Şimdi Ara

XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
11
Favori
13.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı kullanan arkadaşlar perdeylemi yoksa duvarlarını boyayıp mı kulanıyor.
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    focus ayarı manuel, kumanda ile rahatça ayarlanabiliyor. Resmin her yeri aynı kalitede oluyor merak etmeyin, zoom ve kenar düzeltme ayarları da mevcut zaten sorunsuz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

ben bu ürünü 1 haftadır kullanıyorum, hem TV yayınları, hem PS4 kullanıyorum yaklaşık 110" bir perde aldım çok keyifli, tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersbjk

focus ayarı manuel, kumanda ile rahatça ayarlanabiliyor. Resmin her yeri aynı kalitede oluyor merak etmeyin, zoom ve kenar düzeltme ayarları da mevcut zaten sorunsuz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

ben bu ürünü 1 haftadır kullanıyorum, hem TV yayınları, hem PS4 kullanıyorum yaklaşık 110" bir perde aldım çok keyifli, tavsiye ediyorum.

Teşekküe ederim, daha önce projeksiyon deneyiminiz oldumu şuan bende Lg pf1500 var. Aslında ikisi arasında Lg den buna geçmek fark yaratırmı bınu merak ediyorum. Sadece görüntü açısından, xgiminin ses düzeni ve android özellikleri benim için önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersbjk

hocam aldığınız perdenin özelliklerini ve satın alma linki imkanınız varsa aydınlık ve karanlık oratamda resim video paylaşırmısınız.
  • ersbjk E kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkte bi grup oluşturduk, deneyimlerinizi burda paylaşabilir misiniz?
    XGIMI kullanıcıları artacak gibi.

https://www.facebook.com/groups/528798634167040/
  • Detaylı test + kutu açılım + inceleme videosu arkadaşlar :

Satın almak için benim link,
    https://goo.gl/mvZGw6 indirim kodumuz : GXGMH1 ile $777.77

Facebooktan yardım isterseniz iletişim, adresimhttps://www.facebook.com/OlguErhan

Çeşitli Çektiğim Videolar :
    --------------------------

Perdeli test :https://youtu.be/uQJfLjkDGQw

Dev ekran :https://youtu.be/2JsPPDmd7u8

Uzak mesafe bol ışık :https://youtu.be/3JZoV5lHP-A

Gündüz performansı mesafe testi :https://youtu.be/ptOWHYtA6E4

Duvarda test :https://youtu.be/MHYx6_ahj1c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Şubat 2018; 0:40:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Detaylı test + kutu açılım + inceleme videosu arkadaşlar :

hoş geldin olgun hocam
    senin gözünden nasıl kaçtı bu ürün diye merak ediyordum :)
    incelemeni izleyelim hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Detaylı test + kutu açılım + inceleme videosu arkadaşlar :

hoş geldin olgun hocam
    senin gözünden nasıl kaçtı bu ürün diye merak ediyordum :)
    incelemeni izleyelim hemen.

Walla 1 hafta dolu dolu test ettim, emin olmadan video çekmedim ama nefes kesici

inceleme videosu tam 14 gb kadar yer kapladı. Kalite ve netlik tam belli olsun diye asla Mpbs değerini düşürmedim ve Upload etmem 7 saatimi aldı. Video hazırlanması ve Render ise 12 saatten fazla.

Umarım cihaz hakkında gerçekten bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşların işine yarar. Tüm fonksiyonlarını anlattım ( 3D hariç )

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    hareketli görüntülerde performansı nasıl? en çok kafa yorduğum konudur, eski 50 hz tv lerde görüntü takıla takıla giderdi, uyuz olurdum, 2012 de sırf bu yüzden 6500 tl ye en iyi sony tv yi almıştım, w905, hala taş gibi hala bu konuda rakipsiz,görüntü kayarcasına gider, örneğin universal şirketinin yaptığı filmlerin başında universal yazısı dünyanın etrafında dönerek film başlıyor ya, bu esnada hiç takılarak yazının ilerlediğini fark ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

hareketli görüntülerde performansı nasıl? en çok kafa yorduğum konudur, eski 50 hz tv lerde görüntü takıla takıla giderdi, uyuz olurdum, 2012 de sırf bu yüzden 6500 tl ye en iyi sony tv yi almıştım, w905, hala taş gibi hala bu konuda rakipsiz,görüntü kayarcasına gider, örneğin universal şirketinin yaptığı filmlerin başında universal yazısı dünyanın etrafında dönerek film başlıyor ya, bu esnada hiç takılarak yazının ilerlediğini fark ettiniz mi?

Tamer bey cihazın 4K 60 fps ye kadar desteği var açıkçası fps sorunu hiç yaşatmadı. Görüntüler mükemmel derecede akıcı ilerliyor.

