Şimdi Ara

XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
11
Favori
13.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.indiegogo.com/projects/h1-immersive-home-theater-that-fits-in-your-hands--2?gclid=CLXQmcuEyM8CFUQcGwodG8kHAw#/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 6 Şubat 2018; 22:4:21 >

• Detaylı test + kutu açılım + inceleme videosu arkadaşlar :

Satın almak için benim link,
    https://goo.gl/mvZGw6 indirim kodumuz : GXGMH1 ile $777.77

Facebooktan yardım isterseniz iletişim, adresimhttps://www.facebook.com/OlguErhan

Çeşitli Çektiğim Videolar :
    --------------------------

Perdeli test :https://youtu.be/uQJfLjkDGQw

Dev ekran :https://youtu.be/2JsPPDmd7u8

Uzak mesafe bol ışık :https://youtu.be/3JZoV5lHP-A

Gündüz performansı mesafe testi :https://youtu.be/ptOWHYtA6E4

Duvarda test :https://youtu.be/MHYx6_ahj1c
    Walla 1 hafta dolu dolu test ettim, emin olmadan video çekmedim ama nefes kesici

inceleme videosu tam 14 gb kadar yer kapladı. Kalite ve netlik tam belli olsun diye asla Mpbs değerini düşürmedim ve Upload etmem 7 saatimi aldı. Video hazırlanması ve Render ise 12 saatten fazla.

Umarım cihaz hakkında gerçekten bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşların işine yarar. Tüm fonksiyonlarını anlattım ( 3D hariç )
  • https://youtu.be/tEvBz2Z_65o

Guzelmıs baya bu sımdı full hd 1920x1080 mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda h1' e geçtim.
    Cihaz full hd. Gündüz kapalı perdede izlenebilirlik fena değil. Gece ise ortalığı aydınlattığını söyleyebilirim.
    Z4 serisine göre teknik değerleri daha yüksek. z3 serinin bile
    Ben duvara yansıtarak kullanıyorum. (Duvar yaklaşık 3, 3.5 mt lik bir genişliğe sahip) Kısa mesafeden yansıtarak sorunsuz seyrediyorum.
    İzlenecek dosya kalitesiz ise full hd'de hemen ortaya çıkıyor.
    Arayüz Çince, sorunsuz şekilde kullanabiliyonum. Mobil yazılımı ingilizce bu neden bir problem çıkmıyor.
    Miracast, airplay sorunsuz.
    Full hd olması nedeni ile bilgisayar ekranı olarak iyi sonuçlar veriyor.
    Tek kullanmadığım cihazın bluetooth hoparlör özelliği. Bunu kurcalamak için çok vaktim olmadı.
    Üzerindeki harman kordon 20-25 mt2 lik oda için yeterli. İlk defa böyle bir ses sistemi kullanacaksanız problem oluşturmuyor. Ben genelde
    bluetooth ile jawbone big'e sesi aktarıyorum, ve duvarın önüne yerleştiriyorum.
    Genel olarak problemsiz olarak cihazı kullanıyorum, gayet memnunum, bunda başka xgimi cihazlarının olmasıda etkili (xgimi z4air, z4x de mevcut. Bunları ürünler ilk satışa çıktığı zaman ön sipariş vererek getirtmiştim (z4x test ve güncelleme haricinde kullanmadım.Bu nedenle satılığa çıkardım) )

3d gözlük açıkcası bende baş ağrısı yapıyor, bu nedenle 3d film izleme bana biraz fantazi gibi geliyor.

Tüm cihazlarda malzeme kalitesi ve tasarım detayları iyi seviyede (z4air metal bir kasa, seyahatlerde yanımda taşırsam problem olmasın diye karbon film ile kapladım)

z4x ' te de harman kardon ses sistemi mevcut, ayrıca 4k ya kadar görüntü desteği var, ayrıca h1'de olmayan 2.5" hdd takılabilme özelliği var.

h1 fotoğraflarda iri bir cihaz gibi görünsede aslında ufak bir cihaz.

Keystone correction 30" ye kadar yapılabildiğinden cihazın oda içinde konumlandırılmasını kolaylaştırıyor. (reklamlarında bunu görebilirsiniz)

Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi verebilirim.

