Şimdi Ara

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition İnceleme Puanları ve Çıkış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2012'de Wii için çıkan rol yapma oyunu Xenoblade Chronicles'ın yenilenmiş sürümü Definitive Edition bugün itibarıyla Switch için çıkışını gerçekleştirdi.

Nintendo eShop'ta $59.99 fiyattan satışta.

Definitive Edition geliştirilmiş görseller ve oynanış, yeniden düzenlenmiş müzikler ve Future Connected adında ek son bölüm (epilogue) içeriyor. Shulk ve Melia karakterlerine odaklanan Future Connected yeni bir savaş sistemi ve yeni bir haritada 10 - 12 saat uzunluğunda bir hikaye sunuyor.

İnceleme puanları:

Metascore 89

VG247 100
    Player 2 100
    VGC 100
    Video Chums 96
    Multiplayer.it 96
    Gamer.nl 95
    Everyeye.it 95
    Nintenderos 95
    Critical Hit 95
    NintendoWorldReport 95
    Destructoid 95
    Atomix 93
    The Games Machine 92
    SpazioGames 92
    Hobby Consolas 92
    Vandal 90
    MMORPG.com 90
    Millenium 90
    Metro GameCentral 90
    Gameblog.fr 90
    Jeuxvideo.com 90
    RPG Site 90
    Nintendo Enthusiast 90
    Nintendo Insider 90
    4Players.de 90
    AusGamers 90
    Cubed3 90
    3DJuegos 90
    My Nintendo News 90
    Vooks 90
    Wccftech 90
    Digitally Downloaded 90
    Eurogamer Italy 90
    GameSpot 90
    GAMINGbible 90
    God is a Geek 90
    IGN Italia 90
    Nintendo Life 90
    Screen Rant 90
    TheSixthAxis 90
    Trusted Reviews 90
    Areajugones 90
    CGMagazine 90
    COGconnected 90
    IGN Spain 88
    XGN 85
    Stevivor 85
    USgamer 80
    IGN 80
    Press Start Australia 80
    Switch Player 80
    Daily Star 80
    PCMag 70
    Twinfinite 70
    Comicbook.com 60 

Çıkış fragmanı: 

• Nintendo, sen konsolların kralısın. Çıkardığın her oyun mu kalite kokar be. Gerçekten kıskanmaya başladım. Xbox ve PS4 tartışması sürürken alttan alttan fena yükseliyor Nintendo Switch. Oyuna baktığımızda, oyun sıra tabanlı bir oyun ve baya kalite kokuyor. Hikayesi de dikkatimi çekti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: YildirimBuyucusu

Nintendo, sen konsolların kralısın. Çıkardığın her oyun mu kalite kokar be. Gerçekten kıskanmaya başladım. Xbox ve PS4 tartışması sürürken alttan alttan fena yükseliyor Nintendo Switch. Oyuna baktığımızda, oyun sıra tabanlı bir oyun ve baya kalite kokuyor. Hikayesi de dikkatimi çekti.

Biraz da fiyat politikasını düzeltse emin ol şu ankinin 3 misli satar ama bu fiyat politikasıyla tok satıcılık yapıyor

• Çok pahalı ah nintendo ah.
  • Berbat karakter dizaynları, kulak tırmalayan voice acting’leri, oyun içinde sürekli tekrarlanıp duran diyaloglar, saçma sapan hatalar ve sinir bozucu hikayesiyle kendinden nefret ettiren ikinci oyundan sonra şu şahesere geri dönmek çok keyifli olacak. Sürekli port yapılmasını sevmiyorum ama bari eliniz değmişken Chronicles X de gelsin.
  • Son 10 yilda cikmis, devam oyunu olmayan (yeni bir IP) en iyi RPG dir xenoblade. Ilk oyunu yillar once dolphin yardimi ile crash vere vere, sürünerek de olsa bitirebilmistim. Simdi bu saheseri switchte mukemmel kaliteyle oynamak cok zevkli olacak. Ikinci oyun konusunda ise alttaki arkadasa kesinlikle katiliyorum, cok klasik kliselerle dolu siradan bir JRPG idi. Bu oyunun yaninda diz cokup tovbe ister

• Nasıl olur da bir nintendo oyunu 90'dan az meta puanı almış. Yeterince abartılmamış demekki oyun basını tarafından...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.