Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yada 5 cihazı bağlayıp 10 metre hdmi kablo ile projeksiyon cihazına aktaracak, cihazlar arasında seçim yapabileceğim hdmi switch önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nthng

4 yada 5 cihazı bağlayıp 10 metre hdmi kablo ile projeksiyon cihazına aktaracak, cihazlar arasında seçim yapabileceğim hdmi switch önerir misiniz?
    Fiyatı çok uygun. Kaliteli bir markadır. 4k desteği bile var.

Vention HDMI Splitter Switch 5 input 1 output HDMI Switcher 5X1 for XBOX 360 PS4/3 Smart Android HDTV 4K*2K 5 Port HDMI Adapter

http://s.aliexpress.com/32q2aqiQ?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 14 Ağustos 2018; 9:9:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

Fiyatı çok uygun. Kaliteli bir markadır. 4k desteği bile var.

Vention HDMI Splitter Switch 5 input 1 output HDMI Switcher 5X1 for XBOX 360 PS4/3 Smart Android HDTV 4K*2K 5 Port HDMI Adapter

http://s.aliexpress.com/32q2aqiQ?fromSns=Copy to Clipboard

Alıntıları Göster
    Walla süpermiş, teşekkürler.

Acaba optic ses kablosu swich tavsiyeside alabilrmiyiz sizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Digital Toslink SPDIF Optical Audio 3x1 Switch With Remote Controller Support Dolby Digital DTS 5.1 Audio Switcher Converter
    http://s.aliexpress.com/iuQRjmmU?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • stone2003 S kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ama uygun fiyat / kumandasız elle bile olur aslında.

Ben zamanında Ebay den almıştım çok büyük ve sıkıntılıydı.

• Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın hala satıyor ise ben de ilgileniyorum hocam..

• Arkadaşlar Merhaba xgimi h1 cihazına sahibim acilen ntsc/pal ayarı yapmam lazım bulamıyorum bu ayar cihazda mevcutmuş nerden girip nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serobaşkan34 -- 24 Kasım 2018; 8:28:16 >
  • Selamlar. Bende aranıza katıldım. Akşam kurdum. Fakat daha istediğim görüntü kalitesini daha elde edemedim. Gerçekten bu xiaomi kutusundan almam mı gerekiyor daha iyi bir görüntü kalitesi için. Birde en iyi hangi ayarları yapmam gerekiyor daha net izlemem için. Ha bu arada H1 aldım 4200 tl ye patladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaso1975 -- 12 Eylül 2018; 12:57:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaso1975

Selamlar. Bende aranıza katıldım. Akşam kurdum. Fakat daha istediğim görüntü kalitesini daha elde edemedim. Gerçekten bu xiaomi kutusundan almam mı gerekiyor daha iyi bir görüntü kalitesi için. Birde en iyi hangi ayarları yapmam gerekiyor daha net izlemem için. Ha bu arada H1 aldım 4200 tl ye patladı.
    Hayırlısı olsun hocam
    hoşgeldiniz aramıza

projeksiyonu koyduğunuz yere göre stepless zoom, key stone ve netlik ayarlarınızı en başta güzelce yapın.
    daha sonra image modları var ordan bulunduğunuz ortama ve izlediğiniz içeriğe göre detaylı ayarları yaparsınız.
    bağlayacağınız kaynaklar fhd kalitesinde olursa sıkıntı yaşamazsınız.
    xiaomi mi box ı netfilix için kullanıyoruz hd ve 4k desteği olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaso1975

Selamlar. Bende aranıza katıldım. Akşam kurdum. Fakat daha istediğim görüntü kalitesini daha elde edemedim. Gerçekten bu xiaomi kutusundan almam mı gerekiyor daha iyi bir görüntü kalitesi için. Birde en iyi hangi ayarları yapmam gerekiyor daha net izlemem için. Ha bu arada H1 aldım 4200 tl ye patladı.
    Mi box'ı kesinlikle tavsiye ederim. Yada Apple TV 4
  • Merhabalar

Cihaz bildiğiniz gibi hevc 265 hdr uhd videoları açmıyor.bunlari mı boxv dan izlediğinizde 1080p filmlere göre görüntü çok farkediyor mu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: sako71

Merhabalar

Cihaz bildiğiniz gibi hevc 265 hdr uhd videoları açmıyor.bunlari mı boxv dan izlediğinizde 1080p filmlere göre görüntü çok farkediyor mu ..
    Farketmiyor

• O zaman TV box ı sadece Internet üzerinden kaynakları izlemek için tavsiye ediyorsunuz.Usb den çözünürlüğü kalitesi iyi olan filmlerde cihazdan izlemekle çok bir şey kaybetmiyoruz.Hdr filmlerin bitrate oranı da yüksek olduğu için görüntüde kalite farkını merak ediyordum teşekkürler cevabınız için..

• quote:

Orijinalden alıntı: sako71

Merhabalar

h265 il h264 ün farkı aynı görüntü kalitesini h265 in h264 e göre %50 daha az yer tutması

https://sellinalp.wordpress.com/2013/12/29/h-265-hevc-h-264-karsilastirmasi/

@OlguErhan nunda dediği gibi çok birşey farketmiyor
    10gb h264 indireceğinize 5gb h265 indirmiş oluyorsunuz
    h1 de dhr desteği malesef yok
    hdr için yeni çıkan h2 versiyonuna bakabilirsiniz.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    dolar almış başını gitmiş hocam..nasıl bakalım h2 ye:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

dolar almış başını gitmiş hocam..nasıl bakalım h2 ye:)
    benim gözüme perde indi zaten çoktan hocam :)
  • Aynen bu dolar kurlarindan sonra H1 e gözüm gibi bakıyorum..H2 hayal gibi

• Arkadaşlar selamlar, Xiaomi'nin 800 lümenlik hdr destekli 1080p projeksiyonu çıktı. O da 700 dolar civarında. Acaba Hdr desteği sayesinde H1'in önüne geçebilir mi? Aynı fiyata o cihazı almak daha mı mantıklı ?
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    H2 Global versiyonu tavsiye ederim.
    Yeni bir arayüz üzerine çalışıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:58:11 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.