Şimdi Ara

Xeon X5460 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
9.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5460 işlemcim ak7103ep fan kasa acık masann üstünde bios ta sıcaklık 42 masaustunde 50 işlemci kulanımı 100/100 iken 70cc normalmi bu değerler bu işlemci böle ısınırmı eski işlemcim intel dualcore e5200 dü böle ısınmıyordu
  • ceyda durmaz kullanıcısına yanıt
    işlemci soğutucunuz nedir bilmiyorum ama bnde xigmatek gaia 2 sogutucu var. boşta 30-32 civarı oyunlarda 60 civarında
  • Hic Bir Core 2 Duo Core 2 Quad Core 2 Extreme GTA 5 Oynatamaz Darbogaz Yapar Phenom II Anca Oynatiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemciler aşırı ısınıyor ise yeniden paketlenmiş yenilenmiş ürünlerdir.
    Presleme de kalitesiz termal macun sürüldüğünden boşta dahi belli sıcaklığın altına düşmeyecektir.
    Bundan dolayı kesinlikle iyi bir soğutucu ve düzgün montaj şart.
  • Her oyunda yetmiyor, geçende bir arkadaş gtx 970 takmış bf4 videosu çekmişti, gpu tam kullanılamıyordu.
  • Sertan-57 S kullanıcısına yanıt
    Eminmisiniz?

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    inanilmaz Darbogaz Yapabilir Hepsi Oldukca Eski islemcilerdir.

O inanılmaz darboğaz karttan karta değişir, gidip de core 2 duo da olduğu gibi oynanmaz diyemezsiniz önce bir kullanın ona göre öneri yapın.

Core 2 Duo'dan Hayir Beklemeyin Kotu Demiyorum Yazik Gunah Ya Cok Eski islemciler Niye Anlamakta israr Ediyorsunuz i3'lu Xeon Kurun Daha iyi En Azindan Hyper-Threading Var L3 Onbellege Sahip 2'ci El Bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertan-57 -- 23 Temmuz 2016; 1:18:44 >
    Ben size zaten core 2 duo iyi demedim, hatta ben sizin yerinize kötü diyorum, benim dediğim bende xeon e5450 yani q9650 var ve, gta 5 de msaa kapalı olduğu halde hiç bir micro shuttering hissedemezsiniz.
    Tamam denemediğiniz halde oynanmaz diye düşündünüz fikrinizi yazdınız tamam ;ama en azından şimdi bir bir şeyler değiştirebilmişimdir umarım.

Dostum Dedigim Gibi i3'lu Xeon Kursan Asla Seni Pisman Etmez Ama Biraz Eski Olanlari Diyorum Tek Bir i7 Gucunde Oluyor 4 Cekirdekli 8 izlekli Oluyor Hyper-Threading'te Var Tamam Bu Kadar :)

• X5460 4,3GHz civarında stok corei7 860-920 arasında kalıyor.Maksimum takılacak kart gtx960-r9 380 civarıdır.Daha ötesinde gpu kullanımı düşmeye başlayacak.Söylediğim kartlarda bile yer yer gpu kullanımı sabit kalmaz ama 5-10fps kayıpla LGA775 sisteminize can verirsiniz.

• 4.xxx lere gerek yok.
    3.6Ghz cekip cayir cator oyun oynayabilirsiniz.
    Yeter ki sogutmayai becerin.
    X5460 larin temiz stoklari bitti.Uzak dogudan gekecek stoklarun cogu bosta bike 50 in altjna dusmeyen refurbished urunler.
    Aklinizda bulunsun...

• chemist18 kullanıcısına yanıt
    X5460'ın default saat frekansı 3.16 Ghz'dir zaten 2.8 Ghz overclock olmaz. Çarpan kilidi 9.5x olduğuna dikkat edin çarpan düşük kalmış çekirdek frekansını yükseltiyor olabilirsiniz.
  • IItwentysixII kullanıcısına yanıt
    8 etli soğutucu güzel tabir √

Sertan reyiz bu işin üstadlarından onu dinleyin

• Peki phenom x6 3.7 mi yoksa xeon x5460 4 ghz mi

• nexcore N kullanıcısına yanıt
    ben orada eski işlemcim q8200den bahsetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattın ısık

4.xxx lere gerek yok.
    3.6Ghz cekip cayir cator oyun oynayabilirsiniz.
    Yeter ki sogutmayai becerin.
    X5460 larin temiz stoklari bitti.Uzak dogudan gekecek stoklarun cogu bosta bike 50 in altjna dusmeyen refurbished urunler.
    Aklinizda bulunsun...

temiz stok olup olmadıgını nasıl anlarız acep
    ben geçen sene almıştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.