Şimdi Ara

Xiaomi - Siyah, Temiz Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Xiaomi - Siyah, Temiz Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragon
    üst not: ankarada alış-verişi elden yaparsak fiyatı 925 tl.

Şarjı konusunda pek yorum yapamayacağım. Ortalama 3-4 günde bir şarj ediyordum ama kullandığım zamanlarda da çoğu zaman kenarda duruyordu.

İlk sahibi benim ve aktif olarak pek kullanmadım. Kısaca az kullanılmış, kenarda duran bir telefondur. Fakat kenarda duruyor bile olsa, içerisinde her zaman bir kart takılıydı ve şarjı bittiğinde şarj ederdim.

Kırık çıkık yok, temiz.
    Aşınma yok.
    Çizik yok.
    Telefonun içi açılmadı veya her hangi bir işlem yapılmadı. Servise gitmedi vs.

Ankara'da oturuyorsanız elden teslim alabilirsiniz. Aslında ankarada oturanları tercih ederim. Kargolardaki dengesiz taşımalar yüzünden kimseye mahçup olmak istemem.

Şarj aleti usb ve + bizim prizlere göre. Yani arada herhangi bir çevirici vb. şeyler yok.

Çizik, aşınma ve soyulma gibi şeylerin olmadığını gösterebilmek için, ürünü açılı koyarak resimlerini çektim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Xiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragon

Xiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragonXiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragonXiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragonXiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragonXiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragonXiaomi - Siyah, Temiz  Redmi Note 4 - 4GB/64GB snapdragon
    Fiyat : 985 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.