Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xgimi play x hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azeybey

Xgimi play x hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?
    Galiba ara model çıktı, ana sayfalarında da yok o yüzden satın alıp inceleme ihtiyacı duymadım. ve hiç bir yerde bilgi / video yok ilginçtir.
  • Ufak taşınabilir bir fullhd projeksiyon almak istiyorum sanırım MoGo Pro'yu beklemek iyi olacak. Fiyat olarak da tatmin edici bir seviyede gelecek gibi duruyor. Play X 4100 liraya geliyor şuan banggoodda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azeybey

Ufak taşınabilir bir fullhd projeksiyon almak istiyorum sanırım MoGo Pro'yu beklemek iyi olacak. Fiyat olarak da tatmin edici bir seviyede gelecek gibi duruyor. Play X 4100 liraya geliyor şuan banggoodda.
    Play X sormuştum ben stoklarında yok zaten. Bangood ile direkt iletişimdeyim Skype tan

MoGo yu bende bekliyorum

• Vergiler dahil sistem devam ediyor arkadaşlar, cihazı alabilmek adına facebooktan yazabilirsiniz bana

Olgu Erhan

http://dhbr.co/bsU6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Nisan 2019; 20:14:12 >
  • arkadaşlar xgimi h2'yi hdmi splitter ve 15 metre ugreen marka kaliteli bir hdmi kablo ile kullanmayı düşünüyorum, ancak kablonun 15 metre olması görüntüde kayıp yaşatır mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

arkadaşlar xgimi h2'yi hdmi splitter ve 15 metre ugreen marka kaliteli bir hdmi kablo ile kullanmayı düşünüyorum, ancak kablonun 15 metre olması görüntüde kayıp yaşatır mı acaba?
    Hdmi splitter ile aşağıda linkteki 15m hdmi kablo ile 1080p görüntüde kullanıyorum herhangi bir kayıp yok. Ancak mi box çözünürlüğünü 4k ya getirince görüntüde bozulmalar oluyor. 1080p olarak herhangi bir sorun yok.

Link:https://tr.aliexpress.com/item/Lungfish-High-speed-FLAT-HDMI-cable-Supports-3D-Resolution-Ethernet-1080P-Audio-Return-0-3M-1M/32821511842.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2b294c4dalgs8r

• oxcy kullanıcısına yanıt
    o zaman çok iyi hocam, kablonun fiyatı da uygunmuş, ben aşağıdaki kablodan alacaktım, fiyatı 50 dolar o zaman hiç bakmayayım ona, birde hdmi splitter ne kullanıyorsunuz acaba?
    https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-High-Speed-HDMI-Cable-1m-2m-3m-5m-10m-15m-1-4V-3D-4K-2K/32395502805.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.273.436a3c00mOB3LF
  • Hdmi işinin sanırım son noktası fiber optik olanlar. 20m 30m alıp kablo işini ömür boyu bitirmek lazım

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam video için teşekkürler, bu videodaki arkadaşlardan birisi, sağolsun askı aparatını incelediği için ben de ondan feyz alarak aynısını aldım ve montajı yapacağım duvar alçıpan olduğu için biraz McGyver'lık yaparak kabloları (HDMI kablosunu, Xgimi güç kablosunu ve ethernet kablisunu) duvar icinden gecirdim (güçlü mıknatıs kullanarak kabloları sürüdüm). Bayağı emek harcadım ama sonunda değdi diyebilirim, kablolar hiç görünmüyor, temiz oldu Ben de bu vesile ile paylaşım yapayım dedim.

Resimler ve kısa 2 video aşağıda

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı TavsiyesiXgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi
    Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Xgimi Kablolarını Lehimleyerek Uzattım, kesince böyle görünüyorlar:

• quote:

o zaman çok iyi hocam, kablonun fiyatı da uygunmuş, ben aşağıdaki kablodan alacaktım, fiyatı 50 dolar o zaman hiç bakmayayım ona, birde hdmi splitter ne kullanıyorsunuz acaba?
    https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-High-Speed-HDMI-Cable-1m-2m-3m-5m-10m-15m-1-4V-3D-4K-2K/32395502805.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.273.436a3c00mOB3LF
    Forumda daha uygun fiyata Türkiye'den hdmi kablo alıp memnun olarak kullanan arkadaşlar var. 4k izlemeyecekseniz o paraları vermenize gerek yok bence.
    Hdmi splitterın birçok versiyonu var. Kuracağınız sisteme göre ihtiyacınız olan herhangi bir temin etmeniz yetecektir.
    Benim kullandığım hdmi splitter:https://tr.aliexpress.com/item/HDMI-Matrix-3X2-HDMI-da-t-c-4-K-60Hz-HDCP1-4-Ultra-HD-1080-P/32946033503.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2b294c4dalgs8r

4k kullanmayacağım hocam, cihaz zaten 1080p çözünürlük veriyor, o yüzden 4k gereksiz, bende aynı hdmi splitterdan almaya karar vermiştim, cevap için teşekkürler...
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba,

sizin aldığınız duvar askı aparatından bende almayı düşünüyorum, ancak ben cihazı duvara yan bakacak şelilde yani duvara 90 derece bakacak şekilde bağlayacağım, sizin cihaz duvara 180 derece bakıyor ve aşağı yukarı ayarlanabiliyor, ancak benim dediğim şekilde bağlarsam cihazı aşağı yukarı ayar yapabiliyor muyum? size zahmet deneme şansınız var mı acaba?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Cihaz 90 dereceye doğru şekilde görüntü verebilir mimi bilemiyorum. Ben cihazı sabitlediğim için deneme şansım bulunmuyor.
  • quote:

hocam merhaba,

sizin aldığınız duvar askı aparatından bende almayı düşünüyorum, ancak ben cihazı duvara yan bakacak şelilde yani duvara 90 derece bakacak şekilde bağlayacağım, sizin cihaz duvara 180 derece bakıyor ve aşağı yukarı ayarlanabiliyor, ancak benim dediğim şekilde bağlarsam cihazı aşağı yukarı ayar yapabiliyor muyum? size zahmet deneme şansınız var mı acaba?
    Resimde oklarla belirttiğim noktalardan açı değiştirilebiliyor.

süper, o zaman ben cihazı duvara 90 derece bakacak şekilde takarsam da aşağı yukarı ayar yapabileceğim, teşekkürler...
  • arkadaşlar 10 metre 3'lü priz önerebilir misiniz acaba? n11, hepsiburada'da 30 TL civarı satılıyor ancak hiç bilmediğim markalar, viko bulamadım, tekzen'de makel var 59 TL sizce uygun mudur, başka önerebileceğiniz var mı?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Genelde ufak hırdavatçılarda uygun fiyatlı ürünler oluyor. Yada kablo uç ayrı alıp kendinizde yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke kabloyu kesmeseydiniz, şöyle uzatmalar vardı.
    https://www.aliexpress.com/item/12V-DC-Power-Cord-5-5-2-1mm-Male-Female-Power-Adapter-Extension-Cable-1m-2m/32947535983.html

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.