Şimdi Ara

Xiaomi 10.000 mah powerbank 50 tl (migros) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
15.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Bu powerbanktan bende almıştım 26 ocakta. 2 şubatta kargoya verildi, 10 şubatta kargo bilgisi geldi. 2018-02-10 02:44
    Item is announced / bpost received the information yazıyor. 12 gündür hareket yok. Durum sende nasıldı hocam bilgi verir misin? takip no RG959300225BE
  • Quattron kullanıcısına yanıt
    Bendeki takipsizdi hocam valide aradi kargo geldi dedi bakayim bi koddan tekrar yazayim

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler sagolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattron

Bu powerbanktan bende almıştım 26 ocakta. 2 şubatta kargoya verildi, 10 şubatta kargo bilgisi geldi. 2018-02-10 02:44
    Item is announced / bpost received the information yazıyor. 12 gündür hareket yok. Durum sende nasıldı hocam bilgi verir misin? takip no RG959300225BE

Normal surece gore yavas gibi vede ptt de hic bilgi yok gecikebilir belki hocam. Bpostun isleyisi bilmiyorum ordada tek bilgi umarim en kisa surede eline gelir.

• 12 gündür hareket yok yazdıktan bir kaç saat sonra kargo bilgileri güncellendi tuhaf
  • quote:

12 gündür hareket yok yazdıktan bir kaç saat sonra kargo bilgileri güncellendi tuhaf

Aahah benim bakmami bekliyolarmis 😁😁

• Olabilir . Bu arada dikkatimi çekti. Aynı telefon, televizyon ve powerbanktan(gelince) bende de var. Yoksa bu bir işaret mi
  • Powerbank istanbula gelmiş bile hocam. 22 şubat akşam 9 da düzgün kargo bilgisi yok yazdık, 24 şubat öğlen istanbula gelmiş paket
  • quote:

Powerbank istanbula gelmiş bile hocam. 22 şubat akşam 9 da düzgün kargo bilgisi yok yazdık, 24 şubat öğlen istanbula gelmiş paket

Gordum 17tracktan sans bi anda hizlandi bende 8 subatta kulaklik almistim ayni anda gelmisler sizinkiyle

• Powerbankı kullanma fırsatın oldumu hocam nasıl memnunmusun, G2 yi kaç defa şarj ediyor. Benim ki bu hafta gelirse test edip paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattron -- 26 Şubat 2018; 23:21:21 >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum birşey olmaz.
  • Powerbank dün geldi. Hemen tam doldurup, telefonu %14 ten %100e (şimşek simgesi kaybolana kadar) şarj ettim. Powerbankın %32 şarjı gitti, telefon G2 3000mah. Orjinal kablosuyla şarj süresi olarak fark yok aynılar. Telefonu %10-15 gibi şarja takıp fulleyip kullanırım her zaman. Powerbankıda aynı şekilmi kullanayım. Powerbankı tam bitirsek zararı verirmiyiz?
  • quote:

Powerbank dün geldi. Hemen tam doldurup, telefonu %14 ten %100e (şimşek simgesi kaybolana kadar) şarj ettim. Powerbankın %32 şarjı gitti, telefon G2 3000mah. Orjinal kablosuyla şarj süresi olarak fark yok aynılar. Telefonu %10-15 gibi şarja takıp fulleyip kullanırım her zaman. Powerbankıda aynı şekilmi kullanayım. Powerbankı tam bitirsek zararı verirmiyiz?

Son yapılan araştırmalarda Lityum pillerin ömrünü uzatmak için sürekli şarj edilmesi(%100 de bırakılmadan) ve özellikle %20 nin altına düşmeden şarj edilmesi tavsiye ediliyor. Ben powerbank'larımı şarj tek dişe düştüğü anda şarj ediyorum genelde. %20-40 arasında şarj etmek uzun ömürlülük açısından ideal

• Powerbank telefonu %14 ten %100e (şimşek simgesi kaybolana kadar) 3 defa şarj etti ve göstergede hala 16 yazıyor. 1 ve 2. şarj %32, 3. şarjda %20 şarjı bitti powerbankın. Beklediğimden iyi çıktı beğendim. Acaba Xiaomi ince 10000 lik ten alsaydık bu performansı verirmiydi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.