Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xgimi Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.176
Cevap
52
Favori
52.216
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      13451 Mesaj
      31 Ocak 2018 13:23:57 Konu Sahibi

Arkadaşlar çok detaylı test videosu çektim, 2017 yılı CES ödülü almış bu cihazı sizin için inceliyorum.
      Bilgi Paylaştıkça güzel, Tüm önemli bilgiler 1. msj'da toplanacak arkadaşlar. --Bu mesaja kullanıcılarımızın çektiği kutu açılımları eklendi ( Altta ) --
      Her Türlü soru için Bana Facebook'tan ulaşabilirsiniz : https://www.facebook.com/OlguErhan

Cihazı Vergiler Dahil Dertsiz tasasız En uygun fiyata satın almak için Buraya Tıklayıp Bana Yazabilirsiniz Arkadaşlar.
      Cihazı Vergiler Dahil Dertsiz tasasız En uygun fiyata satın almak için Buraya Tıklayıp Bana Yazabilirsiniz Arkadaşlar.

Güncelleme 2019 ŞUBAT :

Xgimi CC de bakalım geldi, 720P ve 350 ansi lümen olduğu sizi asla yanıltmasın. Netlik muhteşem

Güncelleme 2018 Kasım :

Çok Detaylı inceleme Video'muz ve Maç yayın denemeleri :

Tripod ve Taşınabilir Perde, Mesafe denemeleri + Gündüz Çekimleri :

Projeksiyon Perdesi ile denemeler ( Perde için özel indirim aldık ) Forum kullanıcılarına özel- Detay vereceğim- Youtube 4K denemesi

++++++++++++++++ Faydalı Linkler : +++++++++++++++++++++

1- Tv aktarım Test çekimi ( kısa )
      2- Perde Yerine Müthiş Alternatif ( bitsede gitsek mi ) üyemizden Tavsiye
      3- Telefonu ve PC yi Duvara aktarım TEst Videoları HappyCast Pc download Linki
      4- ***radyo*** Kullanıcımızın Kullandığı ve Tavsiye ettiği Perde
      5- Çok Pahallı ama Müthiş Bir Perde !!
      6- 15 Metre Hdmi Kablo Tavsiyem ( F/P )
      7- Müthiş görünen Her Cihaz Müthiş Olmayabilir Dikkat ( Okuyalım )
      8- Lens Plastik, Dikkat Hava temizleyici tavsiyemiz
      9- Gri ve Beyaz Perde Renk Ayarları
      10-Xgimi CES 2018 den de ödül almış, Videosu
      11-Netflix 4K Uygulaması Denemeleri
      12-Bence Netflix 4K apk işe yaramıyor.
      13-H1 Konumu Ne olursa Olsun Ayar yapılıyor + Optimum Seyir Zevki Bilgilendirme Videosu
      14-Bu Cihaz ile Tavsiye Edeceğimiz Süper Netflix Dizileri
      15-Kablosuz Ses Aktarımı üzerine Bir Test Çekimi
      16-Eğer 4k + 10bit hdr pass. yapamayan bir Avrniz varsa Görüntü ve sesi ayırabilir, Sesi Avrye görüntüyü de H1'e gönderebilirsiniz.
      17-VLC 3 Player Cihazda Media Player Tavsiyemiz Özellikle Network'ten film izlerken.
      18- Kablo Kanalı Döşemek Adına Çok değerli bir Taktik
      19- Xgimi H1'in içinin Açılışı ve İçindeki Parçalar.
      20- Xgimi H1 ile Xgimi Z5 Karşılaştırma çekimi
      21- Ikea Storlu Perde Uygun Fiyatlı iyi bir Alternatif
      22- Oyun ve FPS test Video Çekimleri
      23- Coşar Bey 4K netflix hakkında bilgiler Aktardı
      24- Netflix için MiBox 3 Tavsiyemiz ve Net Resim Örnekleri
      25- Perde Olayında en Üst Seviye :)
      26- Xgimi X-Roof Orjinal Tavan Aparatı Montaj ve Videosu
      27- Çok ucuza Şahane Askı Aparatı
      28- Gamma Screen Motorlu Perde Kullanımı
      29- Bufferdan Tık Tık Seri Gelmesi Normaldir.
      30- Perde Alırken Perdenin Değil; Perdenin kasası ve montaj ayaklarının genişliğine dikkat etmeK Gerekir.

