Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
36
Favori
68.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aramexle gelen kargom gümrüğe takıldı. Bütün gün onunla uğraştım 350$ vergi ödedim %20 gümrük %20 ÖTV aldılar. Artı 65 € ardiye ücreti ödedim. Yani 2500 tl param gitti bundan sonra alacak arkadaşlar herşeyi göze alıp öyle sipariş versinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikomaz İ kullanıcısına yanıt
    Bu aralar sipariş vermemek lazım

• ikomaz İ kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, zaten bana göre bir rüyaydı, artık uyandık, yurtdışından bu tip cihazlar almak uzunca bir süre büyük risk olacak.
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_epson-eh-tw650-1920-x-1080-projektör-beyaz-1177704.html

Epson tw650 için yorum yapabilecek kimse var mıdır?

Lümen değeri 3.100

Lamba ömrü de uzun verilmis.

Fiyat 3.800tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_epson-eh-tw650-1920-x-1080-projektör-beyaz-1177704.html

Lümen değeri 3.100

Fiyat 3.800tl
    Bu konuyla alakası yok hocam
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde arkadaşa z6 veya H2 düşünüyorduk.

Ancak fiyat 1.5 katına çıkınca diğer modellere yöneldik.

Belki karşılaştırma imkanı olan olmuştur diye sormak istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_epson-eh-tw650-1920-x-1080-projektör-beyaz-1177704.html

Lümen değeri 3.100

Fiyat 3.800tl
    Ben fiyat ve diğer teknik özellikleri bir yana lümen değeri açısından söyleyebilirim ki evde izlenecekse komedi filmi bile seyretseniz "Babam ve Oğlum" filmini seyretmiş gibi ağlarsınız. 3100 lümen ev ortamında (eğer kısma ayarı yoksa)gözü çok yorar. ben XGIMI H2nin bile lümeninin yüksek olduğunu düşünüyorum. Home theater projeksiyonlar ilk çıktıklarında(15 yıl kadar önce) 700 lümendi parlaklıkları.
    Evdeki Samsungun (55") ilk Curve modellerinden biriyle bazen 6-7 dizi arka arkaya seyrediyorum. Hafif bir göz ağrısı dışında bir şey olmuyor ama 3100 lümeni ev ortamında düşünemiyorum.
    10 yıl kadar önce 2800 Lümenlik Mitsubishi projeksiyon cihazı ile seyrettiğimiz maçta Alex'li Fenerbahçe şahane bir oyunla kazandığı halde ağlatmıştı evdeki 5 kişiyi :)

• XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 7 Ocak 2019; 13:20:52 >

• H2 Global: Detaylı inceleme

• Ürün gerçekten güzel komple bir ürün olması her şeyin 25 cm3 içinde ses dahil hallolması ile güzel. 5500 TL ayırmıştım ama ne yazık ki buluşmamız engellendi.

• futurist16 F kullanıcısına yanıt
    ne oldu hocam?

• Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    Olan gümrükte engelle oldu. Rakamlar yükseldi. Bu nedenle aynı bütçeyle alabileceğim Tv'ye döndüm yüzümü. 5.500'e XGIMI H2 alamıyacağıma göre. Black Friday gibi indirimlerle 55 Sony XF9005 vb bekleyeceğim.
  • futurist16 F kullanıcısına yanıt
    6500'e çıkabilirim derseniz. H2 var bende sıfır.
  • quote:

Lümen değeri 3.100

Fiyat 3.800tl
    Bence güzel görünüyor. + Mibox 3 + Netflix ile şahane olur evde.

Çok aktif kullanırsanız Lamba en az 5 sene idare eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: dema2011

Bu aralar sipariş vermemek lazım
    Bu aralar sipariş vermekten ziyade ülkeden kaçıp kurtulmak lazım

• Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    Maalesef o rakama çıkamam. Ben 2F,1N,1T için alacağım. (Film, Fenerbahçe, Netflix, TRT dizileri.)
    Media Player şart, Receiver ve gündüzde güzel izleyebilmek için (metalik boyalı)perde de alacağım. Bunlar yaklaşık 1.500 TL Ayrıca yeni müstakil eve geçtiğim için uydu antende kurmam gerekiyor..1.700-1.800 TL yapıyor.
    Tv'de 11.11'de emin olamadığım için ağır davrandığımdan 6.700 TL'lik fiyatı kaçırdım. (BlackFriday'de yakalayacağım inşallah) Tv için sadece Çanak anten masrafı gerekiyor. Yani 7.000 TL'ye bitecek.

Ekim ortasında XGIMI H2 ile ilgili bilgileri okuyup yatırım yapacakken gümrük vergisi haberi gelince kaldı...900$x5,5~5.000 TL iken hesap yapmıştım.6.500'de bütçe üstü bu nedenle.
  • Xgimi H1 ile H2 nin farklarına ( bence arada fark yok ) değindiğim bilgilendirici bir çekim oldu

Evdeki kullandığım sistem ve parçalar ;

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam videonu izledikten sonra dedim ki madem lümen, otofokus önemli değil, olsa nolur olmasa nolur, gittim bunu aldım
    (Gerçi bu da H1 gibi çoğu 4K videoyu oynatamıyor ama zaten kim 4K izliyor ki)
    incelemesini de burda yapacağım konuyu takip edebilirsin :)
    https://forum.donanimhaber.com/touyinger-ucuz-projeksiyon-incelemesi--135866432#135866432
    XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

• Lümen yüksekliği beyaz ve siyahı daha iyi gösterir. Sadece gece veya gündüz olayı değildir. Ben her zaman lümenin yüksek olmasından yanayım. Ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkese saygılar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.