Marka Türkiye'de pek bilinmesede Çİn'de bayağı popüler ve en çok satanlar arasında. Amerikaya'da yeni açıldılar. Gelen tepkiler iyi yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

Yakın zamanda h1' e geçtim.
    Cihaz full hd. Gündüz kapalı perdede izlenebilirlik fena değil. Gece ise ortalığı aydınlattığını söyleyebilirim.
    Z4 serisine göre teknik değerleri daha yüksek. z3 serinin bile
    Ben duvara yansıtarak kullanıyorum. (Duvar yaklaşık 3, 3.5 mt lik bir genişliğe sahip) Kısa mesafeden yansıtarak sorunsuz seyrediyorum.
    İzlenecek dosya kalitesiz ise full hd'de hemen ortaya çıkıyor.
    Arayüz Çince, sorunsuz şekilde kullanabiliyonum. Mobil yazılımı ingilizce bu neden bir problem çıkmıyor.
    Miracast, airplay sorunsuz.
    Full hd olması nedeni ile bilgisayar ekranı olarak iyi sonuçlar veriyor.
    Tek kullanmadığım cihazın bluetooth hoparlör özelliği. Bunu kurcalamak için çok vaktim olmadı.
    Üzerindeki harman kordon 20-25 mt2 lik oda için yeterli. İlk defa böyle bir ses sistemi kullanacaksanız problem oluşturmuyor. Ben genelde
    bluetooth ile jawbone big'e sesi aktarıyorum, ve duvarın önüne yerleştiriyorum.
    Genel olarak problemsiz olarak cihazı kullanıyorum, gayet memnunum, bunda başka xgimi cihazlarının olmasıda etkili (xgimi z4air, z4x de mevcut. Bunları ürünler ilk satışa çıktığı zaman ön sipariş vererek getirtmiştim (z4x test ve güncelleme haricinde kullanmadım.Bu nedenle satılığa çıkardım) )

3d gözlük açıkcası bende baş ağrısı yapıyor, bu nedenle 3d film izleme bana biraz fantazi gibi geliyor.

Tüm cihazlarda malzeme kalitesi ve tasarım detayları iyi seviyede (z4air metal bir kasa, seyahatlerde yanımda taşırsam problem olmasın diye karbon film ile kapladım)

z4x ' te de harman kardon ses sistemi mevcut, ayrıca 4k ya kadar görüntü desteği var, ayrıca h1'de olmayan 2.5" hdd takılabilme özelliği var.

h1 fotoğraflarda iri bir cihaz gibi görünsede aslında ufak bir cihaz.

Keystone correction 30" ye kadar yapılabildiğinden cihazın oda içinde konumlandırılmasını kolaylaştırıyor. (reklamlarında bunu görebilirsiniz)

Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi verebilirim.

Marka Türkiye'de pek bilinmesede Çİn'de bayağı popüler ve en çok satanlar arasında. Amerikaya'da yeni açıldılar. Gelen tepkiler iyi yönde.

Urun yeni oldugu icin elinizde resim video gibi unsurlar varsa eklerseniz memnun oluruz

• Krem rengi duvara direkt yansıtma görüntüleri, boyut ayarı yapılmamıştır. bu nedenle kısmen tavana görüntü yansıdı :)
    Yansıtılan duvardaki görüntü eni yaklaşık 3 mt.
    Çekimler cep telefonu ile (axon 7) yapıldı. Yükleme için fotoğraf boyutlarını ufaltırken bayağı bir kalite kaydı oldu.(natürmort fotoğrafını en sonda orjinal boyut ile yükledim)

[simagXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    eXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    ]XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    hXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    tXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    tXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    pXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    :XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    /XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    /XGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    iXGIMI H1 - Android + Harman&Kardon + 1080P
    mg.donanimhaber.com/upfiles/11798/f224ac4f-978d-470f-8ad9-83d0a557908f.jpg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 13 Ekim 2016; 11:28:18 >

• Resimler icin tesekkur ederim ama ısık gucu bıraz dusuk gıbı gorunuyor yada zevk meselesı ben daha parlak goruntu sevıyor olabılırım

• sesin, ekranda titreşime sebep olmaması da ayrı bi hayranlık uyandırıyor insanda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: io85200

Resimler icin tesekkur ederim ama ısık gucu bıraz dusuk gıbı gorunuyor yada zevk meselesı ben daha parlak goruntu sevıyor olabılırım

Işıkta problem , gayet parlak, çekim ile ilgili olabilir.