Kullanıcılarımızdan Kendi Çektikleri Kutu Açılım Video'larımız :
      1- Coşar Bey ( İzmir )
      2- Ender Bey ( İstanbul )
      3- Sabri Bey ( İstanbul )
      4- Deniz Bey ( İzmir )
      5- Erman Bey ( İstanbul )
      6- Engin Bey ( İstanbul )
      7- Tevfik Bey ( Ankara )
      8- Gökhan Bey ( Yalova )
      9- Tamer Bey ( İstanbul )
      10-Murat Bey ( Nevşehir )
      11-Hüseyin Bey ( Antalya )
      12-Sinan Bey ( Fransa )
      13-Erdi Bey ( İstanbul )
      14-Murat bey ( Nevşehir )
      15-Metin Bey ( İstanbul )
      16-Aycan Bey Xgimi H1 ( Çanakkale )
      17-Aydoğan bey ( istanbul )
      18-Resai Bey ( Kayseri )
      19-Uğur Bey ( İstanbul )

----Şimdilik 28 Kişiyiz-----
      @magicboyguccino Aktardığı Değerli bilgiler
      @dema2011 Xgimi H1 ile Lg pf1000 UT Karşılaştırma Örnekleri - Samsung Tv Karşılaştırma Videosu
      @dronebey Kutu Açılım ve Tv Karşılaştırma Video'su
      @Zyvox Motorlu Perde Açılım Videomuz Satın Aldığı Swich ve çoğaltıcı
      @josh-r Kedili Kutu açılışı :) ve mAvi duvarda Avatar TEsti :P
      @oossiii
      @Karakarrga
      @OlguErhan
      @bobfaruk
      @gurcan_guler
      @bitsede gitsek mi Kedi'siz Kutu açılımı
      @ersbjk
      @Tayff
      @tevban
      @kostantin89
      @KRALL Engin beyden kutu açılışı :)
      @İsmail_Said
      @ibo-wan
      @Perasanda
      @mkmystery
      @murath82
      @moskan73
      @gökhanceylan
      @Skaty.
      @dragonnn07
      @ipropas
      @paparazi
      @scorqion

Cihazı Satın alan arkadaşlara bu dizi şiddetle Tavsiyemdir -- Netflix'ten --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 6 Mart 2019; 7:46:2 >

|
      |
      Bahsedilenler: moskan73

• Yüzbaşı
      842 Mesaj
      31 Ocak 2018 21:54:34
      İnceleme için elinize sağlık çok güzel olmuş
      31 Ocak 2018 21:55:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan İnceleme için elinize sağlık çok güzel olmuş
      Arkadaşlar, Xgimi H1 ile 4K 60 Fps Overall Bit Rate =51.6 Mbs, 10Bits olan bir dosyayı içindeki player ile oynattım. Sonuç mükemmel.

Evde Xbox ile Kinect denemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Nisan 2018; 8:33:11 >
      |
      |

• Çavuş
      87 Mesaj
      31 Ocak 2018 22:20:11
      👍👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Şubat 2018 22:23:41
      Güzel ve detaylı bir inceleme olmuş. Bende Amazondan aldım 1 hafta oldu... Harika bir cihaz gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
    • Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      01 Şubat 2018 22:27:55 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Tayff Güzel ve detaylı bir inceleme olmuş. Bende Amazondan aldım 1 hafta oldu... Harika bir cihaz gerçekten
      quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Güzel ve detaylı bir inceleme olmuş. Bende Amazondan aldım 1 hafta oldu... Harika bir cihaz gerçekten

