Şimdi Ara

!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8E89C4199 -- 3 Eylül 2022; 23:58:44 >

• Xcom enemy unkown oyunu ve bütün dlc'leri çevirilmişdi bi arkadaş tarafından ama Xcom Enemy Within yaması o çevirdikden sonra çıktı zaten oda tek başına zar zor ilerliyordu.
    Yani Enemy Within tr yaması yok :/

Yeterli İstek gelirse çevirebilirim. Elimdeki projeler arasına tıkıştırırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAT_Ccommander -- 23 Şubat 2016; 1:58:07 >
  • Enemy Unknown cevirisi var mi ki Enemy Within olsun? Ciddi soruyorum guzel olurdu Xcom cevirisi. Ustteki arkadasi destekliyorum bu arada. DLCler dahil bir complete cevirisi bekleriz. Declassifield da cevrilsin hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şuan elimde Software Inc. ve XCOM 2 çevirisi var sağolsun arkadaşlar XCOM 2'ye yardım ediyorlar. Dediğim gibi eğer yeterli istek gelirse Enemy Within'de çevirebiliriz.
  • Tesekkur ederim bilgilendirme icin. Oyunu aldim complete olarak kenarda duruyor. Ceviri gelsin de bitirelim. Koklu bir gecmisi olan oldukca merak ettigim bir oyun. Hazir 2. Oyun cikmisken de populerlesti. Malum yeni oyunun fiyati cok ucuk bir sure bunu oynariz o arada yenisinin fiyati duser onu aliriz.

• Merhaba arkadaslar;
    Belki yeri degil ama tecrubeli arkadaslar yardim edebilir diye soruyorum. Enemy withinde iptal olan bi ulkeyi tekrardan nasil aktif edebiliriz?

• Hocam hala çevirilmemiş unuttunuz belki çevirilse çok güzel olur. Bir el atsanız. Bu DLC oyunun kendisinden bile güzel Türkçe yamayı çok hak ediyor
  • Ben suan xcom unknow oynuyorum.ceviri istiyoruz whithin icin

• Çeviri tamamlanırsa çok mutlu oluruz gerçekten

Kendi adıma söyleyebilirim ki çeviri bittiğinde

3-5 kuruşumla destek olabilirim elimden geldiğince

• Ana oyunun tamamına yakını çevrili zaten ve bu saatten sonra Enemy Within için bir girişim olacağını sanmam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.