Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce AliExpress linkini verdiğim kablo ile 15m kadar sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde iki tane xgimi h1 mevcut. Bir tanesi yeni, diğeri de yeni sayılır 1 Mayıs’tan itibaren bir miktar kullanıldı. İkisi de satılık ilgilenen arkadaşlar varsa mesaj yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan_guler -- 20 Mayıs 2018; 11:33:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar almak isteyen olursa Dhgate sitesi indirim var

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Daha önce AliExpress linkini verdiğim kablo ile 15m kadar sorun yaşamazsınız.
    Hocam verdiğiniz linkten alsam bu vergi işi nasıl oluyor ?

• Tayff kullanıcısına yanıt
    5 kişiye aldık hiç vergi çıkmadı.

• H1S satıyorum. İlgilenen varsa mesaj atsın lütfen: [

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dema2011

Arkadaşlar almak isteyen olursa Dhgate sitesi indirim var

Bunların kargosu nasil oluyor bilgi sahibi olan var mı?

Aramex gibi uygun bi fiyat çıkıyorsa iyi fiyat 2900tlye geliyor

• enreka_tr kullanıcısına yanıt
    Kargo seçenekleri var ordan seçebilirsiniz bende dhgate sitesinden aldım cihazı site güvenilir aliexpress gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

5 kişiye aldık hiç vergi çıkmadı.
    40+ dolar hocam alacağım kablo. Dolayısıyla gümrükte vergi çıkacaktır. Nasıl vergi çıkmaz bilemedim

• enreka_tr kullanıcısına yanıt
    Hocam benim dhl ile geldi

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Düşük gösteriyorlar, forumdan 3 kişi aldı ben hem kendime hem 2 kişiye aldım. Gümrüğe bile gitmedi.

• Merhaba arkadaşlar bu cihazı bende düşünüyorum fakat hala karar vermiş değilim.Benq W1700 düşünüyordum aslında ama fiyattan dolayı bu cihaza yöneldim sizce Benq ile arasında görüntü kalitesi açışından çok fark varmıdır.Birde bu cihazda zoom özelliği varmı görüntü boyutunu değiştirmek için cihazımı ileriye veya geriye konumlandırıyoruz yoksa cihaz üzerinden mi ayarlanabilir

• sayko83 kullanıcısına yanıt
    Benq w1700 kimseye tavsiye etmiyorum çamur gibi görüntüsü var bende alıcaktım canlı olarak inceledim hiç beğenmedim 1080p görüntüleri çok cansız gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sayko83

Merhaba arkadaşlar bu cihazı bende düşünüyorum fakat hala karar vermiş değilim.Benq W1700 düşünüyordum aslında ama fiyattan dolayı bu cihaza yöneldim sizce Benq ile arasında görüntü kalitesi açışından çok fark varmıdır.Birde bu cihazda zoom özelliği varmı görüntü boyutunu değiştirmek için cihazımı ileriye veya geriye konumlandırıyoruz yoksa cihaz üzerinden mi ayarlanabilir
    Zoom özelliği ve mesafe ayarları ile ilgili bol bol anlatmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mayıs 2018; 7:33:18 >

• konuyu baştan aşağı okudum xgimi yi çok iyi anlatmışsınız gerçekten güzel cihaz,benim ikilemde kalma sebebim 4k desteklememesi.Almışken 4k destekli bir cihaz mı alsam yoksa xgimi h1 mi alsam bilemedim.Fiyat olarak xgimi süper ötesi 4k destekli cihazların fiyatı baya bi yüksek hanım o fiyatları görse eve sokmaz beni:)
    Xgimi h1 ile benq w1700 arasında çok fark var görüntü olarak xgimi h1 benq dan çok kaliteli bir cihaz benq kendim test ettim 4k olduğuna aldanmayın çok kalitesiz cihaz istanbulda oturuyorsanız boyut digitalde inceleyebilirsiniz cihazı paranızı çöpe atmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: sayko83

konuyu baştan aşağı okudum xgimi yi çok iyi anlatmışsınız gerçekten güzel cihaz,benim ikilemde kalma sebebim 4k desteklememesi.Almışken 4k destekli bir cihaz mı alsam yoksa xgimi h1 mi alsam bilemedim.Fiyat olarak xgimi süper ötesi 4k destekli cihazların fiyatı baya bi yüksek hanım o fiyatları görse eve sokmaz beni:)
    4K nedir ya, dehşet kota sömürüyor. Ben Fiber internetimi Xgimi De Netflix kullanırken 1080P izlediğim halde 15 günde 240 gb Adil kullanım kotası doluyor. 100 mpbs internet 24 mpbs hıza düşüyor gene 1080P de takılma yok Allahtan.

Siz 4K cihaz aldığınızda ona gerçek 4K yayını alabilmek için aylık 250 tl belki fazla limitsiz yüksek hızda internet almalısınız.

Netflix + Mibox 3 + Xgimi de gerçek gözle ( benim kayıtlarım değil ) 1080P yi izleseniz yuhh bu nasıl netlik diyeceğinize adım gibi eminim.

Xgimi de netlik Lümen vs anlamında hiç bir soru işareti yok, 4K sadece bir heves ve ülkemiz için henüz Lüx / Erken çok erken.

Digitürk bile 1080P yi gerçek 1080P olarak veremiyor. Ki maçları 4K yayınlamaya başlamış onada extra para istiyor.

Nakit anlamında dert yoksa zaten son sürat inteneti limitsiz alın üstüne benq değil daha pahallı 4K cihaz alın - Digitürk 4K maç aboneliği alın. sonra o cihaza 4K demoları indirirsiniz / arkadaşlarınız gelince açarsınız ooo derler iyimiş / bir sonraki adım bakmışsınız 1080P içerikleri izliyorsunuz çünkü 4K yayın yok ülkede.

Yok ben 4K indircem izlicem olayına giridğininizde gerçek 4K filmler 80-120 gb arası Allah kolaylık versin. Hızlı internette download ediliyor evet ama o filmi izlemek adına diske kopyalamak bile kanser ediyor adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mayıs 2018; 17:25:35 >

Xgimi de tek kusur google sertivikası yok o yüzden kesinlikle Mi box 3 yada Nvdia Shield / Apple tv ile desteklenmeli. En mantıklısı Mi box 3 tür.

Daha ne netlik olacak

• Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.Xgimi h1 alıcam görüntü dediğiniz gibi kaliteli 4k şuan için çok pahalı bir seçenek.Portatif cihaz olması bu fiyata böyle görüntü kalitesi,lamba ömrü ve sizin görüşleriniz sayesinde bu cihazda karar verdim.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Full HD projeksiyonlar pahalı ama HD çözünürlüğü olan projeksiyon tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Bugünlerde aklıma takıldı projeksiyon almak istiyorum.Elinde olup satmak isteyen var mı?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.