Şimdi Ara

XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XGIMI MoGo Pro - Dünyanın ilk taşınabilir dahili Android TV'li 1080p projeksiyonu
    XGIMI artık Android TV ile birlikte geliyor!
    XGIMI Google'ın desteğini almayı başardı sonunda!
    Dahili android TV ile birlikte çıkacak ilk model ise XGIMI MoGo Pro.
    Full HD ve taşınabilir olacak.

XGIMI Halo / MoGo / MoGo Pro İnceleme Konusu - En iyi taşınabilir projeksiyon cihazları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 4:32:44 >

• Fiyatı 400$'ın altında olacakmış.
  • XGIMI MOGO Pro tanıtım videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=C1WVSLiMlFw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 4:33:18 >
  • Cihazın teknik özellikleri resmi olarak paylaşıldı:
  • Ne zaman geliyor cihaz bir de nasil temin edebiliriz ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Seri üretim aşamasındaymış, henüz satış sitelerinde yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

Bu mesaj silindi.
    Vergiler nasil ?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    DHL kargo ile gönderilecek. Arayıp bir sorun isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

DHL kargo ile gönderilecek. Arayıp bir sorun isterseniz.
    Him baya vergi cikar en iyisi yurtdisina gittiginde almak amerikadan ya da cinden . Tesekkurler

• 250 Lümen Yeterli mi ?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim ama karanlık ortamda yeterli olur diye düşünüyorum

• Lg ph30j hakkinda fikrinizi alayım.

• https://caronan.com/products/imtv-projector-1080p-handheld-cinema?variant=30896231841864

Burada 230 TL diyor. Çakma mı güvenilmez değil mi?

• Kısa ama faydalı bir inceleme videosu, Türkçe dil seçeneği de mevcut.
    Fikir vermesi açısından paylaşıyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=0fbK7qmQIps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 4:33:50 >
  • Mogo Pro için kullanıcı tarafından yapılan genel değerlendirme:

1) Çok küçük ve hafif. Aşağı yukarı yanyana 2 kola kutu büyüklüğünde. Lens muhafazası olmaması lens ömrü açısından dezavantaj olabilir.

2) Renk ve Kontrast: Renkler doğal ve kontrast bu boyutta bir projelsiyon için gayet yeterli.

3) Fan Sesi: Tek kelime ile: MÜKEMMEL! Herhangi birşey oynatmaya başladığınızda hemen yarım metre arkasında bile hiç fan sesi duyulmuyor.
    Bu konuda nebula'dan daha iyi olduğu söyleniyor.

4) Keskinlik ve Çözünürlük: Gerçekten çok iyi, kesinlikle full HD olduğunu söyleyebiliriz. Fakar pixel arası çizgiler bariz bir şekilde belli (Scrren door effect). Pixeller kare.

5) Ses Kalitesi: İyi. Bir Bose ya da Sonos değil fakat gayet yeterli bir ses sunuyor. Konuşmalar temiz ve net. Laptop'a kıyasla çok daha iyi. Bass zayıf. Maksimum seste minimal seviyede bir bozulma oluyor, odayı doldurabilecek ses seviyesine sahip.

6) Rainbow Effect: LED projeksiyon olmasına rağmen, bu etki farkedilir seviyede var.

7) Güç Kaynağı: Şarj adaptörü kaba, USB-C olsaymış keşke.

8 ) Uygulama Desteği: Kodi süper çalışıyor, Youtube süper, sesli arama vs güzel. Spotify güzel çalşıyor. Netflix resmi uygulaması çalışmıyor. Side load oalnı hakkında fikrim yok. Denemedim

9) Uzaktan Kumanda ve Arayüz: Sade ve kullanışlı. AAA piller kumandayı kabalaştırmış ama kolay temin edilebiliyor olması iyi.

10) Parlaklık: 300 ANSI Lümen 60-80 inç izleme keyfini rahatlıkla sunuyor. 100 inç sınırları biraz zorluyor.
    Pil gücüyle çalışırken parlaklık seviyesi bariz düşüyor. Pildeyken maksimum parlaklığa ulaşmak mümkün değil gibi gözüküyor. Ortamda ışık varsa sıkıntı.

11) Malzeme ve Cihaz kalitesi: Kesinlikle mükemmel. Yüksek kalite plastik malzeme ve işçilik. Metal hoparlör ızgarası pürüzsüz şekilde uygulanmış, Her hangi bir keskin kenar vs. yok. Genel olarak çok şık ve kaliteli duruyor.

12) Otofokus ve Keystone ayarı: Kusursuz şekilde çalışıyor

13) HDR: Kodi ile renkler soluk gözüküyor.

14) Video format desteği: 4K h265, h264, HEVC hepsini kusursuz şekilde oynatabiliyor.
  • Xgimi Mogo vs Mogo Pro karşılatırması, çok fark yok gibihttps://www.youtube.com/watch?v=u38bY_vXAe8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 4:34:17 >
  • Mogo Pro kullaniyorum mogo yu kullanmadim ama kesinlikle çok iyi bir cihaz, bazı eksikleri var tabi ama parasinin hakkınıda veriyor

• notron40 N kullanıcısına yanıt
    Batarya suresi ile ilgili yorumunuzu patladavilir misiniz!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.