Şimdi Ara

XCOM 2 DIGITAL DELUXE EDITION STEAM KEY SADECE 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki gibi XCOM 2 Digital Deluxe Edition (Includes XCOM 2 and XCOM 2: Reinforcement Pack) ve Resistance Warrior Pack Steam key şeklinde satılıktır.

XCOM2 Digital Deluxe Edition + Resistance Warrior Pack toplamda 99 TL fiyata satılıktır. Takas tekliflerine açığım. Fallout76 Steam Key ile takas düşünebilirim.

Digital Deluxe Edition Steam üzerindeki fiyatı 259, Resistance Warrior Pack fiyatı 15 TL'dir.

Ayrıca aşağıdaki oyunlar da satılıktır. Her oyun ayrı Steam key şeklindedir.

Rise of Industry 15 TL
    Niche A Genetics Survival Game 15 TL
    Warhammer 40000 Gladius 15 TL
    WARSAW 15 TL
    The Swords of Ditto Mormo's Curse 15 TL
    MO: Astray 15 TL
    Neoverse 15 TL

iletişime geçebilirsiniz iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 1 Haziran 2020; 3:10:55 >

• Hocam fiyat yazılması zorunlu diye biliyorum. Ayrıca örneğin benim ilgimi çeken bir oyun değil fakat fiyatı uygun gelirse düşünebilirdim arşive katmak için. Hayırlı satışlar diliyorum. İyi bayramlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar :)
  • ticaret iyidir fakat böyle 3 kuruşa alınan şeyin 30 kuruşa satılmaya çalışılması gerçekten ayıp yani.

humble bundle aylık üyeliğin bu ayki oyunları bunlar ve parça parça yazdığınız oyunların tamamının üzerine bir de jurassic world evolution alıyorsunuz 12$=82 liraya.
  • hellbowen kullanıcısına yanıt
    Merhaba, doğrudur yalnız bildiğim kadarıyla 1 sene üyeliğinize devam ederseniz o fiyattan alıyorsunuz, onun dışında aylık üyelik 20 usd = 140 TL, bu durumda keyi makul fiyata veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    hayır istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. yani bu ayki oyunları alıp sonra subscription'ı iptal edebilirsiniz ve 12 dolardan almış olursunuz. Açıklamalar kısmında detaylı olarak belirtmişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.