Xgimi forumunda Lg'nin popüler olan ürünü ile detaylı karşılaştırması var. Orada daha iyi sonuçlar aldığından da bahsediliyor.
  • ilgili link;

http://bbs.xgimi.cn/thread-68534-1-1.html

google translate ile dil değişimi yapabilirsiniz
  • quote:

ilgili link;

http://bbs.xgimi.cn/thread-68534-1-1.html

google translate ile dil değişimi yapabilirsiniz

Verdıgın lınkı ınceledım hocam bırı 900 bırı 1400 lumen ama xgimi daha basarılı ben anlamadım bu ısı yanlıs mı yazıolar acaba😄 en ıyısı kendı gozunle gorup almak bu ıslerde bende 700 lumenlık led cıhaz var ama parlaklık olarak benı tatmın etmıyor

• io85200 İ kullanıcısına yanıt
    okudugum kadari ile kullanilan led seti ayni, ancak lg nin degerlendirmesi farkli sanirim.
    h1 kullandigim odayi bayagi aydinlatiyor. ekledigim fotograflar sigma dp quattro ornek fotograflari. ips ekranda nasil gorunuyorsa yansitmadada hemen hemen ayni renkler. fotograf cekince bu pek yansitilamiyor, bu nedenle normal goz ile izleyip karar vermek en dogrusu.
    h1 i cok basarili buldugumu soyleyebioirim (z4air bile tatmin edici)

• quote:

okudugum kadari ile kullanilan led seti ayni, ancak lg nin degerlendirmesi farkli sanirim.
    h1 kullandigim odayi bayagi aydinlatiyor. ekledigim fotograflar sigma dp quattro ornek fotograflari. ips ekranda nasil gorunuyorsa yansitmadada hemen hemen ayni renkler. fotograf cekince bu pek yansitilamiyor, bu nedenle normal goz ile izleyip karar vermek en dogrusu.
    h1 i cok basarili buldugumu soyleyebioirim (z4air bile tatmin edici)

Gule gule kullan kardesim turkıyede yaygınlassın bızden dener alırız turkıye fıyatı ne olur acaba

• Hayırlı olsun. Ben de bu projektörü düşünüyorum. Nerden aldınız acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende xgimi h1 aldım projeksiyon görüntü olarak mükemmel bir sorum olacak internet sitesinden film izlerken abd kaynağından film izlerken görüntü var ses yok bunu nasıl çözebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazı almak isteyenler gözü kapalı alabilirler bende lg pf1000ut projeksiyon da var ama xgimi h1 lg ye göre kat ve kat daha iyi görüntü veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dema2011

Arkadaşlar bende xgimi h1 aldım projeksiyon görüntü olarak mükemmel bir sorum olacak internet sitesinden film izlerken abd kaynağından film izlerken görüntü var ses yok bunu nasıl çözebilirim

filmi hangi yazılım üzerinden izliyorsunuz?
  • Çinden cihazı getirenler için not;

Cihazı çince arayüz ile geldi ise cihaz üzerine amerikada satılan h1'in firmware yükleyerek cihaz ingilizce arayüze çevrilebiliyor.
  • Xgimi h1 şuan 3 farklı versiyona sahip oldu;

1- H1 -- ilk çıkan sürüm , daha uygun fiyatlı
    2- H1 aurora -- lümen değeri daha yüksek olan versiyon, fiyat düz versiyona göre daha yüksek
    3- h1s -- lümen değeri daha yüksek, kumandada değişiklik olabilir, fiyat düz versiyona göre daha yüksek (bu versiyonda bazı kalite problemleri olduğundan bahsediliyor, alırken dikkat etmek gerekir)

3 ayrı versiyon cihazın firmware leri de farklı oluyor.
  • Filmi google üzerinden hd film sitesinden izliyorum ama cihazın yazılımından bahsediyorsanız son güncellemeyi yaptım

• H1 auraro dediniz benimde çok kafam takıldı cihaza ama orjinal sitesinde bilgi görmeyince çinlilerin oyunu çakma lümen değeridir deyip vazgeçtim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.