Şimdi Ara

Xetec DS-6202 Navigasyon SD Kartını Kaybettim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
35.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NaviOne.exe konumunu değiştiremiyorum yaw resetledim cihazı dosya seçin bölümüne gelince ilgili dizini bir türlü değiştiremiyorum varmı aynı sorunu yaşayan ya da çözümü bilen ?
  • Valla ben kartı taktım navigasyon a bastım direk açıldı yanlız igo dan mi cihazdan mi telefonda yandex'e alıştık ondan mi grafikler ve hız çok kötü henüz çıkmadım yola gerçi ama.

Birde bunun güncellemesini nasıl yapıcaz? Bende 3g usb Avea'nın cihazı var Torpido gözündeki usblerden birinde 3g yazıyo bunun için mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xetec 6002 var eski ve işgören cihaz telefonun sapıttığı noktada sapıtmıyor kesin yer gösteriyor fakat haritaları eski güncel uyumlu nasıl olur bu konu altında indirip kurduğum harita iyi uyumlu çalışıyor arkadaşlara teşekkür ederim ama biraz eski 2013 ürünü sanırım
  • Merhabalar.
    Volkswagen Polo arabama Xetec marka DS-6202 model Multimedya Double Teyp aldım.
    Haritalar 2015 yılı gözükmekte.
    Başarsoft 2016 Q4 Türkiye haritası SD karta yükleyip, IGO 8 Navigasyon programında gözükürmü?

iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeki58

Merhabalar.
    Volkswagen Polo arabama Xetec marka DS-6202 model Multimedya Double Teyp aldım.
    Haritalar 2015 yılı gözükmekte.
    Başarsoft 2016 Q4 Türkiye haritası SD karta yükleyip, IGO 8 Navigasyon programında gözükürmü?

iyi günler.

Merhabalar.
    Harita güncellemesi yaptım, 2016 Başarsoft haritası sorunsuz çalışıyor.
    Bilgilerinize.
  • Merhabalar.
    Harita güncellemesini tekrardan yaptım, 2017.03 Q1 Başarsoft haritası sorunsuz çalışıyor.
    Bilgilerinize.
  • win ce için son güncel saglam link bulamadım. Sizde var mı?
  • S.a, navigasyonumun sd karti kayboldu..cylone duble teyip kullaniyorum..ustteki linklerde hata veriyor..yeni kart istedim 200tl..uçuk fiyat..ne yapabilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben de Roadstar RD9110N'nin sd kartını kaybettim. Naviextras'a mail attım ama herhalde onlar sorunu çözemezler. Cihazı ilk aldığımda sd kart içeriğini pc'ye yedeklemiştim . Şimdi yeni sd karta kopyaladım ve cihaza taktım ama olmadı. Naviextras sitesinde şöyle bir soru ve cevap var:

"S: Navigasyon yazılımını başlattığında, INIT.API ekranında donuyor.
    C: Yalnızca lisansın verilen SD kart için olmaması veya tam tersi durumunda INIT API mesajı görüntülenir. Yazılım yalnızca orijinal SD karttan çalıştırılabilir, başka bir karttan kopyalanamaz.

Yazılımı başka bir karta ya da cihazınızın belleğine kopyalamayı denediyseniz, yazılımı doğru şekilde çalıştırabilmek için lütfen orijinal SD kartı kullanın.

Lütfen güncelleme işleminin bu gibi problemlere neden olmadığını unutmayın.

Lütfen daima orijinal SD kart kullanın."

Benim cihazın ekranında da INIT.API yazıp kayboluyor ve radyoya geçiyor.

200TL vermeden çözmenin bir yolu varsa lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 19 Haziran 2018; 0:39:30 >

• Guncellemek isteyen arkadaşlara teşekkürü borç bilirim :D
    Bende 4gb hafıza kartı ile geldi. 16gb karta bir sürü harita attım ama bir türlü çalışmadı. En son igo için yabancı bir siteden indirdim açıldı fakat türkiye haritası olmadığı için boş bir alan görünüyordu. Mobilenavigator.exe diye bir dosya var orjinal kartın içinde artık igo falan bilmiyorum. Lütfen banada yardımcı olurmusunuz taşındığımız şehirde yabancıyız ve habire yolumuzu kaybediyoruz. Telefona bakıp gitmekten de sıkıldık. Lütfen tane tane bana da anlatırmısınız :)

teşekkürler şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.