Güle güle kullanın sizde cihaz harika ötesi

Örnek çekimler isteriz kısa kısa,

Ben perde aldım kurayım yeni videolar atacağım burada

|
      |

• Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      02 Şubat 2018 14:43:42 Konu Sahibi
      02 Şubat 2018 16:47:19
      Ben normalde Himedia Q3 kullanıyordum filmleri oynatmak için. Sanırım bu cihazda Himedia'ya ihtiyacım kalmayacak. Ben normalde sesleri Avr'ye gönderiyorum Hdmi ile. Harici ses için üzerindeki optik çıkışı kullanın diyor ama optik kablo DtS HD MA gibi yüksek çözünürlüklü ses formatlarını desteklemiyor. İlla HDMI olmak zorunda. Amazondan 12m lik flat hdmi siparişi vermiştim. Şuan gümrükte.

Gelince deneyeceğim. Sadece sesş hdmi üzerinden Avr'ye gönderebilirsem harika olacak. İnşallah çalışır. Yoksa kendi oynatıcısından mahrum kalacağım...
      Asus TUF H370 Pro Gaming - Intel i7 8700 - 16gb DDR4 2666mhz Crucial Balistix Sport - Asus Rog Strix 8gb GTX 1080 - Samsung 860 Evo SATA 250gb - Crucial MX500 M2 500gb - Cooler Master Masterair MA410P CPU Cooler - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Balance RGB - Cooler Master MasterFan Pro 120 Air Flow RGB - Zalman R1 Case - Dell Inspiron 5379 Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD 13.3 FHD - Asus RT-AC87U Dual-Band AC2400 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA Router - ZYXEL NSA325 V2 Nas 3tb 3tb - Sony MDR 1000X Headphones - Logitech G602 Gaming Mouse - PreSonus AudioBox Studio - HD7 High Definition Headphones - M7 Microphone - Samsung s7 Edge - Olympus OMD EM10 Mark II - Xiaomi Mi TV Box 3 4K - XGIMI H1 1080p Projector DLP 900ANSI Lumens 3 16GB LED Android OS Stereo WiFi Bluetooth TV Screenless Immersive Home Theater - Specta 265x150 Motorized Auto Projector Screen - AVR Pioneer VSX-921 - Pure Acoustics Proxima Home Theater Set - SVS PB-1000 Subwoofer
    • Binbaşı
      1163 Mesaj
      02 Şubat 2018 17:29:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Tayff Ben normalde Himedia Q3 kullanıyordum filmleri oynatmak için. Sanırım bu cihazda Himedia'ya ihtiyacım kalmayacak. Ben normalde sesleri Avr'ye gönderiyorum Hdmi ile. Harici ses için üzerindeki optik çıkışı kullanın diyor ama optik kablo DtS HD MA gibi yüksek çözünürlüklü ses formatlarını desteklemiyor. İlla HDMI olmak zorunda. Amazondan 12m lik flat hdmi siparişi vermiştim. Şuan gümrükte.

Gelince deneyeceğim. Sadece sesş hdmi üzerinden Avr'ye gönderebilirsem harika olacak. İnşallah çalışır. Yoksa kendi oynatıcısından mahrum kalacağım...
      quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Ben normalde Himedia Q3 kullanıyordum filmleri oynatmak için. Sanırım bu cihazda Himedia'ya ihtiyacım kalmayacak. Ben normalde sesleri Avr'ye gönderiyorum Hdmi ile. Harici ses için üzerindeki optik çıkışı kullanın diyor ama optik kablo DtS HD MA gibi yüksek çözünürlüklü ses formatlarını desteklemiyor. İlla HDMI olmak zorunda. Amazondan 12m lik flat hdmi siparişi vermiştim. Şuan gümrükte.

Merhaba bunu yapabilmek için projektörde hdmi ARC özelliği olması lazım, varsa olur. Birde hangi ses formatlarını dedtekliyor bunu bilmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 2 Şubat 2018; 17:50:53 >
      |
      |
      DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - AMAZON FIRETV 4K - MI BOX S - SAMSUNG BD-J7500 ULTRAHD BLURAY - SAMSUNG 51F5570 PLAZMA - LG PH670S PLAZMA - LG PF1500G LED PROJEKTOR

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      02 Şubat 2018 17:36:10
      OlguErhan hocam merhaba, face den yazmıştım. Bütün ekranda yazılar varken, her taraf aynı netlikte oluyormu. Film oynarken farkedilmiyor yazılı ekranda varsa anlaşılır.

