Şimdi Ara

satıldı silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satıldı silinebilir
    satıldı silinebilir satıldı silinebilir satıldı silinebilirsatıldı silinebilir satıldı silinebilir
    Resimler ürüne aittir yılbaşında AliExpress ten sipariş ettim 4.0 GHz de kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yoktur
    2x4 8Gb 1600 Mhz CL9 Corsair Vengeance Ram
    Xeon x3440
    Gigabyte GA-P55A-UD3R
    Antalya içi istenilen test yapılabilir diğer şehirler için kameralı veya bilgisayar ekran paylaşımı açılabilir
    Antalya içi elden veya havaleden 10 dk sonra kargoya verilir
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI SİLİNEBİLİR.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya,Kepez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bedava anakart işlemci
  • Ben de x3440 ve ga p55ud3l kullanıyorum, sıfır olarak işlemci ve anakartı toplam 400e aldım, bilginize... fiyata revize şart!
  • kar amacı gütmeden ilan koydum dilerseniz ürünleri almış oldugum linkleri gösterebilirim kimseyi kazıklamak gibi bir niyetim yok yanlış anlaşılmasın

• Achendroth kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok sadece piyasa bilgilendirmesi yaptım, iyi satışlar
  • Şu sıfır olayını merak ettim. Açıklar mısınız? Kaç yıllık ürünler sıfırı mı kalır? Aliexpress'den alınan ürünleri sıfır olarak sayıyorsanız o başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIFIRI VARSA BİZDE ALALIM NERDEN NASIL BULMUŞ ARKADAŞ SIFIRINI Bİ SÖYLERSE BİZDE ALALIM ORDAN Bİ LİNK ATARMISIN
  • Sistemi sifir toplayan bir cocuktan aldim, elbette sifir degildir ancak anakart dokunulmamis.gibiydi, ayni sekilde.islemcide.az.bile olsa bir macun izi vs.. yoktu uzerinde, ramler kutusunda sifir aldim, toplayan cocuntan anakart islemci.ram hdd ssd sogutucu vs. aldim arkadasimla paylastik bana islemci anakart ram.lazimdi, kalanlari sonra kendim.tr den temin ettim, hepsine 800 verdik: sifir 500gb 7200rpm sg black hdd , 240gb ssd(çin marka), anakartim islemcim.ramlerim, 6bakir.borulu kule.sogutucu, hepsine 800 verdim, bu arkadas 100 liralik islemci + 250-300 max liralik anakarta 600 yazinca bende piyasa bilgilendirmesi yapmak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 250 300 tl lik anakart?

• Şu anda AliExpress de 82 dolar bahsedilen anakart

• Demek sıfır değilmiş ilandaki anakart arkadaşın da dediği gibi Aliexpress'de 80 dolar civarına alınabiliyor bu da yaklaşık vergisiz gelebilirse 460 TL gibi bir rakama denk gelir işlemciyi de ekle 140-150 TL arkadaşın üstüne koyduğu bir kâr bile yok 4.0Ghz'de stabil çalıştırmış bu da aşağı yukarı 2500K 5.0Ghz performansına çok yakın bir değer demek fiyatı eleştirirken biraz insaflı olmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HWS

Demek sıfır değilmiş ilandaki anakart arkadaşın da dediği gibi Aliexpress'de 80 dolar civarına alınabiliyor bu da yaklaşık vergisiz gelebilirse 460 TL gibi bir rakama denk gelir işlemciyi de ekle 140-150 TL arkadaşın üstüne koyduğu bir kâr bile yok 4.0Ghz'de stabil çalıştırmış bu da aşağı yukarı 2500K 5.0Ghz performansına çok yakın bir değer demek fiyatı eleştirirken biraz insaflı olmak gerekiyor.
    FİYATA LAFIM YOK FENA DEGİL AMMA VELAKİN BU İŞLEMCİ 2500KNIN 5.0 GHZ DE YANINA BİLE YAKLAŞAMAZ...
    https://www.youtube.com/watch?v=tL90z4I6GAUhttps://www.youtube.com/watch?v=ZEasir6bsx8

• Haklısın geçiyormuş.

satıldı silinebilir

https://www.youtube.com/watch?v=-pYcozzRjS4&feature=youtu.be

• değerli forumdaş dostlarım tekrar dile getirmekte fayda var ben bu ürünlerden 1 lira para kazanmıyorum dilerseniz aliexpress linklerini burada paylaşabilirim forum kurallarına aykırı değil ise

Anakart Linki

CPU Linki

4.0 ghz de sistem 65 derece stress testinde 45 dakika tabii tuttum 1.370 voltaj ile.
    4.4 ghz denemelerimde oldu sogutma yeterli oldugu sürece anakarttan yana bir sıkıntı olmadıgını söyleyebilirim.
    ilanda revize düşünmüyorum teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achendroth -- 12 Temmuz 2019; 22:19:59 >

• o fiyata x58+x5650 6 çekirdek almak çok daha mantıklı fiyat abartı anakartı 500 hesapladınız heraldeki o anakart en baba 350 anca eder ki ben 350 de vermem o ayrı
  • Yapmış oldugunuz yorumlara çok teşekkür ediyorum.
    ilandaki ürünler belirtmiş oldugum fiyattan forum dışında elden satılmıştır.

• foruma katılalı pek bir zaman olmadı ancak dikkat ediyorum ki sürekli ilanları baltalamaya çalışan tipler varmış :D
    nnoovvaa adlı sahıs gibi bide bi kişi daha vardı tüm ilanlarda atıp tutuyodu GODLİİKEE diye aynı şekilde oda ilanların altında baltalayıcı yorumlar yapıyolardı forumdan uzaklaştırılmış olduklarını görmek beni gerçekten sevindirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achendroth -- 23 Temmuz 2019; 17:41:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.