13 Mayıs 2017; 23:31:59 >

• quote:

quote:

Hocam bahsetmiş olduğunuz şarj ederken Son ledin sürekli yanip sonmesi kronik bir durum.

Aslında cihaz %100 oluyor ama hala şarj alıyor gibi duruyor. Aslında şarj alması kesiliyor. Adaptörü ve cihazı ellerseniz ikiside soğuk oluyor, şarj almadığı belli.

Hatta powerbank in tuşuna basarsanız tüm ledler sonecek ve 4 led tam sürekli yanmaya başlayacaktır .

Xiaomi nin bu modelide dahil olmak üzere 3 farklı model powerbankini kullandım hepsinde bu durum ara sıra oldu.

Kullandığım ürünler kesinlikle orijinal hepsinin içini açtım baktım

hatta ilk modeli Hong Kong tan direk olarak xiaomi Shop tan aldım

mi.com/hk da gözüken official shop tan

Sonuç olarak sizin üründe bir sorun yokmus aslında

Bu bir sorun değilmi Derseniz eğer başka marka powerbanklarda da aynısı başıma geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

quote:

Hocam bahsetmiş olduğunuz şarj ederken Son ledin sürekli yanip sonmesi kronik bir durum.

Aslında cihaz %100 oluyor ama hala şarj alıyor gibi duruyor. Aslında şarj alması kesiliyor. Adaptörü ve cihazı ellerseniz ikiside soğuk oluyor, şarj almadığı belli.

Hatta powerbank in tuşuna basarsanız tüm ledler sonecek ve 4 led tam sürekli yanmaya başlayacaktır .

Xiaomi nin bu modelide dahil olmak üzere 3 farklı model powerbankini kullandım hepsinde bu durum ara sıra oldu.

Kullandığım ürünler kesinlikle orijinal hepsinin içini açtım baktım

hatta ilk modeli Hong Kong tan direk olarak xiaomi Shop tan aldım

mi.com/hk da gözüken official shop tan

Sonuç olarak sizin üründe bir sorun yokmus aslında

Bu bir sorun değilmi Derseniz eğer başka marka powerbanklarda da aynısı başıma geldi

bu sorunu sadece yeni modelde yaşadık hocam bilmiyorum bir gece bekliyor bazen sabah bakıyoruz hala yanıp sönüyor. arada yapıyor bunu ama büyük bir sorun değil dediğiniz gibi. ben ince uzun olduğundan tercih etmemiştim.

• N11 den çekle 110 liraya alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.