DENON AVRX1400H - MAGNAT MONITOR SUPREME 802 FRONT - MAGNAT SHADOWS 213 CENTER - TANNOY MX1 REAR - MAGNAT MONITOR SUPREME 302A SUBWOOFER - AUDIOQUEST KABLO - ZIDOO X9S - AMAZON FIRETV 4K - MI BOX S - SAMSUNG BD-J7500 ULTRAHD BLURAY - SAMSUNG 51F5570 PLAZMA - LG PH670S PLAZMA - LG PF1500G LED PROJEKTOR
    • Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      02 Şubat 2018 20:03:14 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi OlguErhan hocam merhaba, face den yazmıştım. Bütün ekranda yazılar varken, her taraf aynı netlikte oluyormu. Film oynarken farkedilmiyor yazılı ekranda varsa anlaşılır.
      quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

OlguErhan hocam merhaba, face den yazmıştım. Bütün ekranda yazılar varken, her taraf aynı netlikte oluyormu. Film oynarken farkedilmiyor yazılı ekranda varsa anlaşılır.

Excel ile sunum testleri yaptık, netlik her taraf aynı ve okunaklı Size özel video da çekeceğim en kısa sürede

• Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      02 Şubat 2018 20:03:48 Konu Sahibi
      MOtorlu Perde ile testim.

|
      |
      02 Şubat 2018 20:18:06

Teşekkür ederim, tereddüt ettiğim bir konuyu aydınlattınız.

|
      |
      OlguErhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      02 Şubat 2018 20:37:54 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi Teşekkür ederim, tereddüt ettiğim bir konuyu aydınlattınız. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Teşekkür ederim, tereddüt ettiğim bir konuyu aydınlattınız.

Eğer cihazı çok çapraz koyarsanız şayet bulanıklık yapar diye tahmin ediyorum. Ama test videosu gelecek extra
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      03 Şubat 2018 16:05:02 Konu Sahibi
      |
      |
      04 Şubat 2018 23:46:06 Konu Sahibi
      |
      |
      05 Şubat 2018 13:30:28 Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan
      quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bu mesela 4K bir çekim.

@CXath1
      |
      |
      Bahsedilenler: CXath1

• Kurmay Yarbay
      13451 Mesaj
      06 Şubat 2018 10:48:42 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Honkong deposu için ( hızlı gönderim ) yeni indirim kodu aldım Gearbest'ten Skype üzerinden.

Bu link ile :https://goo.gl/YUxA7U TOPCN3 kupon kodu ile 777 dolardan alabilirsiniz. 30 Adet için limitli stok.

https://www.facebook.com/OlguErhan Facebook üzerinden çekinmeden bana ulaşıp msj'da atabilirsiniz. Vergi gümrük vs. gibi sorularınız için destek verebilirim.
      |
      |

• Yarbay
      2949 Mesaj
      06 Şubat 2018 18:23:53
      İncelemeler için teşekkürler hocam,

Cihazın detaylı kullanım kılavuzu var mıdır?

Uzaklık - inch bilgisine ulaşamadım.

Birde en fazla kaç derece çaprazlığa kadar görüntüyü düzleştirebiliyor?

06 Şubat 2018 18:27:57
      ürün çok iyi almayı düşünüyorum tv yerine bunu fakat iki sorum olacak birincisi bu cihazı tv yerine kullanmak mümkün olur mu uydu alıcısı falan yoktur sanırım ama tüm uydu kutularındaki hdmi çıkışı buna uyumlu olur değil mi sorunsuz izletir? ve hala memnun musunuz :) ayrıca gümrüğe takılmaması için nasıl bir işlem yapmalı kota 22 euro ya düştü diyorlardı en son bir öneriniz var mıdır? bir aliexpersten bir kere alışveriş yaptım sadece pek bilgim siz nasıl aldınız?

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Ankara Web Tasarım
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.