• gearbest taksit de yapıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 2 Şubat 2019; 8:48:10 >
  • detaylı video ve eve gelen misafir yorumcu arkadaşa teşekkürler:)
  • quote:

quote:

Tamer bey cihazın 4K 60 fps ye kadar desteği var açıkçası fps sorunu hiç yaşatmadı. Görüntüler mükemmel derecede akıcı ilerliyor.

teşekkür ederim, cihazı sanırım kendi oynatıcısı üzerinden test ettiniz doğal olarak,
    ben harici mkv player ile kullanacağım,anlayacağınız H1 sadece projeksiyon görevi görecek,
    harici bir şey bağlayıncada aynı akıcılık varsa süper olur. epson un yeni eh-tw 5650 modeli
    var aslında kafamda ama bu H1 bayağı kafamı karıştırdı.

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim, cihazı sanırım kendi oynatıcısı üzerinden test ettiniz doğal olarak,
    ben harici mkv player ile kullanacağım,anlayacağınız H1 sadece projeksiyon görevi görecek,
    harici bir şey bağlayıncada aynı akıcılık varsa süper olur. epson un yeni eh-tw 5650 modeli

Olgunun tavsiyeleri tanıştıgımızdan beri bende ayrı bir yere sahiptir bende sizin gibi epson cihaz almayı düşünenlerdenim. medya oynatici => pıoneer Avr => Projeksiyon seklinde bağlantı yapma fikri var kafamda. daha cok 3D nasıl onu merak ediyorum açıkcası.

• quote:

quote:

quote:

Test ederken Mi box 3 cihazını bağlayarak ta denemeler yaptım, ürünün tek eksi tarafı Google sertivikası olmadığı için Netflix netliği 1080P ye çıkamıyor. Tahminimce 720P de değil ama galiba ortalama bir değerle 900P ( kafadan attım ) gibi

O yüzden Apple Tv 4 ve Mi Box 3 Netflix performansı enfes geldi. Bu testleri inceleme videoma eklemedim sonra millet "oooooo birde buna masraf" yapıcaz demesin diye

• Mike.xxlarge M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
    epson test edemediğim için bir karşılaştırma yapmam zor ama beni en çok etkileyen Lamba ömrü oldu Xgimi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike.xxlarge

quote:

quote:

quote:

Olgunun tavsiyeleri tanıştıgımızdan beri bende ayrı bir yere sahiptir bende sizin gibi epson cihaz almayı düşünenlerdenim. medya oynatici => pıoneer Avr => Projeksiyon seklinde bağlantı yapma fikri var kafamda. daha cok 3D nasıl onu merak ediyorum açıkcası.

evet bende aynı yolu kullanacağım, popcorn-avr-pj cihazı, fakat Olgu beyin video sunda gördüğüm kadarı ile cihazın kendi medya oynatıcısıda oldukça hızlı ve başarılı, ama bu seferde sesi avr ye göndermek için extra kablo lazım, ayrıca sanırım cihaz yeni nesil sesleri desteklemiyor, onların codecleride avr de mevcut bu sebeple H1 den kendi adıma tek beklentim gelen görüntüyü yüksek kalitede gösterebilmesi olur açıkçası.

Olgu bey, daha önce yurt dışından hiç böyle bir alışveriş yapmadığım için, bu cihazı nasıl alacağımıda açıkçası kestiremiyorum.
    cihazı çok beğendim, sizinde söylediğiniz gibi özellikle 30000 saatlik lamba ömrü, canlı ve tv yi andıran görüntü performansı yine artıları, yazılımsal oyuncaklarının çok olması bir avantaj ama benim için olmazsa olmaz kesinlikle değiller. bende esas görüntü kalitesi, o konuda sizin samimi değerlendirmeniz bu ürüne beni yaklaştırıyor, ama sanırım alım konusunda desteğinize ihtiyaç duyacağız gibi, en azından kendi adıma öyle
  • quote:

Olgu bey, daha önce yurt dışından hiç böyle bir alışveriş yapmadığım için, bu cihazı nasıl alacağımıda açıkçası kestiremiyorum.
    cihazı çok beğendim, sizinde söylediğiniz gibi özellikle 30000 saatlik lamba ömrü, canlı ve tv yi andıran görüntü performansı yine artıları, yazılımsal oyuncaklarının çok olması bir avantaj ama benim için olmazsa olmaz kesinlikle değiller. bende esas görüntü kalitesi, o konuda sizin samimi değerlendirmeniz bu ürüne beni yaklaştırıyor, ama sanırım alım konusunda desteğinize ihtiyaç duyacağız gibi, en azından kendi adıma öyle

Faceden msj atkn seve seve yardım ederim, Olgu Erhan

Alım işi kolay beklerken çok heycanlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

olgu bey siz cihazı ne zaman aldınız, kaç günde elinize ulaştı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.