Şimdi Ara

Xhaka 45M € ederken Töre'yi 15M €'ye satmak??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün fiyatını her zaman alıcısı belirler.

Töre taliplisi 2'den fazla ise maksimum 20M eder, o kadar.

Anormal olan o garip isimli arkadaşın fiyatı. 45M Euro nedir? Mesut Özil ne kadar o zaman?

Arsene Wegner pahalı transfer yapma işini tamamen yanlış anlamış.
  • Gökhan Töre futbolcudan başka herşeye benziyor,bu sene de yapmadıkları ortada ... 5-10milyon euro bile bağlanmaz bu tip futbolcuya...
  • Gomez'in fenere attığı golün ortası var, 3. gol.. cimboma attığı 2. gol var mesela.. 2. yarı formsuzdu. Genel sorunu da bu. Ama TR'de gelişeceği kademe bu kadar, Arda gibi artık Avrupa zamanı geldi. İnanıyorum, dışarıda daha başarılı olur.
  • Turk7 kullanıcısına yanıt
    Eee, adamı yalanlamamışsın ki. "Neden 2012- Beşiktaş" diye eklemedin Töre'ye?
  • irfan s kullanıcısına yanıt
    +1

Arda bile 12'ye gitti zamanında. Sakatlıktan çıkmıştı filan ama Arda sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Eee, adamı yalanlamamışsın ki. "Neden 2012- Beşiktaş" diye eklemedin Töre'ye?

Sen bence anlayamamışsın açıklamakla uğraşmak istemiyorum
  • Töreye 5m veren takim bile cıkmaz.Takim arkadaslarina silah ceken futbolcu bu.. Yazik size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Muhteşem ortaları var dediğin adam 36 maçta 3 gol 2 asist yapmış. Töre'nin ölüsü bu sezon 35 maçta 6 gol 9 asist. Fazla söze gerek yok. 15 çok ucuz.

Herifin mesajinda ortalari super tarzi birsey yazmiyor? Once bir okumayi ogren sonra savun topcunu birader

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

Töreye 5m veren takim bile cıkmaz.Takim arkadaslarina silah ceken futbolcu bu.. Yazik size

Kafaya bak. Senin takım arkadaşını döven sıfatı inter almadı mı? 5 liraya kramponunu alamazsın. Elindeki futbolcular ile karıştırdın herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

Töreye 5m veren takim bile cıkmaz.Takim arkadaslarina silah ceken futbolcu bu.. Yazik size

Kafaya bak. Senin takım arkadaşını döven sıfatı inter almadı mı? 5 liraya kramponunu alamazsın. Elindeki futbolcular ile karıştırdın herhalde.

Melo ya zar zor bonservis ödediler .ben satin almazlar demiyorum cok para vermezler boyle oyuncuya diyorum

• Belarius B kullanıcısına yanıt
    Öff tamam akıllı bıdık aferin sana.

• tr den messi cıksa bile 20 m euro dan fazla etmıyor avrupa pıyasasında ligin kalitesi ve avrupada takımlarımızın kalıtesı artmadan da oyuncularımız para etmez
  • Gördük bugün 45 liralık balonu

• Basliga bak

• Oguzhan ve tore toplamda 10 milyona satilinca cok dalga gecilecek bu konuda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Xhaka, yıllarca baba parasıyla Bayern'de oynayan Kroos'un bir gömlek altı. Ne çalım atabilir, ne koşabilir. Ancak ayağına top gelirse ters tarafa uzun top atar, şut çeker. Yaratıcılık yok, ince iş sıfır, atletizm yok. Yüksek paralar ''gol yaratsın'' diye verilir. Sergen Yalçın bu adamlarla dalga geçerdi ''Dünyadaki en kolay iş ön libero oynamaktır. Hiçbir şeye karışmadan yanındakinden alırsın yanındakine verirsin'' diye.

Kroos 25 milyona Real'e transfer oldu. Xhaka'nın ederi de en fazla 15-20'dir. Normalde Töre, Xhaka'dan daha değerli olmalıdır ama 45 milyondan fazla olamaz.

Xhaka'ya 45 verilen piyasada Oğuzhan Özyakup yaratıcılığı 70 milyon euro eder. Bu da Türkiye liginden alış fiyatı.

Xhaka'ya 45 verilen piyasada Oğuzhan Özyakup yaratıcılığı 70 milyon euro eder. Bu da Türkiye liginden alış fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Xhaka, yıllarca baba parasıyla Bayern'de oynayan Kroos'un bir gömlek altı. Ne çalım atabilir, ne koşabilir. Ancak ayağına top gelirse ters tarafa uzun top atar, şut çeker. Yaratıcılık yok, ince iş sıfır, atletizm yok. Yüksek paralar ''gol yaratsın'' diye verilir. Sergen Yalçın bu adamlarla dalga geçerdi ''Dünyadaki en kolay iş ön libero oynamaktır. Hiçbir şeye karışmadan yanındakinden alırsın yanındakine verirsin'' diye.

Kroos 25 milyona Real'e transfer oldu. Xhaka'nın ederi de en fazla 15-20'dir. Normalde Töre, Xhaka'dan daha değerli olmalıdır ama 45 milyondan fazla olamaz.

70 milyonsa ben alayım kardes 170dir o

• bu konuda "en cok begenilen mesajlar" gercek mi yoksa gozlerim bana bir oyun mu oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.