Şimdi Ara

XCOM 2 Türkçe çeviri (Yayımlandı) %65 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
18
Favori
29.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekibimizin facebook sayfası üzerinden iletişime geçerseniz birlikte oyunu çevirebiliriz. Bu oyunun proje yöneticisi bendim fakat bazı özel sıkıntılar yüzünden yarım yayınlamak zorunda kalmıştık.

https://www.facebook.com/WhyNotCeviri
  • Oyunda ağır bir dil yoksa ve dil dosyaları Notepad++ ile açılabiliyorsa çevirmek isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dil dosyası büyük ve kendine has terimleri olduğu için seni zorlayabilir. Sana bir oyun bulabilirim. Bana Facebook üzerinden ulaşırsan sevinirim.

https://www.facebook.com/dogukan1216
  • Bırakın da çevirsin işte adam sen al atmıyorsun çevirmek isteyene de mani oluyorsun ne zaman çıkacak peki bu çeviri. Başlamışsınız bitirememişsiniz. Tamam ara vermek için haklı sebepleriniz olabilir devam etmek isteyene de mani olmayın lütfen. Çeviriyi bekliyoruz oynamak için yıllardır.
  • Orhan Oral kullanıcısına yanıt
    Arkadaş daha bu işlerde yeni ve bolca terim olan oyunu tek başına çeviremez, çok zorlanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Hocam ben size bugün içinde ulaşacağım Facebook üzerinden

• Tamamdır.

• ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Hocam Facebook ne yazık ki hesabımı "Şüpheli" bulduğu ve fotomu istediği için biraz gecikebilirim

• Allahım...normalde türkçe yamalar başlığını sık sık ziyaret ederim fakat bu oyunun türkçe yaması için başlık açıldığını görünce foruma üye oldum fakat..metacritic puanı çok yüksek bir oyun ve pek çok ödülü toplamış bir yapım fakat xcom ismi maalesef ülkemizdeki oyunculara fazlasıyla yabancı.Halbuki bu oyuna bir fırsat verseler eminim saatlerce başından kalkamayacaklar.Özellikle war of the chosen dlc'si efsane ve steam den veyahut farklı bir platformdan oyunu edinemeyen arkadaşlarımızın malum yerlerden edinip oynmasını şiddetle öneririm.Umudumu kesmiyorum inşallah bir arkadaşımız bu oyuna el atacak.
  • Beklerim, sorun yok
  • şuan durum ne çevriliyor mu?
  • Yama çevrilecek mi herhangi bir çalışma ya da tarih var mı ? 3 ay oldu ses seda yok. Son durum hakkında bir güncelleme yapabilir misiniz ?
  • challion01 C kullanıcısına yanıt
    Keşke..😧keşke birileri xcom 2 war of the chosen'ı çevirse...Acemi bir ekip bile kısa sürede %65 lere gelmişti fakat sonra dağıldılar.Gerçekten yüksek puanlar alan ve türünün en iyi örneklerinden.Dile kolay 23 yıllık efsane ve kimse el atmıyor.Xcom enemy unknown'u strategy Türk ekibi çevirmişti diye hatırlıyorum.Ücretli olarak çıksa dahi bu oyunun yaması için 50 tl gözümü kırpmadan veririm.Sapık gibi yamasını beklediğim birkaç yapımdan biri.Hayırlısı diyelim belki sürpriz yapan birileri çıkar. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala şu güzel başyapıt a bi el atan olmadı çeviri için

• Arkadaşlar konuyu yukarı taşıyalım oyunun çevirisini isteyen herkes abansın konuya ki çeviri grupları tekrar bu oyunu farkına varsın. Bu oyun gerçekten çevrilmeyi hak eden nadir oyunlardan bir tanesi artık farkına varılmalı..
  • TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Bunun için başlık değiştirilmeli diye düşünüyorum.Hâlâ yamanın devam edip etmediğini soranlar var.En azından iptal yazabilirler...War of The chosen tek kelime ile efsane.Keşke yama gelse.😭Buna yama yapacak çevirmenin düğününde pastasından fırlayıp mezdeke yapabilirim o derece bekliyorum.😂

• quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Bunun için başlık değiştirilmeli diye düşünüyorum.Hâlâ yamanın devam edip etmediğini soranlar var.En azından iptal yazabilirler...War of The chosen tek kelime ile efsane.Keşke yama gelse.😭Buna yama yapacak çevirmenin düğününde pastasından fırlayıp mezdeke yapabilirim o derece bekliyorum.😂
    Hala bi hareket yok keşke bişeyler yapabilsek

• Biri keşke bu projenin üzerinden devam etse..

• ajapai kullanıcısına yanıt
    Aslında bu oyunun yamasını bekleyen çok kişi var fakat sesimiz çok çıkmıyor.Özellikle war of the chosen dlc si için bir yama mutlaka şart;çünkü hikaye ve karakterler üzerine ciddi anlamda emek verilmiş.Chosen ların bizim için yaptığı planlar,müttefiklerimiz ile gerçekleştirebileceğimiz çeşitli eylemler,sabotaj görevleri,kara borsa,üssü geliştirmek için çeşitli opsiyonları doğru kavrayabilmek ve oyunun hakkını verebilmek adına yama şart.Çoğu kişi xcom adını bilmez ama Türk oyuncuların bu tarz oyunlardan hoşlanacağını düşünüyorum.Bir çevirmen arkadaşımız projeyi görüp başlatsa ne güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 30 Nisan 2019; 1:16:18 >
  • Yeni proje bakan tüm çevirmenlere konuyla ilgili ulaşmaya çalısıyorum sizde deneyin..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.